Премини към съдържанието
lost in

Immunet Protect Cloud anti virus Free/Plus-мнения и препоръки

Препоръчан отговор

Деца укротете страстите. ;)

Няма нужда от излишно напрежение. Въпрос на гледни точки...важното е да не излизаме от добрия тон.

Сега си стиснете ръцете и се "цункайте". http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Е аз съм голяма жена и с мен не се постъпва по детински.Но заради теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво че е създадена за да работи кооперативка с други антивирусни,но като я сложиш центъра за защита на Windows си засича 2 антивирусни и предупреждава за евентуален конфликт,за XP става дума...това трябва ли да ни притеснява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи я поразцъках...преди малко пак: много е зле горката! От Malc0de на новите линкове въобще не реагира, едва-едва на линкове от 30-и август взе да се обажда спорадично....на всичко отгоре е и бъгясана...Като, че ли при стартирането и (преди 2 години) беше по-добре, поне такива спомени имам... При сравнителен тест с останалите безплатни програми, със сигурност ще е на последните места!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Платената версия е пушка с БитДифендър

Hi sasa, Immunet Protect Plus can be used as a stand-alone AV solution. Especially if you have the TETRA module enabled, which, by the way, is based on BitDefender's detection engine.

Почти няма пропуск :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засича, но трябваше да спра Нод32:

Публикувано изображение

hттp//ge.tt/api/1/files/4cIM1wA1/0/blob?download

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Immunet 5.0 финал

2f345f3d8984827bbc48f6a25fe6.jpg

Характеристики и сваляне:

Цитат

FEATURES

• FAST, REAL-TIME ONLINE PROTECTION with the Immunet Cloud
  • COMMUNITY-LEVEL PROTECTION
  • BASIC DETECTION AND REMOVAL of bots, viruses, worms, trojans, keyloggers, and spyware.
  • BASIC NETWORK SCANNING including Quick Scan, On-Demand Scan, and On-Access Scan
  • FILE MANAGEMENT & PROTECTION: Scan Individual Files, Exclude Files, Scan Compressed Files, Quarantine Infected Files
  • CLEAR DOCUMENTATION with History & Report Logging
  • COMMUNITY FORUMS
  • COMPATIBLE WITH EXISTING ANTIVIRUS SOFTWARE for an extra layer of protection.

Homepage: http://www.immunet.com/

Download: https://download.immunet.com/binaries/immunet/bin/ImmunetSetup-5.0.0.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включването на ClamAV (по-подразбиране е изключен) превръща ли го в пълноценен антивирус или да остане в паралел с антивирусната?

Ако има значение:в момента съм с 360 Total Security (с включен модул на Авира).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, манол написа:

Включването на ClamAV (по-подразбиране е изключен) превръща ли го в пълноценен антивирус или да остане в паралел с антивирусната?

Ако има значение:в момента съм с 360 Total Security (с включен модул на Авира).

Не виждам причина да се включва Clam-а,при положение ,че разполагаш с модулите на Аvira и Bitdefender.Да не кажа,че изобщо няма смисъл да си товариш системата с още един модул за защита...Комбинирай си защитата с модули,които не се припокриват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид да премахна антивирусната(360 Т.С.) и да остана само с immunet,но с включен енджин ClamAV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, манол написа:

Имах предвид да премахна антивирусната(360 Т.С.) и да остана само с immunet,но с включен енджин ClamAV.

Не бих те съветвал да правиш подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване