Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Рестартиране на PC

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди няколко дни реших малко да включа стария компютър , за да видя дали работи.Работеше си , но след като пуснах една игра и се рестартира.Този проблем ми го правеше и преди , след като ми смениха захранването.Малко като се натовари и веднага се рестартира.Възможно ли е да е проблема в захраващия блок. ПП:Извинявам се ако тук не е мястото на тази тема. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е , ако можеш намери друго захранване и пробвай с него дали ще спре да се рестартира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да е то? Ram паметта е 256Mb , Видеокартата е Nvidia (незнам какъв модел беше) 256Mb , а процесора е AMD Atholom 2.08GHz .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да е то? Ram паметта е 256Mb , Видеокартата е Nvidia (незнам какъв модел беше) 256Mb , а процесора е AMD Atholom 2.08GHz .

Почисти го ако не е чистен и му сложи термопаста на процесора. Ако прегрява може и затова да се рестартира.Видеокартата ти също може да е с радиатор и вентилатор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами , то имаше термопаста на процесора, само че аз я изтрих , защото беше някъква където са я сложили в сервиза.Миришеше на обикновенна паста за зъби. ;).А иначе съм го почистил добре,разглобих го , почистих го но пак така.Малко като се претовари и веднага започва да се рестартирва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами , то имаше термопаста на процесора, само че аз я изтрих , защото беше някъква където са я сложили в сервиза.Миришеше на обикновенна паста за зъби. ;).А иначе съм го почистил добре,разглобих го , почистих го но пак така.Малко като се претовари и веднага започва да се рестартирва.

.

:down: Само да попитам , след като си изтрил тази от сервиза , сложи ли друга ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е от висока температура ще изгасне,а тук имаме рестарт. ето ти много причини за рестарти. http://www.google.bg/search?client=opera&rls=en&q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде от къде да намеря тази термопаста (от Пловдив съм).Има ли от известните магазини за компютри ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един сервиз за компютри има.Просто не мога да си представя , при положение че не разбираш , да вземеш да изтриеш пастата ????Приличала на паста за зъби !!!Ай стига бе :).Вземи го занеси да го погледнат хората , като им кажеш какво си правил.Ако все пак искаш сам да се опиташ.Може да вземеш паста да кажем от Вали(преди моста на Герджика , на кръстовището , новото в ляво завиваш на 100-на метра ), Ресет (на Христо Г. Данов 3 , това е от Джумаята към Енергото като тръгнеш на 100 метра от ляво) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде от къде да намеря тази термопаста (от Пловдив съм).Има ли от известните магазини за компютри ?

Ако не си слагал термопаста или не знаеш как съвета ми е да занесеш компютърът на сервиз. Иначе има вероятност да счупиш процесора. Понякога залепва за радиатора и се маха трудно.Пък и не се знае дали проблема е от това. Вероятно ще трябва цялостна профилактика( Продухване и премахване на прах и мръсотия и слагане на термопаста, както и проверка на дъно, захранване и видеокарта за изгорели кондензатори).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е проверено.С баща ми го проверихме-всичко е свързано както трябва , изчистено е идеално и установихме че няма друг вариант освен захранването.Сигурно е слабо-350W е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е захранването, но също е задължително да се сложи термопаста. п.п. проверете и за подути кондензатори.

Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е захранването, но също е задължително да се сложи термопаста.

п.п. проверете и за подути кондензатори.

+1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямат никакви дефекти.Ще купя термопаста и пак ще пиша ако не се оправи.

Пусни му един Crash test с Everest Ultimate Edition и прати една снимка. Ако има проблем с токовете ше си проличи.А това за пастата си е задължително. Само внимавай ,че продават едни "куче марки" та нямам думи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да ми кажеш къде е тоя краш-тест че немога да го намеря нещо в евереста.... с версия 5.50.2100 съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване