Премини към съдържанието
I`m_No_Angel

Моля за малко помощ за wallpapers и превод

Препоръчан отговор

Здрасти, искам да Ви помоля за една услуга, ако може :) Сигурно можете малко да си послите, че ... angry.gif ха ха .. та .. нека Ви разкажа .. значи в момента няма какво да правя, тапея си и реших да си правя разни wallpapers (хора без работа какво да Ви кажа :P )и понеже съм на вълна :) и.. всичко е всързано с това.. и понеже навсякаде из тапетчето има написано "обичам те!" на различни езици и подвсяко "обичам те" има по едно изречение ... обаче искам следното .. нека Ви дам пример .. значи имаме си едно "обичам те" на английски и под него изречението също да е на английски .. та .. молбата мие следната .. случайно ако някои знае испански и френски ако не го затруднявам и ако може разбира се .. да ми преведе 3 нещица ето тези -->1. Твоята любов дава живот на устните ми... 2.Чувствам увличане .. Идваш отново и отново .. и 3.Този момент, в които всичко спира ... Затварям очи ... и тогава се целунах ме...

П.С.

Надявам се да не съм много нахална :) Само тези ми останаха sad.gif испанското и френското sad.gif .. помогнете :)

после ако искате ще Ви покажа какво съм направила ..

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да.... аз това го знам ... обаче на мен не ми трябва как да кажа "обичам те" ма др. език аз това си го знам .. на мен само ми трябва .. ако може някои да ми помогне с превеждането на ето това

1. Твоята любов дава живот на устните ми... 2.Чувствам увличане .. Идваш отново и отново .. и 3.Този момент, в които всичко спира ... Затварям очи ... и тогава се целунах ме...

нищо друго ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Tu amor hace vivir mis labios.

2. Siento afición... vienes otra i otra vez... y

3. Es el momento, cuando todo se para... Cierro los ojos ... y entonces nos besamos.

Това ти е на испански, ако не разбереш кой е езика :)

Айде дано ти е от полза.

Редактирано от bennito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1. Tu amor hace vivir mis labios.

2. Siento afición... vienes otra i otra vez... y

3. Es el momento, cuando todo se para... Cierro los ojos ... y entonces nos besamos.

Това ти е на испански, ако не разбереш кой е езика :)

Айде дано ти е от полза.

<{POST_SNAPBACK}>

разбирам го .. спокойно :clap: миси много .. :clap:) като стане готово и ще Ви го покажа дано да Ви хареса ... сега самоми остана френското sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Votre amour rend mes lèvres de phase. Je suis passion de sentiment... que vous venez à plusieurs reprises... Le moment quand chaque chose s'arrête, je ferme mes yeux... et alors nous nous embrassons.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много много много благодаря на всички :) златни сте ... сега само да го дооформя и ако искате ще Ви го покажа да си кажете "тежката" дума :Pcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

охх аз пак имам нужда от вашата помощ :P ... такам ... просто съм зациклила и немога даи харесам нищо подходящо, което да напиша под "Ich liebe dich!"

дайте някакви идеи ;) моля ви ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще трябва ли да превеждам? ;)

Mache für dich

das Unmögliche möglich

nur damit du weißt

dass du nicht alleine bist.

Lass mich in

deinen Augen ruhen ...

Ich liebe die Liebe,

die Liebe liebt mich,

doch die die ich liebe,

die liebt mich noch nicht...

Stürzten, flogen, schmolzen Geist und Geist zusammen,

Lippen, Wangen brannten, zitterten,

Seele rann in Seele - Erd' und Himmel schwammen

Wie zerronnen um die Liebenden!

Последното е на Шилер и много ми харесва :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

такам ... ми ето какво се получи ... ще Ви покажа desktop-а ми щото нещо немога да си кача wallpaper-a sad.gif

виж ме

... е, кажете си мнението ... нека чуя "тежката" ви дума ...

... много ли е натруфено :)

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

I`m_No_Angel, може ли да го качиш някъде, където не е на hit.bg, че не мога да го видя, а искам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    I`m_No_Angel, може ли да го качиш някъде, където не е на hit.bg, че не мога да го видя, а искам  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ... ще видя какво мога да направя или ако не може да ти го пратя на e-mail или де да знам ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като колаж за любовта и наближаващия празник много ми харесва :down: (ако се направи като картичка ще е интересно и как превеждаш на любимия човек посланията, свели глави заедно над картичката и ти го гледаш в очите, докато му казваш всички тези красиви неща и .... :) )

А като тапет за десктоп не бих го издържала, много ми е ярко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами ... ще видя какво мога да направя или ако не може да ти го пратя на e-mail или де да знам ..

<{POST_SNAPBACK}>

Ако не намериш друг начин, пиши едно ЛС, за да ти дам e-mail-a :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Относно испанското изречение има доста правописни грешки, които си направила. Иначе е красиво, браво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

уааа ... е ето juventus_fen го показа ... baby_muse айде сега да ти чуя и твойто мнение :)

juventus_fen миси :)

Относно испанското изречение има доста правописни грешки, които си направила. Иначе е красиво, браво!

<{POST_SNAPBACK}>

толкова ли са много :)

... да взема да идвам на частни уроци по испански при теб :P:baby:

П.С.

arti даваш ми много добра идея :P трябва да си помисля :) със сигурно ще бъде страхотно

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз като arti не бих го сложила за тапет, но за картичка - супер :) Това трябва да го вкараш в производство хихихи :P Би изглеждало страхотно! Харесва ми много... небрежно написаните думи стоят много естествено! Общо взето си свършила чудесна работа, поздравявам те :clap: (Ето, че има полза от хората, които си нямат друга работа :P )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още се опитвам да разбера дали ми харесва или не....

Ама щом се замислих - май към не клони.

Не ме питай - не знам какво не е наред, но нещо определено е...... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.. значи не ви харесва sad.gif .. обаче е много верно, че ще стане много хубава картичка :speak: още веднаж миси на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ето го вече без иконки ... cool.gifbiggrin.gif

desktopche.jpg

Редактирано от juventus_fen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.