Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи аз съм със уиндоус 7 и наскоро ми донесоха компютъра, чиято видео карта е вградена. Бяха сложили драйвери за видеокартата но аз намерих по- нови и сложих тях. След известно време сложих старите за да видя кой от двата има повече функции, и след това като се пробвах да сложа по- новите ми даде грешка, че не може да регистрира някои файлове. От там дойде и проблема. DirectX-са отказа да работи, не ми отваря дори и шаха. Пише : Failed creating Direct3d device. Пробвах да инсталирам всякакви програми и DirectX-сове обаче без резултат. Когато се пробвам да инсталирам DirectX и ми изкарва една и съща грешка : " An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem " Тези два файла са в директорията на уиндоус и са някакви текстови файлове отностно инсталацията на DirectX. Ако може някой който знае да ми помогне да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я вземи премахни всички драйвери, които си сложил и си омазал всичко и след това рестартирай и инсталирай ЕДНИ!!!

Стари или нови, за мен правилото е-Ако не правят проблеми, не ги пипам.

Ето ти програмка да почистиш драйверитеDriver Sweeper

A Windows7 идва с DX11, за който аз Redistributable Package не съм видял още.

Така че идея си нямам какъв DX си опитвал да инсталираш.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ми обясниш как да пусна Hiren's Boot CD, защото като ми го донесоха и направиха нещо като сейв на уиндоуса в един файл. Ако мога да го отворя тоя файл и да върна уиндоуса всичко ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в настройките на БИОС-а и там настройваш буутменю да се буутва от CD/DVD и след това от харддиск и би трябвало да тръгне !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...