Премини към съдържанието
bg_feel

хард диск проблем !

Препоръчан отговор

Здравеите! имам проблем с хард диска си. Има ли програма и ако има как се казва за формат на диска? и още някоя с която да проверя дали имам вируси на дъното или знам ли каде още... както се вижда сам нообранецbiggrin.gif Благодаря предвариелно:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как ще провериш само дали имаш вируси на дънната си платка.

Та, за какво искаш да правиш формат на диска?

Имаш ли някаква ценна информация на него, която трябва да се запази?

Здрав ли е или се съмняваш, че е повреден ( лоши сктори и др. такива)?

И в MS Windows има програма за форматиране на дискове.

Друга програма за делене и форматиране на дискове е Partition Magic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Радвам се, че питаш за проблема с който си се сблъскал, но си публикувал поста си в раздел софтуер, а проблема ти е свързан с хардуера. Второто нещо, е че към пишешите в този форум изискването е да го правят на български език и да използват кирилица за това. Също така е желателно да се опитваш да правиш изброените от мен неща с минимални грешки. И не на последно място желателно е да провериш с търсачката дали някой друг преди теб не е поствал подобна тема с такива като твоите или близки до твоите проблеми и желания!

Погледни това

http://www.kaldata.com/forums/index.php?ac...%E8%F0%E0%ED%E5

Редактирано от soul (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако много искаш да си форматираш диска и да си сигурен че наистина няма останат вируси по харда то тогава требе си намериш системна дискета на дос и да форматираш с командата Fdisk. Препорачвам ти преди това да чекнеш за вируси онлаин например през саита на Панда антивирус. Ако тои не ти намери значи общия случаи си чист и нема нужда от такава хамалогия!!! Отиди на саита на производителя на HDD -ти и виж дали има некви тулсове да си провериш работата на харда си.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.