Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Google Calendar програма

Препоръчан отговор

Здравейте! Доста често се налага в моята работа да използвам Гоогле календар за да си подреждам срещи с клиенти и така нататък. За това искам да помоля ако някой знае програма която може да ми изписва на компютъра когато имам събитие в календара да я сподели с мен. Вече съм тествал няколко програмки но те са повече като линкове към Гоогле Календар и нямат никаква разлика с това да си отворя просто броузер с календара (нямат попуп или такива работи за известяване). Благодаря предварително!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Доста често се налага в моята работа да използвам Гоогле календар за да си подреждам срещи с клиенти и така нататък. За това искам да помоля ако някой знае програма която може да ми изписва на компютъра когато имам събитие в календара да я сподели с мен. Вече съм тествал няколко програмки но те са повече като линкове към Гоогле Календар и нямат никаква разлика с това да си отворя просто броузер с календара (нямат попуп или такива работи за известяване).

Благодаря предварително!!

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search/?q=calendar&cat=all&lver=any&pid=1&sort=&pp=20&lup=&advanced=

Тук е пълно с добавки на фокса за календари, все някой ще ти допадне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш KlipFolio от тук. Програмата вече е платена май, тъй че използвай линка на portablefreeware. След инсталацията на програмата сваляш ето това - http://downloads.klipfolio.com/klipinfo/6706/gCal__Enhanced_Google_Calendar и си правиш настройките.

Друг вариант - EssentialPIM Free

по-долу са писали, че клипчето вече не работи, тъй че можеш да потърсиш друг клип...

Редактирано от djagi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Efficient Calendar http://wareseeker.com/free-efficient-calendar-torrent/ Пробвай тази!Не е лоша поне относно интерфейс!Не видях да има синхрониезация с Google calendar,но пък е безплатна! Има portable версия и такава която се инсталира но е по стара!

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Доста често се налага в моята работа да използвам Гоогле календар за да си подреждам срещи с клиенти и така нататък. За това искам да помоля ако някой знае програма която може да ми изписва на компютъра когато имам събитие в календара да я сподели с мен. Вече съм тествал няколко програмки но те са повече като линкове към Гоогле Календар и нямат никаква разлика с това да си отворя просто броузер с календара (нямат попуп или такива работи за известяване).

Имам спомени че това може да се синхронизира, а и е доста добър календар

http://www.mozilla.org/projects/calendar/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Тази ще ти свърши работа. Няма нужда да е свързана с интернет.

....

post-176236-051269200 1287960285_thumb.j

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване