Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Trichocephalus

10 души скочиха от сграда поради страх от дявол

Препоръчан отговор

Според източник от полицията, в сградата бил организиран спиритичен сеанс

16:35 | 23 октомври 2010 | днес.дир.бг

Религиозни суеверия са станали причина 10 души да скочат едновременно тази сутрин през прозорците на втория етаж от сграда във френския град Ла Вериер в департамента Ивелин.

Това съобщи френската телевизия Ел Се И, предаде ИТАР-ТАСС. Според уточнени данни, от прозорците са скочили 10, а не 11 души, както бе съобщено първоначално. Единайсетият е многократно намушкан с нож, посочва агенцията. Един човек е задържан за разпит от полицията. Бебе, седем възрастни и три деца са в болница с различна тежест на нараняванията.

Драмата се разиграла около 5,00 ч. сутринта, предаде БТА. Инцидентът станал по време на семейно тържество. Седнали около масата, участниците изведнъж видели, че в стаята влиза техен роднина, "когото смятали за демон". Обзети от паника, те се нахвърлили срещу гостенина с ножове. После част от присъстващите, ужасени, се хвърлили през прозорците.

Според източник от полицията, в сградата бил организиран спиритичен сеанс, но после нещата се развили зле, отбелязва френското издание "Паризиен". Одил Февр, заместник-прокурорка от Версай, съобщила, че към 3 през нощта в апартамента станал от сън, "за да нахрани детето си, човек от африкански произход, съвсем гол", и другите го сметнали за самия дявол. Нападнат и сериозно ранен в ръката с нож, 30-годишният чернокож бил изгонен навън, но паниката не утихнала и се стигнало до печалния резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ден на ден хората изпушват все повече и повече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че са били само на втория етаж. Болни мозъци. А човекът, дето са го намушкали, жив ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , мисля че не е уживял.Ненормални хора... :ph34r:

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В статията пхише, че този, който взели за дявол /уточнява се, че е чернокож/ е техен роднина. Значи става въпрос за африканци. Е, при тях суеверията и черномагьосничеството са част от културата им. Не са необходими примери, предполагам. Ма все-пак ето един: Навремето си /имам антикварно магазинче/ купих един автентичен африкански магически жезъл с много странна история, която ще ви спестя. Два пъти го продавах и два пъти се връща при мен. Единия път окултна група го пазари, но...се върна. Втория път го купи един познат, катастрофира, при което загина жена му и пак ми го върна. Третият път го продадох на безценица на една юристка /от юристите и дявола има страх/ и повече не я видях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, решили - скочили, да се оправят не са малки. :)

Обаче ти другарю Вал не бъди сигурен, че си се оттървал от жезъла.

Ако го видиш някъде, дали ще го вземеш пак?

то твоят жезъл като онова петаче бре :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, решили - скочили, да се оправят не са малки. :(

Обаче ти другарю Вал не бъди сигурен, че си се оттървал от жезъла.

Ако го видиш някъде, дали ще го вземеш пак?

то твоят жезъл като онова петаче бре ;)

-------------------

Този жезъл стоя при мен повече от 5 години - направо се бяхме сприятелили. но интересно - не изпитах желание да направя нещо с него. Явно и той не ме искаше. Та се разбирахме добре - той си стоеше тихо и прашно в ъгъла с африканските артефакти, а аз на бюрото зад компа. :)

--------------------------------------------

След години случайно научих историята му, но тогава вече си бях отдавна изживял човешкото изкушение...

-----------------------------------------------------------------------

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Dr_i2w0W-ZM&feature=related

-----------------------------------------------------------------------

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...