Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Значи, имам следният проблем: Харддиска ми се скапа, не иска да ми буутва харда. Аз реших да пусна един HDD Regenerator v1.71. Та въпросът ми е, дали след като съм му пуснал само да сканира за лоши сектори, след завършването на сканирането, ще ми даде опция да ги поправя или трябва от началото да пусна "Scan and recover bad sectors"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да пуснеш "Scan and recover bad sectors".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Само да уточня, че това е харддиск на лаптоп, който е на 1 месец, и постепенно започна да забива. Лошото е, че е 640 гб, а е само 1 дял... И понякога като се опита да регенерира лош сектор ми излиза следното: "Hard drive is not ready!" И иска да правя рестарт и да пусна отново...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом излиза "Hard drive is not ready!" направо е за рекламация. Носи го на продавача. По принцип всичката електроника ако не се скапе в първите 3 месеца ще работи с години. Няма смисъл да го дундуркаш, ти плащаш за работещ продукт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има още 1 проблем - в Англия съм. Лаптопът има международна гаранция, но трябва да намеря сервиз на TOSHIBA?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има още 1 проблем - в Англия съм. Лаптопът има международна гаранция, но трябва да намеря сервиз на TOSHIBA?

Не знам къде си в Англия, но погледни на някоя карта за офис на Тошиба и питай! Може да провериш и британския сайт за повече инфо! Успех!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване