Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aleksandur.Atanasov

Заслужавa ли си този лаптоп?

Препоръчан отговор

Здр. искам да попитам заслужава ли си този лаптоп.. МОДЕЛ: AS5741G-5454G64MNKK ПРОЦЕСОР ПРОИЗВОДИТЕЛ: INTEL ПРОЦЕСОР МОДЕЛ: CORE I5 450M ПРОЦЕСОР СПЕЦИФИКАЦИИ: 2.40GHz 1066FSB 3MB L3 ПАМЕТ (MB): 4096 MB DDR3 1066MHZ ТВЪРД ДИСК (GB): 640 GB ГРАФИЧНА КАРТА: NVIDIA GeForce GT320M 1GB DDR3 ЕКРАН (inch/cm): 15.6" (39.6cm) ЕКРАН ДЕТАЙЛИ: HD Crystal 1366 X 768 ОПТИЧНА МЕДИЯ: DVD+/-RW DL ЗВУКОВА КАРТА: HD Аудио МРЕЖОВА КАРТА: 10/100/1000 Mbps WIRELESS 802.11B/G/N КОМУНИКАЦИОННИ ПОРТОВЕ: HDMI 2xUSB 2.0 Camera 1.3MP Cardreader ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: Linux БАТЕРИЯ: 6-клетки 3.0ч живот ЦВЯТ: Черен ТЕГЛО (kg): 2.6 kg Цената му е 1499лв. Ако има някой по-добър лаптоп за игри за 1500лв. моля споделете..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. искам да попитам заслужава ли си този лаптоп..

МОДЕЛ:

AS5741G-5454G64MNKK

ПРОЦЕСОР ПРОИЗВОДИТЕЛ:

INTEL

ПРОЦЕСОР МОДЕЛ:

CORE I5 450M

ПРОЦЕСОР СПЕЦИФИКАЦИИ:

2.40GHz

1066FSB

3MB L3

ПАМЕТ (MB):

4096 MB

DDR3

1066MHZ

ТВЪРД ДИСК (GB):

640 GB

ГРАФИЧНА КАРТА:

NVIDIA GeForce GT320M 1GB DDR3

ЕКРАН (inch/cm):

15.6" (39.6cm)

ЕКРАН ДЕТАЙЛИ:

HD Crystal

1366 X 768

ОПТИЧНА МЕДИЯ:

DVD+/-RW DL

ЗВУКОВА КАРТА:

HD Аудио

МРЕЖОВА КАРТА:

10/100/1000 Mbps

WIRELESS 802.11B/G/N

КОМУНИКАЦИОННИ ПОРТОВЕ:

HDMI

2xUSB 2.0

Camera 1.3MP

Cardreader

ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА:

Linux

БАТЕРИЯ:

6-клетки

3.0ч живот

ЦВЯТ:

Черен

ТЕГЛО (kg):

2.6 kg

Цената му е 1499лв.

Ако има някой по-добър лаптоп за игри за 1500лв. моля споделете..

Според мен лаптопа си е много добър.. като гледам параметрите.... хубав е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo IdeaPad Y560

Acer TravelMate 5740G

Dell Inspiron N5010 Core i7-740QM

Деллът избива рибата може и да е грешка, но ако не е .... :jumping11:

Деллът и на мене ми допадна...

Само ако може някои да ми обясни какво точно е (i7 седем ядра ли са какво е?) не съм много навътре с технологийте ако i7 не са ядра може да ми обясните колко ядра е този Делл от колко Ghz до колко Ghz може да се клоква и колко максимум РАМ поддържа..

Питам просто за информация...

Може да ми препоръчате нещо по-добро до 1700лв..

И не съм споменал,но лаптопът ще се ползва предимно за ИГРИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж му характеристиките тук :angry22:

С две думи - машинката бие по производителност всеки лаптоп до може би 2400 лв. Процесорът е черешката на тортата за конфигурации до 2600, а защо не и до 3000 лв. (много добър общо взето).

I7-ците са 4 ядрени и 8 нишки и се появяват в таск мениджъра като 8 ядрени. Температурите не знам как ще са в това шаси, но като цяло перфектна машинка (само видео 5870 му липсва) :speak:

Пак повтарям може и да са допуснали грешка на сайта :blink:

Редактирано от ma4opic4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинката е прекрасна, само видеото наистина не е най-доброто за тази конфигурация. И наистина провери дали е това цената, защото по други сайтове е с 300-400 лева повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...