Премини към съдържанието
Diavolo

Проблем с мишката

Препоръчан отговор

Значи натъкнах се на невиждан от мен проблем до сега ;) - когато мърдам мишката ми примерно до края на екрана тя започна да излиза от другата страна.Изключително дразнещо и незнам как да го оправя.Направих 2 рестарта,но няма ефект.Много Ви моля помогнете ми sad.gif

Редактирано от mireto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи натъкнах се на невиждан от мен проблем до сега  ;) - когато мърдам мишката ми примерно до края на екрана  тя започна да излиза от другата страна.Изключително дразнещо и незнам как да го оправя.Направих 2 рестарта,но няма ефект.Много Ви моля помогнете ми  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Някакъв бъг,ама какъв незнам...на каква ос си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв бъг,ама какъв незнам...на каква ос си?

<{POST_SNAPBACK}>

Погледни в настройките на видеокартата дали нямаш разрешени два монитора и изключи втория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях видял една рпограма която ти прави това,виж ако си инсталирал нещо тако ,ако не,аз не мога да ти помогна :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойта мишка е геймърска няква и има специален софтуер, оттам има една настройка точно да може мишката да излиза от другите краища на екрана.

Loop (Enable).

Не знам ти дали го имаш но това е, надали е бъг :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.