Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бихте ли се отказали от кабелната телевизия?

Бихте ли се отказали от кабелната телевизия?  

30 гласували потребители

1. 1. Бихте ли се отказали от кабелната телевизия?

• Да ще се откажа, защото повишиха много таксата.
      1
    • Да ще се откажа, защото няма интересни програми.
      4
    • Да ще се откажа и ще мина на друга кабелна телевизия.
      0
    • Вече съм се отказал.
      5
    • Вече се отказах, защото не ми остава време да гледам.
      2
    • Няма да се откажа, защото ползвам интернет през каб. тв.
      2
    • Не няма да се откажа, защото има някои интересни програми.
      4
    • Не, защото е немислимо е през 21 век да нямаш кабелна телевизия.
      2
    • Не няма да се откажа, защото няма да има какво да гледам.
      5
    • Гледам кабелна телевизия безплатно...срязах кабела, който минава покрай нас ;-).
      3

Препоръчан отговор

Ето една анкета...и тема..с разнообразни отговори ;)

Аз лично съм се отказал поради това че не гледам вече толкова телевизия и не ми и остава време от работа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИЛЕН ОТ ЛЮЛИН 2 НИКОГА. тоя човек как издържа пред телевизора не разбирам. луди пари плаща само за да гледа ВСИЧКИ канали.даже се е абонирал в 2 кабеларки. много е пристрастен към телевизията. на мен не ми трябва кабелна нали имам голяма библиотека и РС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих се отказал по ред причини:

1. Много простотии взеха да дават по кабелните телевизии

2. Трите основни канала, които гледам се приемат и с обикновена антена

3. За филми си имам компютър

4. Не ми остава време да гледам телевизия

5. Наистина таксите се вдигнаха

Все още имам кабелна, защото не живея сам, но когато се изнеса, не мисля да си пускам.

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се отказах от кабелната,защото постоянно имаха някакви проблеми.Сега имам сателит и съм сравнително доволен,макар че напоследък не ми остава много време за телевизия. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се отказах от кабелната след като направиха таксите 18 лева. Да не говорим, че в момента Евроком и Диема нямат...чудя се на хората, които още не са отказали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз дори нямам ТВ, монитора ми е 19' компак и никои талавизор не може да се равнява по нищо с него освен по килограми и големина на екрана а го зех за 127 кинта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намен лично кабеларка не ми трябва, защото аз телевизия гледам супер рядко. Все пак панякога има неща, които си заслужават. Ако съм сам няма да си прокарам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На времето гледах кабелна по пиратския метод с карфичката. ;)

От както скриха кабелите обаче не съм се опитвал да пиратствам.

Всъщност единствения канал, който наистина ми липсва е Discovery! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Даже се чудя кво шЪ права, като ми спрат ВВТ, където дават Премиершип sad.gif

На мен ми са го спрели от 1 месец и направо се побърквам ;), досега да се съм се отказал, но за съжаление Интернета ми е кабелен, пък и не живея сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се откажа, защото няма какво да гледам (в смисъл съдържание).

Иначе казано трябва ми за работа. Иначе имам и цифров сателит (2м + мотор), но и него не го гледам. Писна ми те да сменят кодове, аз да сменям . . . . . .

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с сателит , тея дни си купих и дигитален тунер и да ви кажа един път дадох двеста лева за тунера но 105 канала постоянно без такси без такива работи допълнителни разходи само един път ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да се откажа, защото ми е без пари ;)

Вярно ли? Е-е-е-е, късметлия!

Редактирано от Diezel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих се отказал, ако интернета ми не беше от кабеларката. Ако ТВ-то и нета бяха от различни места, без колебание спирам кабеларката, защото почти не я гледа, а телевизите които най-често прецъквам ги има ефирни. Вече не помня кога за последно съм гледал свестен филм или сериал по ТВ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих дръпнала шалтера на кабелната.....вече много испростяха както каза Тragedy и аз гледам три програми най-често, които се хващат и без кабелна...но за съжаление хората с които живея гледат кабеларка и то ени ми ти сериалчета...направо ужас...а на мен за ТВ не ми остава никакво време вече, единственното време по което може да ме свари някой пре ТВ е вечер към 22-23 часа ...и то за кратко, а иначе компютъра върщи идеална работа за филмчета,..и други такива забавлениа които напълно заменят телевизора ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих се отказала,защото гледам две-три програми и те не са от националните(по които не дават почти нищо интересно)!!!Вярно е че почти не гледам телевизия,но имам моменти,когато искам да си пусна нещо,а то просто няма какво освен добрите, стари, любими програми!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване