Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hibernate

Gadjet за времето Windows7

Препоръчан отговор

Не мога да разбера защо като пусна Gadjet за времето при Windows7 ми пише: Service is not available in you region. Имам спомени,че преди съм го подкарвал,а сега нещо ми се криви.Сигурен съм,че не греша при задаването на региона.Отначало си мислех,че е от доставчика на интернет,но след като смених 3 нещо мисля,че трябва да се направи от настройките в уина. Помагайте! Мерси предварително :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с това: Weather Gadget Fix.zip :)

1 | Спираш "Windows Sidebar".

2 | Отиваш в "C:\Program Files\Windows Sidebar".

3 | Стартираш "Take ownership and grant full permission" за "wlsrvc.dll" (ако не знаеш как).

4 | Преименуваш "wlsrvc.dll" на "wlsrvc.dll.old".

5 | Сваляш прикачения файл, който съм качил.

6 | Пренасяш "wlsrvc.dll" в папката на "Windows Sidebar".

7 | Стартираш "sidebar.exe" в "Task Manager".

Редактирано от AnGeLLo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този гаджет няма този проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то това е хубаво ама няма за Шумен :ph34r:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Windows 7. Използвам вградения Gadgets. Единствено времето не мога да настроя. За България не става. Как да го оправя? Другият ми въпрос е дали показва вярно времето? Ако някой знае по добър вариант на вградения Gadgets, ще съм благодарен да ми прати линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Windows 7. Използвам вградения Gadgets. Единствено времето не мога да настроя. За България не става. Как да го оправя?

Другият ми въпрос е дали показва вярно времето? Ако някой знае по добър вариант на вградения Gadgets, ще съм благодарен да ми прати линк.

Ето ти бг версията на вградения гаджет:

http://file.bg/c149487BXEqT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то това е хубаво ама няма за Шумен :cool::cool:

Аз не ползвам гаджет, но мисля че има за Разград, който е доста близо до Шумен.Май че трябваше да се напише - Razgrad. Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето два гаджета ,пробвах ги показват Шумен и работят коректно .

http://dox.bg/files/dw?a=33aa4285a2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете някой гаджет който има за Хасково ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може ли да ми кажете някой гаджет който има за Хасково ? :)

От линка на пост #9 (или тук) или този BG гаджет.

В опциите на гаджета сменяте града, като го пишете на латиница и метричната система се избира.

За да се показват градусите.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От линка на пост #9 (или тук) или този BG гаджет.

В опциите на гаджета сменяте града, като го пишете на латиница и метричната система се избира.

За да се показват градусите.

Тези ги изтеглих, но не намират града Хасково. Има Стара Загора и др. ,но няма Хасково. Затова питам дали има такъв гаджет където го има :) Благодаря все пак . ;]

Редактирано от sap4y (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ги изтеглих, но не намират града Хасково. Има Стара Загора и др. ,но няма Хасково. Затова питам дали има такъв гаджет където го има :) Благодаря все пак . ;]

Първия гаджет AccuWeatherForecast.gadget. Като напишете Hаskovo, и цъкнете на него го намира без проблем!

Публикувано изображение

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A някой гаджет, който да намира и по-малките населени места? Мойто Оряхово никъде го няма... ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

na tozi gadget neznam kyde da vyveda naselenoto mqsto :/ ako moje malko instrukcii zashtoto kato cykna dqsno kop4e i opcii mi izliza samo za gradusite :)

Публикувано изображение

Пишете на кирилица, че поста ще Ви замине за в Коша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Пишете на кирилица, че поста ще Ви замине за в Коша!

Благодаря много ! :) Най после стана :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам HTC Home - http://www.htchome.o...ome.org/bg/ ,http://www.htchome.org/bg/features/

Редактирано от Евгени (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми споделите гаджет за Велико Търново сте супер... тия който сте дали всички пробвах не става Велико Търново, Велико-Търново, ВеликоТърново... по всякакъв начин пробвах не го намира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В линка който съм дал в пост #18 в настрйките: "Източник за информация за времето"  избирате Foreca и тогава за местоположението пишете на кирилица Велико Търново http://www.prikachi.com/images/753/6178753i.jpg

Редактирано от Евгени (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Много полезна тема. Купих си Windows 8 и като се върнах за кратко на Седмицата започна да ми липсва много точно прогнозата за времето, а и на мен гаджета в Седмицата не иска да бачка.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни спря да работи гаджета по неизвестни причини.

Ползвам съм тази тема за да го Fix-на.И работи повече от година.Изтеглих файла от първите постове и следвах инструкциите както е описано точка по точка на ново и си ми приема локацичта за град и държава.

Интереснотот е че спря да работи точно в 00:00ч на 01.02.2015г.Просто пише че няма връзка със сървара,а локацията е ок.

Много полезна тема.Дано някой локализира проблема,защото може би  няма да е само при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...