Премини към съдържанието
zander75

Nokia C3-00 - въпроси, съвети и т.н.

Препоръчан отговор

здравейте,имам един въпрос..онзи ден ми се обнови facebook-a на телефона с по - нова версия..но незнам защо ми взима пари..гледах всички настройки и всичко е наред..само при мен ли е така ? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие имате ли план за мобилен интернет или по принцип Facebook се свързва през Wi-Fi ? Опитайте да изтриете всички настройки  за мобилен интернет от Меню > Настройки > Конфигурация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм на ваучер и преди да вляза в интернет се свързвам с Wi-Fi..гледах всички настройки и си мисля че всичко е наред само за едно не съм сигурна за предпочината точна на достъп на мен ми е на VICACOM internet GPRS а има и още едно VIVACOM WAP GPRS на кое от двете трябва да бъде ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам когато влизам пред браузър пари не ми взима..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос относно интернета на телефона си. Една приятелка използва Wi-Fi от училището ни и беше във Facebook цял ден. Аз имам интернет пакет,но когато се прибрах вкъщи и се опитах да вляза във Facebook,телефонът ми отказа да зареди страницата. Пробвах още около 10-20 пъти и отново не става.Въпросът ми е защо  се получава така? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам този телефон вече 2 година и до сега не ми беше правил проблеми. Снощи реших да си изтрия повикванията(да не ми пречат) и тогава някои от тях отказаха да се трият. Нито мога да ги изтрия, нито да въведа номера. Пробвах от възстаноняване фабричните настройки, но нищо не се получи. Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте му софтуера, или го обновете, като преди това си архивирайте всичко от паметта на телефона на картата с памет или на компютъра, защото ще се затрие... и не изваждайте и дори най-добре изобщо не докосвайте кабела по време на преинсталацията, защото ще се бъгне. :)

Погледнете следните постове за повече информация:

http://www.kaldata.com/forums/topic/196371-nokia-c5-00/?hl=reinstall#entry2273505

http://www.kaldata.com/forums/topic/201308-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%B0-%D0%B0%D1%88%D0%B0-302-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC/?hl=reinstall#entry2362672

http://www.kaldata.com/forums/topic/165241-nokia-c3-00-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%82%D0%BD/page-14?hl=reinstall#entry2438434

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Когато тегля песни,приложения и т.н. ми взима пари а е свързано с Wi-Fi .. защо ? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Когато тегля песни,приложения и т.н. ми взима пари а е свързано с Wi-Fi .. защо ? :(

Йоанче,за да не ти тегли постоянно пари от сметката,изтрии GPRS и MMS профилите на оператора и си ползвай само WiFi-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам Nokia C3-00 и искам да попитам като влезна във фейсбук-а и се регистрирам,че съм примерно в Avenue,как мога да добавя с кой(я) съм директно от телефона,а не чак като се добера до лаптоп или ПС? :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам когато влизам пред браузър пари не ми взима..

Да не би да влизаш на www.0.facebook.com той е безплатен,това може да е причината да не ти взима пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко гб е най-голямата карта памет която може да се сложи на този телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да ми каже някой,може ли да си инсталирам на моята нокиа c3  "blacklist".Опитвах но не става,а и където съм прочела пише че за този телефон тази услуга не става.В близкия офис където си плащам сметката за телефон служителката има тази услуга на нейната нокиа c3  и казва че го е купила с инсталиран black list.Явно има начин и който знае да ми помогне ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден момчета .. Вчера телефона ми се изключи от един път и след това като го включих екрана беше бял и нищо повече седи си бял и не се променя.. А звуци и т.н всичко си работи ... Според вас какво ми се е прецакало ... И има ли смисъл да го карам на ремонт заслужава ли си 2 години съм с този телефон и за първи път ми прави подобен проблем... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.