Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

shalqlqlq

Как да стана по-висок

Препоръчан отговор

но искам да попитам как да стана по-висок на 14 съм след месец и половина ставам на 15 1.80 1.81 съм висок та искам да попитам като ям рибането масло да речем животински храни и така нататака ще се ускори ли развитието на костите . Още един път извинете за темата ако може да ми кажете ще съм благодарен. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.80 на 15 години? че това си е много, поне за мен. искаш да спортуваш нещо ли? за това ли искаш да пораснеш още? още 3-5 години ще има да се издължаваш, така че имаш време. но в крайна сметка всичко е гени. зазложено ти е колко ще пораснеш още от майка ти и баща ти. ако спортуваш може и да промениш нещо, но ще бъде минимално. не си мисли, че ако плуваш всеки ден накрая ще ти се появят хриле. не става. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

майка ми е 1.78 висока баща ми 1.80 аз преди спортувах но се отказах бях колоездач после футболист и т.н абе няма значение това :Д само исакм да знам ако папкам рибено масло по 5 6 перли4ки на ден и ям животинска храна ще се ускори ли развитието на костите. и ако е вярно да речем за рибеното масло и животиската храна с колко санта ще мога да се удължа

Редактирано от shalqlqlq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

майка ми е 1.78 висока баща ми 1.80 аз преди спортувах но се отказах бях колоездач после футболист и т.н абе няма значение това , само исакм да знам ако папкам рибено масло по 5 6 перли4ки на ден и ям животинска храна ще се ускори ли развитието на костите. и ако е вярно да речем за рибеното масло и животиската храна с колко санта ще мога да се удължа

Редактирано от shalqlqlq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към работа в АЕЦ-а. Нещо там стържене на шлака от реактора или подобно ще свърши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към работа в АЕЦ-а. Нещо там стържене на шлака от реактора или подобно ще свърши работа :)

както и да е ... благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както и да е ... благодаря за отговорите

Повече баскетбол.Той развива ръста.Не ти препоръчвам никакви химии, както и уреда, който ти е посочил колегата. И накрая да си знаещ,че каквото ти е закодирано в гените от това няма да избягаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1,80 за възрастта ти са добре... Аз съм на 16 след 4 месеца ставам на 17 и съм 1,74..., но ако искаш да пораснеш, сигурен съм, че баскетбола или волейбола ще ти помогнат :rolleyes:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1,80 за възрастта ти са добре... Аз съм на 16 след 4 месеца ставам на 17 и съм 1,74..., но ако искаш да пораснеш, сигурен съм, че баскетбола или волейбола ще ти помогнат :rolleyes:.

еми животинска храна и рибено масло немогат ли да повишат с някой сантиметар 2,3,4,5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейй не ти увира главата! Хората ти казват по какви начини може ти пак на твойта.Ами прави, каквото си искаш. Яж си "животинските продукти" и дано пораснеш! Аз не виждам калко повече искаш 1.80 е много добра височина, но ти си решаваш. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щангистите са ниски,защото щангите ги набиват на долу. щом искаш да станеш висок,виси на лост,ще се поразпънеш още малко. за по добър ефект,обуй гумени ботуши и ги напълни с вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми животинска храна и рибено масло немогат ли да повишат с някой сантиметар 2,3,4,5?

Ти сигурен ли си, че това рибено масло ще ти помогне ? - http://www.bb-team.org/articles/1016/#axzz14Y4eIh4r - Аз не го прочетох до край, но да ти кажа не виждам да пораснеш с него...(може и да греша..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рибеното масло се приема за други цели. Казаха ти как може да порастнеш още, но имай предвид, че високите хора обикновено имат проблеми със сърцето. 1,80 е оптимална височина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рибеното масло се приема за други цели. Казаха ти как може да порастнеш още, но имай предвид, че високите хора обикновено имат проблеми със сърцето. 1,80 е оптимална височина.

Не само със сърцето... Те момчетата на твоята възраст по фитнесите ходят, мускули правят, а ти искаш да растеж...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само със сърцето... Те момчетата на твоята възраст по фитнесите ходят, мускули правят, а ти искаш да растеж...

аз ходя на фитнес, но през последните 3 4 седмици не съм ходил зареди училището

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 16 1.81? Това си е напълно нормално. Аз съм на 19 и съм едва 1.65 см. За какво ти е? За годините си си добре! Приятеля ми е на 34 и е 1.83. Има да растеш до 16-17, спокс! :wors:

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 16 1.81? Това си е напълно нормално. Аз съм на 19 и съм едва 1.65 см. За какво ти е? За годините си си добре! Приятеля ми е на 34 и е 1.83. Има да растеш до 16-17, спокс! :wors:

Рядкост са високите жени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, докато аз съм тапишон... Обаче грешката е моя, не видях, че е на 14....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагайте си тор в обувките и ще се издължите.

и да гази у локвите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за по добър ефект,обуй гумени ботуши и ги напълни с вода.

Слагайте си тор в обувките и ще се издължите.

Отиваш на село взимаш мотиката и копаш цял ден...засаждаш колчета за домати, като в продължение на месец не се къпиш и не си сменяш чорапите.

И ставаш висок, като селска гега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...