Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да стана по-висок

Препоръчан отговор

и да гази у локвите

Волейбол започнах да играя от 1 месец г/д и незнам дали съм се повишил с някой сант височина, на фитнес не съм ходил откакто почна училището за фитнес винаги има време , сега си гледам ръста мисля че ми е малък се още волейбол лесна работа , еми друго което може да повиши дори и с 1 2 санта пак ще е нещо защото се чуствам нисък, основната ми цел е да стана към 1.90 висок ? благодаря предварително

Редактирано от shalqlqlq (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Волейбол започнах да играя от 1 месец г/д и незнам дали съм се повишил с някой сант височина, на фитнес не съм ходил откакто почна училището за фитнес винаги има време , сега си гледам ръста мисля че ми е малък се още волейбол лесна работа , еми друго което може да повиши дори и с 1 2 санта пак ще е нещо защото се чуствам нисък, основната ми цел е да стана към 1.90 висок ? благодаря предварително

Не на всички им е генетично заложено да станат 1,90.

Средната височина на мъжете в България е 175,2см, а на жените-163,2см.

То и аз не съм 1,90 и какво? Това ли е основното в живота?

Не бива човек да се вманиачава в подобни неща, защото прерастват до жестоки разочарования и дори болестни състояния(както вманиачаването в отслабването води дори до анорексия)

Ако хората не могат да те възприемат какъвто си, едва ли килограмите, цветът на очите, косата, ръста или нещо друго са от ключово значение.

Намери себе си.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

знам че височината не е основното нещо, но искам поне с 5 6 санта да порасна волейбол играя усърдно от месец незнам обаче дали е станало нещо, чувствам се много нисък и затова само 5,6,7 санта не повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

знам че височината не е основното нещо, но искам поне с 5 6 санта да порасна волейбол играя усърдно от месец незнам обаче дали е станало нещо, чувствам се много нисък и затова само 5,6,7 санта не повече

Яж Нескуик,за да разтеж :(
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нескуик ям понякога , понякга всеки Ликенд (събота и неделя) всеки път , а относно набирането с тръба май не помага но ще опитам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване