Премини към съдържанието
Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Препоръчайте ми DVD записвачка.

Препоръчан отговор

Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Тези дни ( за рожденният ми ден ) ще ходя по магазините ( Technopolis, METRO, Technomarket - Русе ) и ще гледам за DVD записвачки, някъде около $50. Спрял съм се на LG ( забравих какъв е модела, в ценовата листа на Jar Computers я има ) щтото има DVD-RAM ( макар, че незнам за какво е ), но незнам дали може да опция да слага етикети по дисковете. В computers.bg рекламират, пък че NEC били най-добри за 2005 година... Вече незнам какмо да избера.

Ето нещата, които искам да има:

• Безшумно да записва DVD-тата
    • За по-кратко време да ги записна ( btw за колко време долу-гору записва 4.7 GB и коло 8.5 GB ? )
    • CPU-то като записва да не е много ( с мойта щтайга... )
    • Възможно най-високи скорости на записване на DVD-та, DVD-RW-та, CD-та и CD-RW-та

За друго не не сещтам, пишете по темата, пък ще видим какво ще взема. Освен това, тома ще ми бъде 3-тото CD устройство ( имам 1 CD-ROM и 1 CD-RW и туй DVD-RW стават общо 3 ). Някакво предложение какво да правя с тях или да си останат така както са ( стrга да не пречат нещо на DVD-RW-то ) ? cool.gif

Редактирано от ¦•••SHERIFA•••¦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тези пари LG е най-добрият избор! От година съм с такава и намам никакви проблеми за сега:).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей SHERIF, горещо ти препоръчвам да си вземеш NEC.Аз досега нямам некачествено записан диск освен един който си беше повреден.Ако искаш качествено записване си заслужава да си вземеш NECа. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръката ми е да си вземеш NEC или LG!

Значи имам симпатии и към двете марки няма да крия това, която е по изгодна нея вземай в крайна сметка по добър е варианта промоция ДВД записвачка с една R5 пачка, отколкото само една ДВД записвачка, нали!? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.