Премини към съдържанието
jubei

Ще ми препоръчате ли саунд карта?

Препоръчан отговор

здравейте,можете ли да ми препоръчате някоя качествена саунд карта, в момента съм с sound blaster live 24-bit и не съм доволен от нея sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте,можете ли да ми препоръчате някоя качествена саунд карта, в момента съм с sound blaster live 24-bit и не съм доволен от нея sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Philips PSC703 (WDM)

Имаш един изход за предни колонки с намален бас, подходящ за колонките на РСто, втори изход походящ за усилвател, входове за звук и един S/PDIF Out.

Не мога да те кажа колко бита е саунда, но картата си е мн добра ... вградената осем канална към дъното репи яде cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко с марката YAMAHA е много добро, потърси из магазините нещинко което да ти допадне, но цената си я бива да знаеш! Препоръката ми е да се водиш от про мотиви, а не от колхознически такиви cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Всичко с марката  YAMAHA е много добро, потърси из магазините нещинко което да ти допадне, но цената си я бива да знаеш! Препоръката ми е да се водиш от про мотиви, а не от колхознически такиви cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

благодаря ти за инфото :rolleyes: отдавна си търся някоя наистина качествена саунд карта за музика филми,игри и др.

Редактирано от jubei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

благодаря ти за инфото :) отдавна си търся някоя наистина качествена саунд карта за музика филми,игри и др.

<{POST_SNAPBACK}>

Audigy pro Z с нея дори можеш ако си музикант да записваш много прилични неща като звук, 6.1 е, има и файъруер порт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз ти препоръчвам отново да се спреш на Creative, освен ако не ти се дават много пари за професионална карта. За да ти трябва хубава саунд карта, трябва да имаш и хубави колони, инъче не си заслужава да си даваш парите. Добро решение на достъпна цена е Creative Audigy 2. Ако ти се дават повече пари можеш да се ориентираш към серия 4 или X-FI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Creative Audigy 2 го гледах по магазините за към 80лв. май. Иначе в скоро време ще си взимам усилвател и като видях темата реших да си подменя звуковата карта, а 80лв. са ми множко. Засега се насочих към Creative Audigy 1 - към 60лв - май беше 5.1 канала. Просто пообиколих компютърните магазини и препоръките за тази цена съвпаднаха. Само не знам дали става дума за Value или SE - никой не уточни... Ако знаете нещо друго - казвайте.

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Creative Audigy 2 го гледах по магазините за към 80лв. май. Иначе в скоро време ще си взимам усилвател и като видях темата реших да си подменя звуковата карта, а 80лв. са ми множко. Засега се насочих към Creative Audigy 1 - към 60лв - май беше 5.1 канала. Просто пообиколих компютърните магазини и препоръките за тази цена съвпаднаха. Само не знам дали става дума за Value или SE - никой не уточни... Ако знаете нещо друго - казвайте.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз сам с Audigy 1, но не сам напълно доволен, заради Драйверите за нея. За Audigy 2 драйверите са много по-добри и с повече екстри. Но като цяло Audigy 1 е добро решение, има Advanced HD, което е супер при игрите. Нещо подобно на Live 5.1 е, но с по-нов процесор и като цяло е доста по-добра (навремето имах и Live 5.1).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

драйверите за sb live 24 bit имат доста пропуски не мога да си слушам winamp без да има прекъсвания и пуквания sad.gif опитах какво ли не и няма никакъв резултат явно ще си купувам професионална саунд карта :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А не ти ли хрумна да влезеш в настройките на Уинампа и да му кажеш да ползва Директ Саунд. Или някой плъгин, току виж пуканките изчезнали

И не ти ли е казвал някой че е доста смотана програма.

А професионална карта ... нея Уинампа изобщо няма да я види, щото поддържа не ДиректХ, а ASIO

Редактирано от kirko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    А не ти ли хрумна да влезеш в настройките на Уинампа и да му кажеш да ползва Директ Саунд. Или някой плъгин, току виж пуканките изчезнали

И не ти ли е казвал някой че е доста смотана програма.

А професионална карта ... нея Уинампа изобщо няма да я види, щото поддържа не ДиректХ, а ASIO

<{POST_SNAPBACK}>

опитах много плъгини и нямаше никава промяна,а и по принцип си ползвам directsound.не се сещам за друга програма която да работи с плейлисти,ако можеш да ми препоръчаш някоя освен windows media player

Редактирано от jubei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Има много заместители на WinAmp, които можеш да си избереш. Аз ползвам Quintessential Player.

<{POST_SNAPBACK}>

много благодаря за линк-а,ще го пробвам да видя как е положението ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.