Премини към съдържанието
lpa

Въпрос за Windows XP Service Pack 3

Препоръчан отговор

Записах си този Уиндоус на буутващо сд (след доста неуспешни опити да записша сп2) и реших да проверя дали има проблеми та вкарах диска в сд устройството и иснталацията тръгна, без да буутвам от биоса и да рестартирам. Интересува ме има ли проблеми да се инсталира по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е истински SP3. Това SP3 представлява колекция от кръпки за XP-то, а не че е нов сървис пак. Просто така му викат. А ти тва дето си го изтеглил е XP с вградените въпросни ъпдейти. Ако си го инсталираш по този начин ще си преинсталираш целия уин отгоре + тези ъпдейти и в това няма смисъл. Ако имаш нет, може да си пуснеш уина да ти търси за такива ъпдейти. Става въпрос за KBxxxxx Предполагам са ти познати.

П.П. Какъв беше проблема с .исо формата ?

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GFreeman, аз си преинсталирах нерото, но странни неща се получиха с три версии на уина, които изтеглих - даваше грешката, която обсъждахме. Само с тази последната се получи. Аз няма да преинсталирам моя, а на друг комп ще слагам, така че ме интересува мога ли да пусна инстала направо от сд-то без да буутвам, ще има ли проблеми.

Благодаря ти за съветите.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами ако нямаш нужда от буут още по - добре. Но това означава, че на този компютър, на който ще преинсталираш вече има операционна система. Ако пуснеш инсталацията от операционната система със сигурност няма да е по-проблемно, отколкото чрез буут. Не се притеснявай, че ще има проблеми.

Но има големи разлики. Ако пуснеш инсталацията от ОС, а не от буут, ще инсталираш уиндоуса отгоре върху текущата ОС. Ако сегашната ОС ти е също XP, ти ще направиш само една преинсталация отгоре. Няма да ти е чиста инсталация.

А ако е от буут или ще си форматираш диска, а пък може и да не го форматираш, но инсталацията е съвсем друга.

Защо ти е да преинсталираш? Каква е ОС на този компютър? Кажи за да ти дам съвет cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.