Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Съвременните любовни романи

Препоръчан отговор

"Избрах теб" беше точният избор, в точния момент за мен. Много ми хареса книгата. Толкова ми хареса, че няколко дни след като я прочетох с умиление се сещам за страхотния финал. Обожавам такива финали, добре развит, а не претупан, и аз още се усмихвам.

Историята е разгърната толкова хубаво, толкова сладко и има от всичко... посмях се, поплаках си, тръпнах от напрежение...просто се влюбих в героите.

Мислех като фъртуна да се метна на следващата, но уви...не мога. Още преживявам историята, още съм свързана с героите и не мога да продължа с Рай в Тексас...Въпреки, че Боби Том наистина ми грабна сърчицето...

На кратко защо толкова много я хваля. 

Срещаме главната Фийб в светлина, в която не съм очаквала да видя главна... Провокативна, скандална, мъжемелачка... Но дали е така? Не! Всичко това е само защитата й срещу света, срещу миналото й, което още я преследва, срещу кошмара, от който тя все още бяга...

А Главния? Дан?... Огромен, страшен мъжага...който иска деца, семейство, пристан след бурния живот на професионален футболист /по американски футбол/, сега треньор... И двамата се срещат и не се харесват. Още повече, че изведнъж Фийб против волята си става собственичка на отбора на Дан.

Беше толкова хубаво, колко е невежа във футбола, но познава хората, човешката природа и направо разби на пух и прах всички, а Дан нямаше никакъв шанс... 

Оттук на сетне ми идва да разкажа, цялата книга, но сърце не ми дава, защото може би има и други заблудени като мен, които още не са я прочели... Иска ми се да разкажа за страстта, за любовта и конфликтите, за напрежението от мачовете, особено от последния тъй като залогът е твърде голям...Иска ми се да разкажа за това как любовта и нежноста лекуват всичко... Но няма...

Влюбена съм в "Избрах теб", влюбена съм още повече в стила на Сюзън Елизабет Филипс и препоръчвам горещо на всеки, който иска да се посмее, да поплаче и да се порадва на страхотен финал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влюбена съм в "Избрах теб", влюбена съм още повече в стила на Сюзън Елизабет Филипс и препоръчвам горещо на всеки, който иска да се посмее, да поплаче и да се порадва на страхотен финал...

Прекрасна книга наистина, направо си е класика в жанра, много се радвам, че ти е харесала толкова. 

Сега ако трябва да направиш сравнение със "Знойни сънища", коя според теб е по-страхотна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекрасна книга наистина, направо си е класика в жанра, много се радвам, че ти е харесала толкова. 

Сега ако трябва да направиш сравнение със "Знойни сънища", коя според теб е по-страхотна?

Еуфорията още ме държи от Избрах теб, но пак не мога да кажа коя е по-хубава или по-силна. Двете са ми много любими, не мога да кажа коя повече. Помня, че Знойни сънища също ме беше омагьосала до такава степен /ще си я препрочета, когато мина оставащите две/. С. Е. Филипс има дарбата да създава такива истории и герои, които много ми лягат на сърце...

Ами на теб коя ти хареса повече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еуфорията още ме държи от Избрах теб, но пак не мога да кажа коя е по-хубава или по-силна. Двете са ми много любими, не мога да кажа коя повече. Помня, че Знойни сънища също ме беше омагьосала до такава степен /ще си я препрочета, когато мина оставащите две/. С. Е. Филипс има дарбата да създава такива истории и герои, които много ми лягат на сърце...

Ами на теб коя ти хареса повече?

Еми ако трябва да ги подредя по любимост бих сложила на първо място "Знойни сънища", след нея "Избрах теб" и накрая "Бебето е мое", в сравнение с тях останалите от поредицата ми се видяха едно нищо, не че са лоши книги, просто далеч от класата на изброените и като сюжет и като емоции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не издържах на изкушението и хвърлих едно оченце на Рай в Тексас. Мноогоо ми се искаше да видя какво се случва с Боби Том... И разбрах де... Не можах да оставя книжката. Какво да кажа? Хареса ми и то доста /вярно не може да се мери с Избрах теб и Знойни сънища/, но книгата има невероятно очарование и динамика.

От първата книга Боби Том ми се беше сторил много симпатичен, сладък...чаровник. В тази книга се оказа, че е нещо повече... Абсолютен ексцентричен, егоистичен, самодоволен, себелюбив задник... Тооолкова арогантен, толкова себичен...Но... въпреки това не ме е дразнил особено много, което е странно явно чарът му, описан толкова майсторски е способен и от страниците да те накара да му простиш... Такъв майсторлък в очарованието на жените, впечатляването на мъжете и изобщо не е чудно колко е харесван Боби Том от всички. Милионер, красив, страстен,мъжът мечта, който дава всичко от себе си, на всички. Но щастлив ли е? Заради тежка травма, той вече не може да играе футбол... и той губи същността си, губи себе си...

Ами главната Грейси? Тиха, скромна, добродушна, захлюпена, тридесетгодишна девственица /грозното патенце/, която няма никакъв шанс пред магнетизма на Боби Том. Естествено тя се влюбва в него, но без да се самозаблуждава... И в един момент патенцето се превръща в лебед...

Не съм спала, за да я дочета, което е показателно, колко ме завладя книгата...Динамиката ме грабна...Героите се сблъскаха с нежност, твърдоглавие, амбиция, неискаща нищо в замяна любов, себичност, егоизъм и щедрост, доброта... и преследване... Преследване на това да намериш себе си, да намериш и смисъла на живота си...

Посмях се, понасълзиха ми се очите...наслаждавах се на себеотдаване и нежност, на любов и страааст /според мен С.Е. Филипс е от наистина талантливите в тази област/ ... И ми хареса книжката, хареса ми и финала, където всеки получава заслуженото си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз съм фен и на Линда Хауърд и на Сюзън Елизабет Филипс, не мога да определя коя от книгите им ми харесва най-много, признавам си че съм препрочитала всички книги които имам и от двити авторки!

Редактирано от medychy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От няколко дена отчаяно търся една книга, защото само я бях започнала. Главната е на стаж като секретарка на Главния. Той е доста груб и постоянно в лошо настроение. Спомням си,че първия път правиха секс в конферентната зала, а той имаше навикт да къса бикините и и да ги взима. Само това си спомням. Ако някой се сеща за книга с подобно описание ще съм изключително благодарна, защото искам да я дочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте!

От няколко дена отчаяно търся една книга, защото само я бях започнала. Главната е на стаж като секретарка на Главния. Той е доста груб и постоянно в лошо настроение. Спомням си,че първия път правиха секс в конферентната зала, а той имаше навикт да къса бикините и и да ги взима. Само това си спомням. Ако някой се сеща за книга с подобно описание ще съм изключително благодарна, защото искам да я дочета.

Мисля че е "Красив негодник" на Кристина Лорен.

http://www.helikon.bg/books/422/-Красив-негодник_184503.html

Редактирано от Петето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Бебето е мое на С. Е. Филипс и изобщо не останах разочарована. Книжката е стра-хот-на, меко казано! Има всички качества за прекрасен, любовен роман, който те грабва и не те оставя нито за миг! Не можах да спя, докато не я прочетох.

Историята се разказва за Джейн - брилянтна физичка, но толкова самотна и отчаяна, че предприема нещо в абсолютен противовес със същността си и с морала, и Кал Бонър - застаряващ според спортните критерии мъжага, който се страхува от края на кариерата си...

И така съдбата или по-точно съотборниците му и една "ограничена мадама" организират необичайната им среща - тя е неговият подарък за рожденният му ден, а той е бъдещият, глупав татко на бебето й...

И историята се заплита. Гениалната физичка забременява и попада в капана и очарованието на мъж, магнетичен и суров като планините, в които е роден...

Страхотни истории...и главната история и тази на родителите на Кал (плаках като бебе на една история с курабийки)...страхотни герои - И Джейн и Кал, Итън, Лин, Джим, Кевин...и АНИ - страхотното, устато бабе на Кал - въоръжена бабка, с пушка и думи, направо ги обстрелва от упор... А диалога, размяната на реплики и абе всичко... просто душичката ми с памук я извади госпожа Филипс. Смяла съм се с глас, когато двамата разкриха най-големите си кошмари - той разкри, че тя е "старица" на 34, а тя разбра, че той не е глупавият селяндур, за който го мислеше...

И въпреки ненавистта, самообвиненията и необичайното начало на връзката си...двамата крачка по крачка намират пътят един към друг. Намират лек за болките и раните от миналото си и светлината на бъдещето ги обгръща с прекрасно начало и с посрещането на ТЯХНОТО бебе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една книга! Главната героиня е секретарка и си пада по шефа си. Една нощ са спали заедно и тя е забременяла. Той не знае за детето и разбира години по-късно когато се налага тя да го вземе на работа със себе си. Или бавачката го беше завела там. Не се сещам точно как беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...