Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Съвременните любовни романи

Препоръчан отговор

За почитателките на Нора Робъртс :wub: Доста нови книжки предстоят да излязат през 2011 година (на английски, дано скоро след това и на български да се появят). Treachery In death излиза през февруари 2011 като номер 32 от поредицата за Ив Далас. В края на годината (ноември) ще излезе и първата книга от новата трилогия, която се казва The Inn BoonsBoro trilogy. За развитието на сюжета е използвано реално място - The Inn BoonsBoro. През ноември 2010 излезе The other side - включва истории от няколко автора, като Нора Робъртс участва с новела от "В смъртта". Останалите книги, които ще излязат на пазара, са:

Time of death - юни (тази май ще е част от серията "В смъртта", но самостоятелна като Remember when и Big Jack)

New York to Dallas - септември

The unquiet - октомври (ще включва новела от "В смъртта")

The next always - ноември

И последно - резюмето и корицата на Chasing fire, която излиза през април 2011:

There's little else as thrilling as firefighting - at least to Rowan Tripp. The Missoula smoke jumpers are in Rowan's blood: her father is a legend. She's been fighting fires since her eighteenth birthday. At this point, returning to the wilds of Montana for the season feels like coming home - even with reminders of the partner she lost last season still lingering.

Fortunately, this year's rookie crop is one of their strongest ever - and Gulliver Curry's one of the best. He's also a walking contradiction, a hotshot firefighter with a big vocabulary and a winter job at a kids' arcade.

But everything is thrown off-balance when a dark presence lashes out against Rowan, looking to blame someone for last year's tragedy. Rowan knows she can't complicate things with Gull - any distractions in the air or on the ground could mean the end - but if she doesn't find someone she can lean on, she may not make it through the summer..

Публикувано изображение

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо завърших "Онази нощ" на Линда Хауърд и бързам да си споделя впечатленията. Това е първата книга на авторката, която чета и останах запленена от стила й, много ми допадна как пише - увлекателно и достатъчно емоционално. Сюжета също ми беше много интересен, много набързо разказвам за какво става дума, защото знам че има още няколко заблудени душици като мен, които са пропуснали удоволствието от тази книга. Действието започва, когато главната Фейт е още 14-годишна, тя живее в малко градче, семействието й е пълна измет и цялата околия не може да ги гледа. Фейт е безнадежно влюбена в главния - Грей, обаче бащата на Грей и майката на Фейт имат незаконна извънбрачна връзка. Един ден двамата офейкват, Грей приема това като страшна обида и пропъжда цялото семейство на Фейт от града. И вече след 12 години Фейт се завръща в града, все още влюбена в Грей, и като че ли нищо не се е променило - той все още не я понася, целият град я презира, няма никаква връзка със семейството си, но тя вече не е уплашено дете и решава да разкрие истината за изчезването на "прелюбодейците". И така се заформя интригата, Грей се опитва да я прогони, ама пусто привличане не им даде никакъв шанс, отделно Фейт започна яко да души и да разравя стари истории докато накрая стигна до истината.

На мен сюжета ми беше много интересен, честно нямах идея какво точно се е случило, докато не започнаха да излизат факти на повърхността.

Главните герои ми допаднаха доста, особено Фейт - адски свеж персонаж, аз ги харесвам такива мадами - хем упорита, в същото време сравнително кротичка, свенлива, срамежлива - просто супер. А за Грей - малеее голям сърдитко, но и той ми напълни душата. Имаше само еди кусур - каква беше тази дълга коса, за която всяка жена би завидяла иууу. Не е ли си нещо първи номер, да не кажа направо гола глава, не ми го хвали...

Отношенията между главните бяха готини, доста се поскарваха, голямо браво за Фейт, която беше достоен опонент, а за Грей - не знам как го е направила авторката, но той винаги се движеше по ръба - аха да ми стане гадно как се държи и в следващата секунда казва или прави нещо сладко и така и не успя да ме подразни.

Много ми бяха сладки моментите, когато оставяше съобщения през 2 минути на секретаря, или се обръщаше към Фейт на галено със "Сладурче" или "миличко", направо си умирах от кеф!

Какво ми направи голямо впечатление - вярно, че е книга обаче отношението на целият град към Фейт беше много грозна история. Как я презираха дори като дете, как след това никой не оцени какво е постигнала и изведнъж за 10 часа мнението на хората се обърна на 180 градуса :indian: Много ми беше тъжно за нея, по една време имах чувството, че ще я прогнат с факлите, сякаш е някоя вещица през 15 век...

Отплеснах се, много е готина книгата и си има от всичко, в друга тема мрънках, че ми липсва хумор, но към края има една сцена, на която се попиках от смях, а и самият финал е трепач в това отношение, така че и от хумора съм доволна. Всичко останало диалог, сюжет, любовна история е 6+, така че 10 от мен за книгата и я препоръчвам на всеки нечел ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по празниците успях маааалко да понаваксам с книгите, освен Зи приключих и Скрита камера на Джулито. Какво да ви кажа Джулито си е Джули, дали е историческа или съвременна, книгата е страхотна. Единсвеното което не ми хареса, е че семейство Бюканън почти не беше споменато. Иска ми се да не пише за странични хора, ами да си напише книги и за останалите от семейството, а също и за братята на Регън, особено за Ейдън :love:. Ех мечтииии. А сега съм почнала Дръзка съдба на Линда Хауърд, но а съм си фенка на авторката. Слабост си ми е. Та книгата започва с гоненията на тамплиерите. И на главния му повериха да пази "нещо" по-ценно от злато (Не е точно каквото си мислят всички). Нашия обаче не е особено очарован от това. После в днешно време убиват съпругът и брата на главната заради един ръкопис, тя е един от малкото хора които могат да го разчетат, и започва да бяга и да се крие за да не убият и нея. И запова да се случва нещо странно, когато заспива и шепне името му, той я чува, и започва да се чуди кой го следи. Та за сега съм до тук, 100-на странички. И много ми харесва за момента :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Токущо завърших Bluebird Winter от Линда Хауърд.Това е третата книга от поредицата Sarah`s child („От любов“,„Почти завинаги“)И този път авторката не е изневерила на стила си.Книжката е прекрасен завършек на поредичката , пропита с много любов и топли чувства.С Дерек за първи път се срещаме в „От любов“,момчето което помага в трудни моменти на Сара(искаше да се ожени за нея,искаше да изроди бебето)Още тогава реши ,че ще става доктор.Сега вече след 15 години,той е лекар-неонолог,много добър в професията си.Връщайки се от ранчото на втория си баща,в силна снежна буря,открива в един пикап,закъсал в канавката,раждащата Катлийн.Тя е обикновено момиче изоставено от съпруга си,справящо се само с ранчото и живота.Бебето е тръгнало да излиза един месец по-рано,точно работа за нашия герой.Връщат се в ранчото й ,където Дерек изражда и спасява детето.И успява да се влюби в самотната майка и новороденото още от пръв поглед.В един прекрасен момент,след цялото напрежение решава ,че ще се омъжи за Катлийн.Тя неможе да си обясни защо ,той-известния лекар,ще иска да се омъжи за нея-бедното момиче,но решава да приеме за да осигури по-добро бъдеще на дъщеря си.И от тук започват усилията на Дерек да покаже на съпругата си колко много я обича - грижи се за нея и малкото,купува й дрехи,кола,настанява я на работа в магазина на Сара.Катлийн,цял живот отблъсквана от родителите си,после тормозена от първия си съпруг,никога не почувствала любов в живота си,оценява всичко това ,като желание на мъжа й,да притежава дъщеря й и тъй като не притежава нищо за да му се отблагодари решава да му подари тялото си. Избухва скандал между двамата.Катлийн посъветвана от Сара,решава да му признае,че го обича.А той,за да й покаже любовта си посредата на февруари й устройва Коледно тържество с истинска елха и много подаръци. Книжката е малка,само 45страници,обаче е изпълнена с много любов и обожание.Големия мускулест мъж,гушнал в големите си длани мъничкото новородено,приласкал го до гърдите си,поражда толкова много силни емоции.А в силните моменти,които са доста,при този кратък сюжет ти се иска да завиеш от безсилие ,че не си на мястото на главната,за да изпиташ всички тези нюанси на една голяма любов. :):(:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Токущо завърших Bluebird Winter от Линда Хауърд.Това е третата книга от поредицата Sarah`s child („От любов“,„Почти завинаги“)И този път авторката не е изневерила на стила си.Книжката е прекрасен завършек на поредичката , пропита с много любов и топли чувства.С Дерек за първи път се срещаме в „От любов“,момчето което помага в трудни моменти на Сара(искаше да се ожени за нея,искаше да изроди бебето)Още тогава реши ,че ще става доктор.Сега вече след 15 години,той е лекар-неонолог,много добър в професията си.Връщайки се от ранчото на втория си баща,в силна снежна буря,открива в един пикап,закъсал в канавката,раждащата Катлийн.Тя е обикновено момиче изоставено от съпруга си,справящо се само с ранчото и живота.Бебето е тръгнало да излиза един месец по-рано,точно работа за нашия герой.Връщат се в ранчото й ,където Дерек изражда и спасява детето.И успява да се влюби в самотната майка и новороденото още от пръв поглед.В един прекрасен момент,след цялото напрежение решава ,че ще се омъжи за Катлийн.Тя неможе да си обясни защо ,той-известния лекар,ще иска да се омъжи за нея-бедното момиче,но решава да приеме за да осигури по-добро бъдеще на дъщеря си.И от тук започват усилията на Дерек да покаже на съпругата си колко много я обича - грижи се за нея и малкото,купува й дрехи,кола,настанява я на работа в магазина на Сара.Катлийн,цял живот отблъсквана от родителите си,после тормозена от първия си съпруг,никога не почувствала любов в живота си,оценява всичко това ,като желание на мъжа й,да притежава дъщеря й и тъй като не притежава нищо за да му се отблагодари решава да му подари тялото си. Избухва скандал между двамата.Катлийн посъветвана от Сара,решава да му признае,че го обича.А той,за да й покаже любовта си посредата на февруари й устройва Коледно тържество с истинска елха и много подаръци.

Книжката е малка,само 45страници,обаче е изпълнена с много любов и обожание.Големия мускулест мъж,гушнал в големите си длани мъничкото новородено,приласкал го до гърдите си,поражда толкова много силни емоции.А в силните моменти,които са доста,при този кратък сюжет ти се иска да завиеш от безсилие ,че не си на мястото на главната,за да изпиташ всички тези нюанси на една голяма любов. :):inlove1::inlove1:

Боже :wow:

Руми,много благодарности ,че сподели :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже :sobbing:

Руми,много благодарности ,че сподели :sobbing:

Ся ако земеш да обадиш и отде да я докопам. Не че нямам десет да чита ама таз мълечката ми се ще си я глътна, заинтригува ме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Токущо завърших Bluebird Winter от Линда Хауърд.Това е третата книга от поредицата Sarah`s child („От любов“,„Почти завинаги“)И този път авторката не е изневерила на стила си.Книжката е прекрасен завършек на поредичката , пропита с много любов и топли чувства.С Дерек за първи път се срещаме в „От любов“,момчето което помага в трудни моменти на Сара(искаше да се ожени за нея,искаше да изроди бебето)Още тогава реши ,че ще става доктор.Сега вече след 15 години,той е лекар-неонолог,много добър в професията си.Връщайки се от ранчото на втория си баща,в силна снежна буря,открива в един пикап,закъсал в канавката,раждащата Катлийн.Тя е обикновено момиче изоставено от съпруга си,справящо се само с ранчото и живота.Бебето е тръгнало да излиза един месец по-рано,точно работа за нашия герой.Връщат се в ранчото й ,където Дерек изражда и спасява детето.И успява да се влюби в самотната майка и новороденото още от пръв поглед.В един прекрасен момент,след цялото напрежение решава ,че ще се омъжи за Катлийн.Тя неможе да си обясни защо ,той-известния лекар,ще иска да се омъжи за нея-бедното момиче,но решава да приеме за да осигури по-добро бъдеще на дъщеря си.И от тук започват усилията на Дерек да покаже на съпругата си колко много я обича - грижи се за нея и малкото,купува й дрехи,кола,настанява я на работа в магазина на Сара.Катлийн,цял живот отблъсквана от родителите си,после тормозена от първия си съпруг,никога не почувствала любов в живота си,оценява всичко това ,като желание на мъжа й,да притежава дъщеря й и тъй като не притежава нищо за да му се отблагодари решава да му подари тялото си. Избухва скандал между двамата.Катлийн посъветвана от Сара,решава да му признае,че го обича.А той,за да й покаже любовта си посредата на февруари й устройва Коледно тържество с истинска елха и много подаръци.

Книжката е малка,само 45страници,обаче е изпълнена с много любов и обожание.Големия мускулест мъж,гушнал в големите си длани мъничкото новородено,приласкал го до гърдите си,поражда толкова много силни емоции.А в силните моменти,които са доста,при този кратък сюжет ти се иска да завиеш от безсилие ,че не си на мястото на главната,за да изпиташ всички тези нюанси на една голяма любов. :):inlove1::inlove1:

Аз преди няколко дни прочетох "От любов" и страшно много ми хареса.Дерек бе ми направил страхотно и се надявах и той да има история.Много че,сподели с нас историята му http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif А за кого е "Почти завинаги" и има ли я на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко дни прочетох "От любов" и страшно много ми хареса.Дерек бе ми направил страхотно и се надявах и той да има история.Много че,сподели с нас историята му http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif А за кого е "Почти завинаги" и има ли я на български

Да , има я на български.Разказва се за Макс Конрой - английски аристократ,бивш шеф на Сара и добър приятел и колега на Роум Матюз и за Клер Уестбруг.Книжката я имаше качена ,сега с местенето на данните ,ще се появи сигурно скоро,но ако искаш да я прочетеш веднага пиши ми на ЛС и ще ти я пратя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тенкю пийпъл руми. Пак ша го играя отзад напред ама ся няма си изневерявам на стайла хихи. Посли ша проучвам кой той и има ли почва у назе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тенкю пийпъл руми. Пак ша го играя отзад напред ама ся няма си изневерявам на стайла хихи. Посли ша проучвам кой той и има ли почва у назе.

Моля,пак заповядай!!!То май повечето поредици тъй ги четем отзад напред и вече сме свикнали!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, скъпи потребители на този сайт и фенове на любовните романи. Нова съм тук. Съвсем случайно попаднах вчера на форума и бях много впечатлена от коментарите за поредицата Травис на Лайза Клейпас. Много моля, ако някой разполага с тази поредица он-лайн да пише. В интернет се убих да ги тарся, но без никакъв резултат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, скъпи потребители на този сайт и фенове на любовните романи. Нова съм тук. Съвсем случайно попаднах вчера на форума и бях много впечатлена от коментарите за поредицата Травис на Лайза Клейпас. Много моля, ако някой разполага с тази поредица он-лайн да пише. В интернет се убих да ги тарся, но без никакъв резултат!!!

Дай някъкви координати на ЛС за да ти я пратя!„Синеокият дявол“ и „Захарче“ са сканирани,но за „Непризнати грехове“ е още рано и е на хартиен носител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета прочетох "Не ме забравяй" на Марлис Мелтън!

Страхотна беше.....много динамична, интересен сюжет, прекрасни герои и хумор!

Няма да разказвам сюжета, но героите.......Гейб беше страхотен - много ми въздейства неговата история, всичко, което беше преживял - мъченията, детството му. Той е успял от нищото да се превърне в истински тюлен, лидер и верен приятел на останалите членове на отряда. Много трудно ми беше да свържа сегашния Гейб с този, които си спомняше жена му Хелън, защото беше безкрайно нежен, внимателен и грижовен.

Хелън също беше прекрасна героиня, но преди Гейб да изчезне е била много нещастна с него, защото го е обичала, а той не е посмял да й отвърне, тъй като се е страхувал да не бъде наранен. Той е бил прекалено отдаден на работата си и не е имал време за нея и дъщеря й Малъри. Но след неочакваното му завръщане, той е толкова различен и открит, че тя е тотално объркана. Обича го , но не желае да му се довери, за да не разбие сърцето й отново. Но все пак му даде втори шанс.....Гейб като истински тюлен, беше твърдо решен да направи всичко възможно да я спечели отново!

Много красива любовна история!

Малъри - дъщерята, беше много готина напълни ми душата! Много ми хареса това, че тя го посрещна с отворени обятия и много го подкрепяше.

Другите страхотни герой бяха Себастиян и Лийла - тяхната любов беше много бурна и страстна......искаше ми се авторката по подробно да опише отношенията им, но и така беше хубаво!!!

Остава оценката ми, но няма съмнение каква е тя - 10!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес имах невероятното удоволствие да си дочета “В тъмнината” на Марлис Мелтън.

Зашеметена и пленена съм от цялата поредица......и смятам утре да продължа с третата.

Героите бяха страшно мили и симпатични, страхотно бяха пресъздадени всички емоции и взаимоотношения –както тези между всички мъже в отряда и отдадеността на всеки един от тях в желанието им да помогнат на командира си,така и тези между двамата главни герои Лутър и Хана.

За мен Лутър беше абсолютен фаворит, беше безкрайно мил, нежен и внимателен.Много ми хареса поведението му и мотивите, които го движеха…..не знам дори как да продължа да го възхвалявам, защото нямам думи.....определено ми влезе под кожата!

Хана също ми допадна, много беше смела и решителна.....хареса ми, че почти сама се справи и успя да избяга от затвора.Много мила и грижовна беше, когато раниха Лутър и после почти я простреляха в главата, защото го спаси.

Цялата история беше много динамична и приятна за четене, поне за мен имаше изненада в това кой всъщност е лошия. Срещнах героите от предишната книга и това е едно от нещата, които обожавам в поредиците – обичам да виждам как се развиват героите след като вече са осъзнали любовта си......

Оценката е ясна и твърда - 10!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети ,мило,чети и се радвай до изнемога на тези прекрасни персонажи-

силни,страстни,отдадени..............

Това ми е от любимите поредици и когато от Хермес ми отговориха,

че няма да преведат останалите от поредицата бях тотално сразена от мъка.

Поне що се отнася до книгата да Соломон де,

щот него си го познаваме и ми беше страшна тръпка

да го опознаем още по-добре :P

Аз днес започнах "Дръзка съдба" на най-любимата ми Линда,

НО малката заспа и лампата е угасена http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Та ето защо предпочитам да чета на копм :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох и третата от поредицата за тюлените “Време за бягство” на Марлис Мелтън. Просто за отрицателно време я изгълтах, пък и не беше много дълга…..но какво да кажа беше много хубава, нежна и трогателна.

Уести (Чейс) ми направи впечатление още в предишната книга, защото беше деен участник в историята и още там усетих завръзка, когато срещна за първи път главната героиня Сара. Той сякаш от пръв поглед видя нещо повече в нея, нещо което я отличава от останалите. Какво да кажа за самия него – изглежда доста заплашителен, но в същото време е безкрайно добър и никога не отказва помощ. Страшно симпатичен за безскрупулен снайперист.....хихи.

Главната героиня Сара страшно много ми хареса, даже мога да кажа, че от всички мацки до сега тя ми е любимка! Хареса много,че намери смелост и сила да напусне гаднярския си съпруг и да започне нов живот…..ама то с мъж като Уести, майстор на дегизировката всичко е по – хубаво.....

Готини герои, динамика, задължителна доза екшън….това определено е гаранция за невероятен роман! Сега ми остава последната....утре мисля да й видя сметката!

Сега да я оценя подобаващо и съм готова! - 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз снощи най-накрая дочетох "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд и съм просто мега възхитена! Страшно много ми хареса книжката и сега с огромно настървение ще се метна на цялата поредица (много благодаря на Дани, че ме снабди с книгите http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif ). Какво да кажа за романа, който е запознат с личният ми вкус към доброто четиво трябва да знае, че всичките ми изисквания бяха изпълнени и нямаше нито един момент, който да ме подразни. Освен, че криминалната история беше доста добра, любовта между главните бе описана по много сладък начин, но ми направи страхотно впечатление както и приятелството между Ник и Томи, така и страхотните взаимоотношения между Ник, Ноа, Джо и останалите агенти от ФБР. Изобщо въпреки, малко гадната ситуация в която попада Лорен книгата е изпълнена с много положително чувство и мен поне ме зареди доста добре!

Много ми допадна любовната история, главните като двойка бяха супер сладинки. Хареса ми как се запознаха, а след това как постепенно се опознаха и влюбиха един в друг без дори да го осъзнават, за разлика от всички останали които ги заобикаляха и четяха чувствата им като от отворена книга!

Какво друго да споделя, което ме е впечатлилоооо....ами Ник - 210 см мъж в костюм, оле мале! Представата ми за него, кара измореното ми сърце да препуска като полудяло!

Тези дни се наслушах на хвалебствия отправени към Ноа, симпатяга е, от забавната категория, много готина беше идеята да го пъхнат под расото за прикритие! И като казах расо, направо смятам че е грехота да се пропилява такъв хубав материал като отец Томи за свещенник, но не може всичко да е идеално!

За гадняра, честно не го подозирах, освен че ми мина през акъла за него, когато споменаха че е помогнал за изряването на цветята, но понеже повече не го коментираха и напълно го забравих. Аз лично подозирах ченгето, което имаше зъб на Ник - Уесън, но и той накрая ми се поиздигна в очите.

И за финала няколко думи - последните 50 страници, се четат буквално на един дъх, много динамично действие, описано по страхотен начин! А щастливия край - Ник беше толкова сладичък, направо се разтопих от чист кеф докато се обесняваше в любов! Не се сещам в момента какво повече да кажа, освен да препоръчам на останалите нечели, Джули Гарууд няма да ви разочарова, книжлето си е направо шаблон за добре разписан съвременен сюжет, оценката ми е 10, нямам забележки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз прочетох и последната книжка от поредицата за тюлените - "Набелязана мишена".

Невероятна, страхотна, прекрасна.......Очарована съм от вдички книги и определено не мога да си избера любима, коя от коя по - яки бяха....

Значи в тази книга главният герой се казваше Джо и беше единствения оцелял в мисия в Афганистан. Беше съсипан, ранен и измъчван от чувство за вина. Прибра се вкъщи решен да се удави в алкохол и самосъжаление.....но не беше взел под внимание съседката си Пени....

Пени е много сладка, мила и симпатична....и отчаяно влюбена от доста време в съседа си морски тюлен. Докато го няма се грижи за котарака му , поддържа ливадката му....А сега когато се е завърнал, се заема да му помогне да преодолее кризата, в която е изпаднал...Много ми харесаха страхотните приятелски отношения, които се създадоха между тях. Джо някак неусетно страшно се привърза към нея, и бавно и сигурно започна да се влюбва....повтаряше си че я уважава прекалено много, за да се опитва да спи с нея и винаги беше наоколо когато тя имаше нужда.......Един от най - яките моменти беше когато Джо беше направил парти и къщата му беше пълна с гости, но когато видя Пени награбена от друг изгони всички от къщата :rolleyes:

Няма как да не спомена другата страхотна двойка в романа, а именно Вини и Лия - много, много гореща двойка!!!!Просто ми изчезват думите,когато стане дума за тях....много ми хареса как се развиха отношенията им. Този Вини - леле!

Еми няма да продължавам, защото после не мога да спра :-)

Оценявам я на 10, защото не може повече......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох,Йори,пълниш ми душата с тези коментари http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Това ми е от най-любимите поредици

и съм ти благодарна,че ме потопи още веднъж

в тези невероятно пленващи житейски истории .

ПС.Ако някоя англочетяща добра душа прочете

и останалите книги от поредицата:

МОЛЯ,ама много-много-много, после да сподели на две-на три

преразказче/е може и по-подробно да е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миличка, няма защо да ми благодариш! За мен беше истинско удоволствие да споделя впечатленията си, защото историите много ме развълнуваха и плениха!!!

Дочух, че следващата книга е за Соломон, а той изглежда много интригуваща личност......жалко, че така ни отрязаха от Хермес!

Присъединявам се към теб и моля за отзиви от тези, които са прочели следващите книжки!!

Редактирано от Yoringel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа... аз прочетох "Мъжът от сънищата" на Линда /то след това хвалене оставаше да я подмина/ :) И хич, ама въобще, не съжалявам :) Много ми хареса книжката. Оле, мале какви Мъже!!! /Между другото няма ли книга и за партньора на Дейн. С удоволствие бих я прочела/ Книжката се е трилърче и многооооооооо, ама многоооооооо горещи сцени, но и с добра доза романтика! На края, когато Дейн се събуждаше и бягаше да повръща и усещаше контракциите още преди да са почнали не можех да спра да се хиля! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз все подценявах арлекините на Н.Робъртс,нали са арлекини, като несериозни и плитки, но се зачетох в поредицата за Макгрегър,е, доста впечатлена останах, малко разбъркано ги подкарах, Слънчевата Кембъл и Всичко е любов засега са ми фаворити от поредицата, но съм сигурна, че има и още изненади от тази хм, невероятна фамилия, препоръчвам я на пропусналите я като мен!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един коментар от мен за "От милост" на Джули Гарууд - медено сладка книжка, напълно ми душата. Първоначално, когато започнах да я чета ми дойдоха в повече героите и не можех да се ориентирам на къде ще се извърти сюжета, но от момента в който главния Тео замина за градчето на Мишел не спрях да се подхилквам от кеф. Като оставим настрана кримката (която си беше измислена перфектно), цялата история е супер забавна и романтична, и както и след първата книга от поредицата ми остана едно положително чувство, заради цялостния заряд на романа. Героите, включително и второстепенните ми допаднаха изключително много, станаха част от ежедневието им, от разговорите им, изобщо авторката знае как да те вкара в сюжета.

А Тео и Мишел, мммм суперска двойка, и двамцата толкова добри, всеотдайни, да не забравя страстни и забавни! Факта, че искаха да помогнат всячески на малкото градче много ме впечатли, например когато Тео търсеше начин да направи дарение на футболния отбор или даваше безплатни правни съвети...

Не знам какво повече да напиша, за да покажа колко ми хареса романа, защото се поизчерпах откъм хвалебствия, а ако поредицата продължи така градивно до финала ще ми се пръсне сърцето от такава голяма доза прекрасни книги! СТрахотна поредица, Дани отново ти благодаря, че ме зариби по нея :lol6: !

Без забележки съм към "От милост", давам на романа една тлъста десятка и се мятам с настървение на "Убийствен чар", интересно ми е какви ще ги дроби Джон-Пол, видя ми се голямо Гризли, от най-лошия тип!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа ще те изненада Джон ,ще видиш.

Тоя е едно лошо момче с добра душа/от любимите ни :cool: /

Ох,чак ти завиждам ,че сега се"запознаваш" с тези прекрасни герои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се сетих да напиша няколко думи за последния роман на Сандра Браун - "Превратности". Прочетох го в дните между Коледа и Нова година, и вече ми е малко отлежал, ама по-добре късно, отколкото никога... Като цяло, романа е нещо средно между трилър и криминале. С щипка любов, колкото да не умрем от яд, ама на мен ми дойде малко! Има чувства между майката и стария детектив, описана е любовната им история от миналото, ама някак схематично, непълноценно. А тръпката между дъщерята и младия полицай-детектив се превърна в любов (той в началото се дърпаше, тя беше разконцентрирана от случващите и се неприятности, ама все пак успяха да завъртят една-две страстни сцени ;) ), и според мен тя трябваше да е центъра на историята, за да стане хубав любовен роман - но авторката е решила друго... Все пак, за да не ме разберете погрешно, романа си е много хубав! - просто ми е трудно изцяло да го причисля към любовните романи, по-скоро е стъпил с единия си крак само...

За сравнение: предния ѝ роман - "Зад кадър" е върха! Пак има елементи на трилър и криминале, ама любовната история е завладяваща, има тръпка - изобщо - чете се на един дъх! Направо е експлозивен! Препоръчвам Ви го с две ръце и два крака :rolleyes:!

А, щях да забравя - прочетох и "Лятна буря" - тя не е съвсем съвременна, описва събития, случили се преди средата на миналия век. Носталгична, тъжна, малко нагарчаща, малко романтична, но много истинска! Пак не е точно любовен роман (поне по съвременните критерии), но неочаквано много ми хареса! Препоръчвам!

Такаааа... аз прочетох "Мъжът от сънищата" на Линда /то след това хвалене оставаше да я подмина/ :rolleyes: И хич, ама въобще, не съжалявам :) Много ми хареса книжката. Оле, мале какви Мъже!!! /Между другото няма ли книга и за партньора на Дейн. С удоволствие бих я прочела/ Книжката се е трилърче и многооооооооо, ама многоооооооо горещи сцени, но и с добра доза романтика! На края, когато Дейн се събуждаше и бягаше да повръща и усещаше контракциите още преди да са почнали не можех да спра да се хиля! :lol6:

Знаех си, знаех си, знаех си! :clap::clap::clap: Ние май сме от една кръвна група, Раде! ;)

Ама точно същата ми беше първата мисъл и на мен, като я прочетох за първи път книжката - "Е сега ако излезе и една за Трамел (партньора на Дейн) - направо ще е върха!". За съжаление обаче няма - поне според блога на Гането, и доколкото чаткам английския. Ама има цели 12 непреведени! на бг съвременни романа на Линда Хауърд! Като непоправим оптимист, смятам, че все някой ден ще се преведат, а това значи - хубави книжки за четене за в бъдеще! :yanim:

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...