Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвременните любовни романи

Препоръчан отговор

О,"Лятна буря" направо ми накъса сърцето.Отдавна не бях чела книга която да ме разплаче така(явно съм била в ревливо настроение) Колкото до "Превратности" -чудих се дали да си я купя,но не съжалявамче го направих.Бащата на главната се появява в "Зад кадър".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 335
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Малее Миа страхотни коментари, напълни ми душата и тотално ме зариби да прочета "Съвършенство" И като сме на вълна съвременни романи (аз напоследък само такива чета) да споделя мнението си за "Търс

Като стана дума за "Онази нощ" и аз да си излея душата... По препоръка на Петя я захванах онзи ден и както каза адашчето, докато не я довърших до край не я оставих. Просто страшно великолепен роман!

Няма начин да не напиша два три реда за останалите книги от поредицата на Гаруд за семейство Бюканън, а обещах и на Патето да "споделя" както се казва. Втората книга "От Милост" е моного сл

Знаех си, знаех си, знаех си! :clap::clap::clap: Ние май сме от една кръвна група, Раде! ;)

И на мен така ми се струва! :whist::cool: Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво с двете ръце за Непризнати грехове, може би по-хубава и от първите две - Захарче и Синеокият дявол грехове, и тъй като не зацепих веднаха, че е част от поредица, днес си припомних и първите две книги, мнооооого хубав ден имах, огромни аплодисменти за авторката им! Нямам забележки, а Джак и Ела,ех, като истински, много им се радвах, и на Люк също, разбира се, много човешки разказана история, то и трите книги, но вие и знаете, да не прекалявам с възхваляването :clap:Препоръчвам трилогията на всички, които не са я чели!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Мъжът от сънищата на Линда Хауърд (Иве, отново благодаря). Явно няма начин човек да не й стане верен почитател... Защото сега май пак ще чета нещо нейно! Романът е невероятен, разтърсващ и завладяващ (всичко на Линда ли е такова)? Ако е така ме чакат доста безсънни нощи Публикувано изображение Но нощи изпълнени с нежност и страст. Леле, а как описва страстта тази жена..без да си болен вдигаш температура...

Накратко за романа...главната Марли е медиум, който вижда през очите на жесток и садистичен убиец. Преживяванията й биха били изпитание за всеки... И тя не ги понася особено лесно, изтощават я до крайност и психически и физически. Но тъй като е надарена с тези способности отдавна, тя знае как да постъпи и отива в полицията... там среща него! Невероятно арогантния мъжкар Дейн Публикувано изображение изключително мъжествен, грубоват, но невероятен (чак ми потекоха лигите)... И още от първата им среща припламва такова електричество и химия, че и с пожарогасител не могат да се изгасят... След като тя разказва за "виденията си" става заподозряна номер едно... И той я преследва, не само от желание да докаже, че тя е виновна, а просто не може да стои далеч от нея.. Въпреки, че доказа че е невинна не можа да я остави на мира...просто редовно цъфваше пред вратата й. А след това се пренесе при нея. Направо нахлу в живота й и се вкорени в него. Страшно силно впечатление ми направиха думите на Дейн след едно от виденията на Марли, въпреки че се бяха запознали съвсем отскоро, когато партньорът му го пита:

- За теб ще има ли сватбени камбани?

- Не е изключено. - усмихна се измъчено. - Продължавам да не съм й любимият й човек, та ще се наложи да поработя по въпроса.

И той го направи толкова нежен и мил, невероятен...тя просто нямаше шанс..влюби се мнооогоо бързо в него. Че коя ли жена би устояла? В един момент само се бях ядосала на главния и не само аз главната направо му беше бясна (той постъпи доста подло, макар и за добро)...

- Когато всичко това сърши ще се върна в Колорадо.

Дейн вдигна глава . Лицето му бе леко пребледняло под загара, а устните му - стиснати на черта.

- Не. - заяви той извънредно тихо.

- Няма да те пусна...

Сцената е доста гореща и не е за хора със слаби сърца...Публикувано изображение

Книжката е страхотна, изумителна, а финалът е убийствено готин. Смях се с глас и едва не събудих малкия...Разкошен роман..от мен има пълна десятка

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(всичко на Линда ли е такова)? Ако е така ме чакат доста безсънни нощи

Да, Миме , всичко е такова! :biggrin::baby: Това първата книга от авторката ли ти е? Ако сега се запознаваш с нея , те съветвам да караш подред . Имам всичко нейно преведено , ако искаш пиши ми на ЛС ще ти ги пратя. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Миме , всичко е такова! :biggrin::baby: Това първата книга от авторката ли ти е? Ако сега се запознаваш с нея , те съветвам да караш подред . Имам всичко нейно преведено , ако искаш пиши ми на ЛС ще ти ги пратя. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сефтето ми беше, Руми. И наистина съм много впечатлена. Авторката има направо уникално завладяващ стил, в който няма как да не се влюбиш :wub:.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз приключих с "Убийствен чар" на Джули Гарууд. Малко трябваше да я разточа във времето, но никак не ми се развали впечатлението, даже напротив книжлето се оказа една приятна изненада. Както казах Джон-Пол малко ме поизнерви в "От милост", вярно че обичам сърдитковци, но в неговата книжка се представи в супер готина светлина. Книжлето представлява една страхотна смесица от супер приключение, смях и много романтика! Главните бяха големи сладури и се допълваха перфектно. Смяла съм се на всяко спречкване, на всяко заяждане, а всеки път когато Джон-Пол се обърнеше към Ейвъри със "Сладурче" и се разтапях от кеф!

А кримката, супер добре измислена, цялата история с Джили и Мънк, преследването, търсенето - страхотна динамика.

Излишво е да сипя суперлативи и хвалебствия, наистина много ми хареса книжлето, достойно продължение на поредицата, давам й пълно 10, нямам никакви забележки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз приключих с "Убийствен чар" на Джули Гарууд. Малко трябваше да я разточа във времето, но никак не ми се развали впечатлението, даже напротив книжлето се оказа една приятна изненада. Както казах Джон-Пол малко ме поизнерви в "От милост", вярно че обичам сърдитковци, но в неговата книжка се представи в супер готина светлина. Книжлето представлява една страхотна смесица от супер приключение, смях и много романтика! Главните бяха големи сладури и се допълваха перфектно. Смяла съм се на всяко спречкване, на всяко заяждане, а всеки път когато Джон-Пол се обърнеше към Ейвъри със "Сладурче" и се разтапях от кеф!

А кримката, супер добре измислена, цялата история с Джили и Мънк, преследването, търсенето - страхотна динамика.

Излишво е да сипя суперлативи и хвалебствия, наистина много ми хареса книжлето, достойно продължение на поредицата, давам й пълно 10, нямам никакви забележки.

Ти изобщо не искаш да ме тормозиш с тези коментари нали? Винаги успяваш да ме убедиш да прочета някоя книга и то точно когато нямам време за нищо! С две думи "супер коментар" и само да имах три свободни часа - да съм я захапала и изяла с кориците. Но с малко късмет ще си я оставя за неделя следобяд към 5.00 с чая и бисквитите.:wors::cool::baby:

Редактирано от Gael (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти изобщо не искаш да ме тормозиш с тези коментари нали? Винаги успяваш да ме обедиш да прочета някоя книга и то точно когато нямам време за нищо! С две думи "супер коментар" и само да имах три свободни часа - да съм я захапала и изяла с кориците. Но с малко късмет ще си я оставя за неделя следобяд към 5.00 с чая и бисквитите.:ph34r::yanim:;)

Да го забравиш този вариант, в никакъв случай няма да се мяташ на поредицата от номер 3, тук се чете по хронология, пък и как ще пропуснеш роман номер 2 и личният ми любимец Тео! Не ти се разрешават пропуски, но се мятай на поредицата, тамън бързо ще ме настигнеш и заедно ще си кудкудякаме колко са готини книжките :ph34r: !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го забравиш този вариант, в никакъв случай няма да се мяташ на поредицата от номер 3, тук се чете по хронология, пък и как ще пропуснеш роман номер 2 и личният ми любимец Тео! Не ти се разрешават пропуски, но се мятай на поредицата, тамън бързо ще ме настигнеш и заедно ще си кудкудякаме колко са готини книжките :ph34r: !

Ммм, чудусно колкото повече толкова повече, само незнам откъде да намеря цял ден за този лукс.......... Ех видяло се е няма да се спи в този живот.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нали ти казах :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз като Ви изчетох в "Кой любовен роман четете в момента" и съм си записала цял лист пропуснати книги /да се чуди човек какво съм чела досега/ с прекрасни коментари и ... да, това е чудесно, само време да открия, че нали знаете, че то никога не стига, но за тези прекрасни книжки си струва :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни карам на 10-11 часови смени и нямам сили за нищо, но вчера ми се отвори малко свободно време и реших да се позарадвам с някое книжле...Отново откарах до малките часове на нощта с Онази нощ на Линда Хауърд. Все повече се влюбвам в тази авторка...има толкова завладяващ стил на писане, че направо те помита и не можеш да оставиш романа, докато не го прочетеш. Тази жена направо те побърква, като ти влиза под кожата и ти грабва сърцето... А романът е разкошен. Първата асоциация, която ми изниква сега като си помисля за него е страст . Понеже аз чета книгите от телефона си...направо щеше да пламне и да изгори... Страстта от романа те залива направо на талази...

Накратко..главната Фейт от малка е влюбена в главния Грей. Но той е богат, красив, умен, спортист...и недостижим, а тя е от "изметта на обществото". От роднините й нищо не става...пропаднали и аморални същества, освен малкото невръстно братче със синдрома на Даун, за което ми се късаше сърцето... Макар, че Фейт е различна и изобщо не е като роднините си, тя е спрягана под общ знаменатал с останалата пасмина, защото страшно много прилича на майка си... Майката на Фейт е любовница на бащата на Грей... и в една съдбовна нощ и двамата заминават, като изоставят семействата си. И Грей наранен, самотен и ужасен каква отговорност носи на плещите си - невротична сестра и "миличко" мамче и след като разбира за измяната и предателството на баща си, гони презряното семейство на уличницата от земите си. Но те не заминават и в Онази нощ... съдбите на Грей и Фейт се преплитат от невидимите вериги, на болка, унижение и...страст... Семейството на Фейт е прогонено. Но след дванадесет години, тя е готова да се завърне. Порастнала, поочукана от загубите на живота...тя е победила, със свой преуспяващ бизнес и нещо, което преди й е липсвало - самоуважение и сили да се защитава. Връща се, за да разбере какво се е случило с майка й и любовника й, защото нещо не е както трябва... А завръщането никак не е лесно, защото паметта на хората е слонска, а отношението не се променя лесно...

И само след няколко часа се сблъсква с него...голямата любов на живота си. А той е направо... мммм Публикувано изображениеневероятен мъжкар (само дългата коса не ми се вписваше съвсем..), но е безскрупулен, арогантен и жесток спрямо нея, защото иска да предпази "скъпоценната" си майка и сестра си (нея не искам и да я коментирам)...и защото никой от двама им не е забравил Онази нощ,... И войната и страстта пламват! Направо се побъркаха взаимно, но беше страхотноо Публикувано изображение Сблъсъци на характери и експлозии от страст!

Целият роман ми хареса ама много, но най-любимите ми моменти са два, когато той й звънеше по телефона непрекъснато и оставяше съобщения, защото много жестоко я обиди след първият им път заедно :baby: , а тя спореше с телефонния секретар и сцената в дамската тоалетна на Съдебната палата. Невероятна комбинация от страсти и смях.

В заключение мога да кажа, че главните много ми допаднаха - тя изключително твърда и отстояваща себе си, но не по онзи груб начин...нежна, тиха, кротка, скромна и обичаща, а той...сърдит мечо с нежно сърце Публикувано изображение. Развръзката с историята около майка й и баща му я очаквах, като познах почти всичко около "прелюбодеянието", но това по никакъв начин не намали удоволствието ми, даже напротив, хареса ми как се развиха събитията и как се разкриха нещата. А краят е направо страхотен... невероятно предложение за брак... кой ли би устоял на такова Публикувано изображение

Остава да дам абсолютната си десятка и да препоръчам романа на всички, които не са го чели и обичат вълнуваща и страстна любовна история, на която нищо не й липсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз прочетох " Между любов и вярност" на Линда Хауърд и страшно много ми хареса. Много чувствено пише тази жена, направо е страхотен стилът й. Описанията на героите е толкова завладяващо, дълбоко, че не смееш да дишаш направо. Как й идва да пише такива дълги описания и да не ти омръзне да ги четеш, не зная.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като не ми се започва нещо ново , чета нещо на Линда.Или на Лайза Клейпас или на Джудит Макнот.Това са моите големи любимки.Но Линда е много добра.Много страст ,много тестостерон,незабравими истории и героиДаже се чудя на тези , които тепърва я откриват коя книга да пропоръчам.Аз не знаех ,че са в поредица някои и четях от главата за краката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях решила да чета нещо друго, но не се стърпях и прочетох и Търси се съпруга на Линда Хауърд. Тази авторка супер много ми влезе под кожата и не мога да й устоя.

За романа мога да кажа, че е леко и приятно четиво, типичното арлекинче... не особено дълбоко, с бързо развиващо се действие..но с нужната доза романтика за да ми стопли сърчицето. Главните герои са страхотни. Главния е наранен, предаден и ограбен от бившата си съпруга, не вярва на никого и единственото му оръжие срещу света е гордостта и собствената му воля. Тъй като е собственик на ранчо и работи от сутрин до мрак няма време да си потърси съпруга нормално, а иска деца и пуска обява във вестника. Главната точно негова противоположност..отворена към света, весела жизнерадостна и се хвърля във всичко с главата напред, вижда обявата и от чисто любопитство й отговаря. При първата им среща избухна експлозия от страст. Тя се влюби в него от пръв поглед, а на него му се разтрепераха мартинките от желание по нея... Но не я одобри за съпруга, защото е нежна и крехка и "твърде много приличала на бившата му съпруга". Но страстта надделя... Ожениха се и започнаха сблъсъците на характери и проявите на любов. Главната направи всичко възможно да достигне сърцето на главния (на когото честно казано в един момент исках да му откина главата... ) Направи абсолютно всичко за него, а той в един момент се прояви като пълен глупак. Може би, защото е прекалено наранен, предаден и не вярва на никого, но според мен определено прекали...

В крайна сметка победиха трудностите, справиха се и най-важното надвиха ината на главния... Имам един много любим момент от романа, когато главния най-накрая се осъзна...

"Най-голямата ирония в случая бе, че той вече се бе отказал. Дори и да имаше достатъчно сили и да възстанови ранчото както в силните му години, той нямаше да се чувства щастлив без Мади. С нея се беше смял, бяха се любили, и някъде междувременно маниакалната му омраза бе отстъпила пред чистата, силна любов, така че сега той не можеше да живее без нея, а само да съществува.

Сърцето му се сви и в гърдите му заседна огромна болка. По дяволите! Как можеше да е бил такъв глупак?

Ела си с мен вкъщи.

Кажи ми една причина, поради която да го направя.

Само за това го молеше тя, една добра причина, но той не й я беше дал. Вярно, изтъкваше аргументи, но не й каза онова, за което го молеше тя, от което се нуждаеше. Тя не му го каза направо, а той бе толкова погълнат с това от какво се нуждае, че изобщо не се замисли за нея. А беше толкова просто и сега Рийс знаеше какво да й отговори.

Кажи ми една причина, поради която да го направя.

Защото те обичам."

Романът не е толкова силен и въздействащ като Мъжът от сънищата или Онази нощ, но ми вля нужната доза романтика и нежност, от която имам нужда в това трудно и напрегнато ежедневие. От мен има десятка.

Книжката за Робърт също ли е толкова хубава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сладкишче,книгата за Робърт е по-драматична,но и там силните характери,

силните страсти и истинската любов ги има по много!!!!

На мен ми хареса,че имаше и срещичка с Мади и Рийс :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата за Робърт ми е много,много любима.Има някои неща ,които са ми малко преувеличени,но знам ли ,може и така да се случва в живота.Самият Робърт си е пак мъж с главно М.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни карам на 10-11 часови смени и нямам сили за нищо, но вчера ми се отвори малко свободно време и реших да се позарадвам с някое книжле...Отново откарах до малките часове на нощта с Онази нощ на Линда Хауърд. Все повече се влюбвам в тази авторка...има толкова завладяващ стил на писане, че направо те помита и не можеш да оставиш романа, докато не го прочетеш. Тази жена направо те побърква, като ти влиза под кожата и ти грабва сърцето... А романът е разкошен. Първата асоциация, която ми изниква сега като си помисля за него е страст . Понеже аз чета книгите от телефона си...направо щеше да пламне и да изгори... Страстта от романа те залива направо на талази...

Обичам я тази книга.Права си страст,и още как.Грей ме разтапя,като започне с неговите миличко,сладурче и как тича да я спасява непрекъснато,абе герой по душа си е човека. :P Сладур от класа.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като стана дума за "Онази нощ" и аз да си излея душата... По препоръка на Петя я захванах онзи ден и както каза адашчето, докато не я довърших до край не я оставих. Просто страшно великолепен роман! Това е първата книга на авторката,която чета,но със сигурност докато не минат и останалите й творби под ножа няма да мирясам,има божествен стил. Направо още с първото изречение те грабва и не пуска докато не излапаш всички страници. Много ми хареса замисълът на историята,това,че Фейт е влюбена в Грей още от дете, а тогава дори не го осъзнава напълно,защото го чувства по-скоро като възхищение, отколкото като любов. После когато се срещнаха отново,честно казано първата им среща,вече като възрастни, много ме изненада,представях си я някак по-банална честно казано и страшно много се зарадвах,когато авторката ме изненада така приятно. :( Не очаквах Грей да я изгони като мръсно коте :) Относно страстта съм напълно съгласна. Имаше сексуален намек в почти всяка страница от романа,но това,което ме изуми е,че макар честото споменаване не беше натрапчиво,напротив всяка дума си беше на мястото и страшно много ми харесваше! От мен има 10 книгата,просто съм влюбена в стила на авторката!

Преди "Онази нощ" тъкмо бях приключила с поредния шедьовър на Джудит Макнот - "Съвършенство"...Както можете да заключите от казаното, последните два дни не съм спала :wors: и как да заспи човек при такива съкровища,дето тъй ярко греят,че направо заслепяват.Историята в "Съвършенство" е много трогателна. Самите герои бяха от тези типажи,които са видяли и изстрадали много в живота си.Главния Зак беше осъден на 45 години затвор без да е извършил нищо, а Джули беше прекарала кошмарното детство на едно сираче,но за щастие накрая беше попаднала в едно много мило семейство,което я осинови.И така в един снежен ден двамата се срещат,защото Зак решава да избяга от затвора и случайно се налага да си вземе заложничка. Отидоха в една планинска хижа и беше тооооолкова яко,че те оставя без дъх...но това си е Макнот каквото и да се каже е малко.Разбира се имаше го и драматичния момент тука,когато просто трябва да си от камък за да не се разплачеш - главната по стечение на обстоятелствата трябваше да предаде Зак,тя не беше виновна,аз й простих,просто беше адски объркана,а допълнителните престъпления,за които беше набеден Зак я подтикнаха към тая стъпка... Беше разтърстваща сцена,тя крещеше и плачеше,защото макар да й бяха обещали да не го нараняват,полицаите го удряха адски гадно,а пък той милия,когато разбра,че го е предала се съсипа...полицаите намериха в джоба му годежен пръстен Публикувано изображение,а аз почти спрях да дишам.

После се разбра кой е истинския убиец и Зак излезе от затвора,но болката от предатеслтвото си оставаше,а Джули,когато чу по новините,че той не е виновен за нищо просто се срина,заради това,което беше направила.Аз както го подкарах само тъжните моменти ви разказах,но имайте предвит,че книгата е страхотна,имаше такива романтични моменти,които направо те парализират. Хепи енд-а ти разтапя сърцето.Наистина роман,който трябва да прочетете!От мен 10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее Миа страхотни коментари, напълни ми душата и тотално ме зариби да прочета "Съвършенство" :):D

И като сме на вълна съвременни романи (аз напоследък само такива чета) да споделя мнението си за "Търси се съпруга" на Линда. Книгата беше толкова сладка, че още се усмихвам, а я довърших преди няколко дни. Много ме завладя историята, героите дори няма да коментирам - класни, които ме забавляваха искренно. След две прочетени книги от авторката смело мога да заявя, че се нарежда в личният ми топ 10, стила й е уникален. В тази книга наистина бяха малко повече интимните сцени (като за 220 старници), ама пък изобщо не ме подразниха, както се случва обикновено когато се попрекали. Умее Линда да ги пише тези работи, веднага мога да я сравня с Конито, нали и тя обича да се улива...ама всъщност няма база за сравнение поне за мен. При Конка сякаш са просто за пълнеж, при Линда, как да го кажа - усещам я страста, за която пише!

Да се върна на романа, няма да изпадам в подробности, Мими се е справила доста добре, само ще кажа още веднъж колко много ми хареса книгата, оценявам я с десетка и препоръчвам на всички нечели!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Съвършенство" на Макнот е един от любимите ми романи. Историята е много хубава, а хепи енда действително си го бива. Обичам хубавия "дълъг" край на любовните романи, много се дразня, когато го претупат в две изречения. Тук случая не е такъв. Харесвам и "Рай", той хронологично предхожда "Съвършенство", разказва се за Мат Фаръл. Изобщо Макнот ми е една от любимите авторки в жанра и определено я препоръчвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, С удоволствие прочетох споделеното в темата. Благодаря на всички! Не знам как е започнало при вас четенето на тези книжки, при мен стана случайно. Бях в болница, знаете как е - тежко, времето минава бавно. Предложиха ми една книжка, помислих си: Глупости, ама като няма друго... Беше "Ласката на огъня" на Линда Хауърд. Вече съм изчела почти всичко от нея и съжалявам, че по-рано не бях открила романите, защото щях да имам повече налични. Хубавото на тези книги е, че можеш да ги четеш по няколко пъти, в зависимост от нуждата и настроението си. И всеки път да ти е приятно, и всеки път е различно. На предишните страници споделяте за Марлис Мелтън и нейната поредица "Navy SEAL". :D и от мен. Има една книга, която четох случайно и много искам да прочета отново. Не си спомням името, но все на някой му е попадала. Мисля, че беше на Сандра Браун, но не успях да я намеря в темата с Линковете. Ето какво си спомням: Млада жена, вдовица, ражда на пътя между два града бебчето си. Помага й много мърляво облечен млад мъж, който започва да проявява интерес към нея и детето. Тя започва работа като декоратор. Естествено се влюбват. Тя си мисли, че мъжът не е добре финансово, докато не разбира, че той има пари, прекрасен дом, но професията му е да гаси пожари. Рисковано и опасно. Загубила съпруга си, който е бил полицай, младата жена не иска да се обвърже. Независимо от любовта си... Беше преди повече от седем години, когато четох книгата, но все още ми се иска да я препрочета. Та ако някой се сеща, моля да пише - тук или на лични. Благодаря! И приятни почивни дни от мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз прочетох "Търси се съпруга" на Хауърд...

Единственото,което мога да кажа след такава книга е... Господ да ви е на помощ,дами!

Стягайте коланите и облечете нещо огнеупорно,защото положително това е единственият начин да оцелеете след подобна история!

От мен 10,то се знае,пак не спах цяла нощ... а като гледам май и довечера няма да се спи - не бях обърнала внимание,че "Рай" е свързана със "Съвършенство" (благодаря за просветлението,Бобока.)

"Рийс я забеляза да приближава, но не прекъсна работата си. Маделин усети как гърлото й се сви. Той бе захвърлил ризата си върху вратата на пикапа и потта по мускулестото му тяло блестеше на слънцето. Знаеше, че е силен и устата й пресъхваше всеки път, щом го видеше, но за първи път сега наблюдаваше движенията на здравите му мускули. Рийс се движеше плавно и грациозно, което още повече подчертаваше силата му. Бицепсите и трицепсите му се стягаха при всяко движение, докато забиваше скобата в стълба, за да опъне телта... Той се приближи, взе термоса, развъртя капачката и започна да пие направо от гърлото. Силните мускули на гърлото му ритмично се движеха, докато поглъщаше студената течност. Цяла сутрин бе работил, без да пие нищо, осъзна тя. Една капчица се плъзна от устните му и тръгна надолу. Тя я наблюдаваше като омагьосана и й завидя, че се търкаля по горещата му кожа. Толкова често бе желала да обсипе същия път с целувки..."

Едно малко цитатче,за да усетите магията,както вече казах за предишната книга на Линда,страст бол на всяка страница,но не е натрапчиво.Този вид моменти от книгите повечето пъти са ми адски досадни,защото имам чувството,че когато ги пишат не влагат абсолютно нищо и такива глупости пишат - "експлозия от звезди" и не знам си още какво.Нищо истинско.Което ме подсеща и за първата брачна нощ,това тука беше най-релният първи път,за който съм чела някога.Евала.Линда,меко казано,си я бива!

Редактирано от The Duchess (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

С удоволствие прочетох споделеното в темата. Благодаря на всички!

Не знам как е започнало при вас четенето на тези книжки, при мен стана случайно. Бях в болница, знаете как е - тежко, времето минава бавно. Предложиха ми една книжка, помислих си: Глупости, ама като няма друго... Беше "Ласката на огъня" на Линда Хауърд. Вече съм изчела почти всичко от нея и съжалявам, че по-рано не бях открила романите, защото щях да имам повече налични. Хубавото на тези книги е, че можеш да ги четеш по няколко пъти, в зависимост от нуждата и настроението си. И всеки път да ти е приятно, и всеки път е различно.

На предишните страници споделяте за Марлис Мелтън и нейната поредица "Navy SEAL". :ph34r: и от мен.

Има една книга, която четох случайно и много искам да прочета отново. Не си спомням името, но все на някой му е попадала. Мисля, че беше на Сандра Браун, но не успях да я намеря в темата с Линковете. Ето какво си спомням: Млада жена, вдовица, ражда на пътя между два града бебчето си. Помага й много мърляво облечен млад мъж, който започва да проявява интерес към нея и детето. Тя започва работа като декоратор. Естествено се влюбват. Тя си мисли, че мъжът не е добре финансово, докато не разбира, че той има пари, прекрасен дом, но професията му е да гаси пожари. Рисковано и опасно. Загубила съпруга си, който е бил полицай, младата жена не иска да се обвърже. Независимо от любовта си...

Беше преди повече от седем години, когато четох книгата, но все още ми се иска да я препрочета. Та ако някой се сеща, моля да пише - тук или на лични.

Благодаря! И приятни почивни дни от мен!

Мила, това са Сенки от миналото на Сандра Браун. Мисля, че е сканирана.

Ето я http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=1975

И добре дошла при нас http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване