Премини към съдържанието
m_mihov

Телефоните на BenQ-Siemens през 2006 г.

Препоръчан отговор

В мрежата се появиха снимки от скорошната презентация на BenQ-Siemens, по време на която бяха представени първите телефони, носещи новата марка. Интерес представляват няколко от кадрите, показващи моделите, които компанията смята да представи до третото тримесечие на годината. Забелязват се два модела, снабдени с WLAN, единият от които разполага и с GPS възможности. В мрежата вече могат да се намерят и неофициални снимки на два от все още необявените модели.

Кажете какво мислите за новите им модели gsm ЦъК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесват.Ето този ми се струва добър:BenQ-Siemens S88

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

много сони ериксонско го докарва този S88 и определено изглежда добре :clap: някой да има информация,кога се очаква тези телефони да бъдат пуснати на пазара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда и на мене ми харесват,но мисля че малко си приличат със сони ериксон K750i и W800 :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ОТ Mobile Bulgaria

BenQ-Siemens S88 вече в продажба

Само седмица след официалната му премиера новият BenQ-Siemens S88 вече може да се намери в Тайван на цена около 290 евро. Ако последвате линка в края на новината, ще може да видите и снимки, сравняващи дисплея на телефона с този на Samsung D608, както и снимки, направени с двата модела. Двумегапикселовата камера на S88 се справя повече от добре и, изглежда, определя по-коректно баланса на бялото.

И един тайвански сайт със снимки ТУК

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:speak::speak::down: А какво мислите за това

7.7МР в телефон на Samsung

От Mobile Bulgaria:

B500 е новото мобилно предложение на Samsung, коeто освен с вградена 7.7МР камера може да се похвали и с тунер за приемане на DMB мобилна телевизия. Дизайнът напомня на този на SCH-V770 (представения миналата година 7МР модел), а като следствие от увеличения размер на дисплея клавиатурата е изнесена в плъзгащата се долна част. Има още 3х оптично увеличение, видеоизход, слот за T-Flash карта, а дебелината на корпуса е едва 18.5 мм.

Анонсиран беше и SCH-B330, който включва вероятно стандартни за Корея възможности като завъртащ се дисплей, 3.2МР камера, Bluetooth и, разбира се, mp3 плеър. Материалите, ползвани за корпуса, са полиран метал и изкуствена кожа.

Тук:down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бих се купил телефон които се казва BenQ,колкото и добре да изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не бих се купил телефон които се казва BenQ,колкото и добре да изглежда.

<{POST_SNAPBACK}>

Еми н/z ама BenQ не е лоша марка и мисля ,че ще пооправят малко дървените телефони на сименс :hush::hush::rolleyes::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Еми н/z ама BenQ не е лоша марка и мисля ,че ще пооправят малко дървените телефони на сименс :)  :hush:  :yanim:  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

А аз защо ли си мислех точно обратното. Така или иначе за мен тази марка вече не съществува. След като почти 7 години съм само на Siemens.

Нека не се превръща в спор. Просто споделям лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сименс е любимата ми марка, но тези новите наистина мязат на сони-ериксон ... нещо много ъгловати са ги направили ... дано докато дойде време да си сменям телефона ги пооправят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този тук изглежда обещаващо:

Siemens EF81

benq-siemens_ef81_p00.jpg

benq-siemens_ef81_p01.jpg

А този повече прилича на Samsung C100

Siemens S68

benq-siemens_s68_p00.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не бих се купил телефон които се казва BenQ,колкото и добре да изглежда

По този начин на мислене хората не трябваше да си копуват и SonyEricsson при неговото излизане на пазара, защото и двете компании преди да се обединят нямаха добри модели!!! Не трябва да бъдем скептично настроени към нещо ново , нещо неизползвано и неизпитано досега :ph34r: Вярно телефоните имат много добър "външен" вид , но те както и всяка друга стока първо се гелдат по "външния" вид ;)

Доколкото по темата............. Не мога да дам мнение за нещо недоказана и неизпробвано :clap: , но наистина навъншен вид ме впечатляват! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Този тук изглежда обещаващо:

Siemens EF81

benq-siemens_ef81_p00.jpg

benq-siemens_ef81_p01.jpg

А този повече прилича на Samsung C100

Siemens S68

benq-siemens_s68_p00.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

Да страхотни са :baby::) особенно първия,но си мисля че цената ще е най малко 700-800 кинта :clap::blink::blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не вярвам да са толкова. Все пак BenQ са бюджетна марка, поне засега. По - рано бях писал за S88 - http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...ndpost&p=124262

Цена 290 евро не е много висока стартова цена за телефон от S - серията. Друг е въпроса доколко това е старата S-класа cool.gif

А между другото EF 81 наистина изглежда добре, а и характеристиките му не са лоши , поне по спесификация - ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не вярвам да са толкова. Все пак BenQ са бюджетна марка, поне засега. По - рано бях писал за S88 - http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...ndpost&p=124262

Цена 290 евро не е много висока стартова цена за телефон от S - серията. Друг е въпроса доколко това е старата S-класа  cool.gif

А между другото EF 81 наистина изглежда добре, а и характеристиките му не са лоши , поне по спесификация - ТУК

<{POST_SNAPBACK}>

Незнам човек ама такива телефони....................... Виж например se w800-не е много евтин ,но може би отначало няма да са толкова високи цените :whist::hush::hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Незнам човек ама такива телефони....................... Виж например se w800-не е много евтин ,но може би отначало няма да са толкова високи цените :whist::):speak:

<{POST_SNAPBACK}>

E, SONY ERICSSON , не са BenQ . Още повече , че BenQ ще се борят и за пазарен дял, което ще рече, че трябва да искарат конкурентна, дори в началото и дъмпингова цена.

П.П. Доста приятен сайт са направили -> BenQ-Siemens

Редактирано от lordjohn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По този начин на мислене хората не трябваше да си копуват и SonyEricsson при неговото излизане на пазара, защото и двете компании преди да се обединят нямаха добри модели!!! Не трябва да бъдем скептично настроени към нещо ново , нещо неизползвано и неизпитано досега :whist: Вярно телефоните имат много добър "външен" вид , но те както и всяка друга стока първо се гелдат по "външния" вид :speak:

Доколкото по темата............. Не мога да дам мнение за нещо недоказана и неизпробвано :) , но наистина навъншен вид ме впечатляват! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм съгласен че сони-ериксон не са имали добри модели преди обединението.Ериксон беше на 3-то място по производство на мобилни телефони в света.Марката Сони говори сама за себе си.За новите телефони-Сименс може да правеха малко дървени модели,но винаги са били символ на качество,а качество от телефон с марка Бенг,аз не бих могъл да очаквам.Ще поживеем ще видим. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.