Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Как мога да си направя virtualbox да ми е на цял екран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С екранчето до Х.Ако ОС не е на цял екран правиш разделителната способност на по-висока и би трябвало да стане ако това имаш предвид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама като го натисна пак си е в сащия размер само където отствани е черно.Аз искам да е се едно размера на реалния ми комп.

Редактирано от danielbonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама като го натисна пак си е в сащия размер само където отствани е черно.Аз искам да е се едно размера на реалния ми комп.

Направи разделителната способност от настройките на виртуалната ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как?

Каква е ОС

Ако е Windows XP Десен клик на декстопа -> Properties -> Settings долу е нагласяш на по-висока

Ако е Windows 7 Десен клик на десктопа -> Разделителна способност -> нагласяш Apply и Готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!За да не правя нова тема ще използвам темата на колегата.Интересува ме знаете ли как да активирам споделените папки между двете ОС.Като основна операционна система ползвам уин7, а като второстепенна опен сусе. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се включа, за да не отварям нова тема .. Та.. процесора ми е Е2160 и не поддържа хардуерна виртуализация .. Ще срещна ли някакви проблеми с ВиртуалБокс-а, иска ми се да тествам новата бета на Убунту .. :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте.Как мога да си направя virtualbox да ми е на цял екран?

като включиш виртуалната машина

устройство -инсталиране на виртуалните добавки - Full Screen

Редактирано от stonit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да попитам нещо за програмата, мога ли да подкарам някаква игра чрез нея?Записал съм хп и като пусна играта ми изписва че няма 3д ускорител, пробвах да запиша драйвери но без успех..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да попитам нещо за програмата, мога ли да подкарам някаква игра чрез нея?Записал съм хп и като пусна играта ми изписва че няма 3д ускорител, пробвах да запиша драйвери но без успех..

инсталиране на добавки и активиране на 3D ускорени (по спомени имаше такава опция). Но изграта ще работи бавно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видях тази опция но не мога да инсталирам тази добавка, иска под safe mode. Как да го направя?

post-92537-0-51323500-1302633661_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видях тази опция но не мога да инсталирам тази добавка, иска под safe mode. Как да го направя?

и как се пуска WIndows под safe mode? дали гугъл казва нещо? Или търсачката на форума?

П.П. И пак си помислете дали си заслужава това упражнение само заради една игра

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как се пуска просто не можех да го пусна заради някакви изкачащи прозорци, но се оправих с тях, но пак ми казва че няма 3д ускорител..утре ще го мъча повече. Инъче да няма смисъл предполагам ама просто ми е интересно да го направя, човърка ме нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте, че използвам същата тема, но искам да попитам как мога да увелича размера на дисковото пространство на вече създадена виртуална машина при Virtualbox. Създал съм WindowsXP със големина на диска 10GB и сега искам да го направя 20GB без да се налага да преинсталирам ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.