Премини към съдържанието
stefanak

Проблем с текста в KlipFolio

Препоръчан отговор

Имам следния проблем с KlipFolio 3.0 Beta - при задържане на мишката над определена новина (на кирилица) - само заглавието се чете нормално, текстът отдолу е нечетим. Проблемът е само в случай, че източникът на новините е RSS. Някакви идеи, как мога да реша проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От много време използвам KlipFolio (версия 2.6 и предходни) сега в момента съм KlipFolio 3.0 Beta В и проблема с шрифта съм го решил много лесно защото и при двете версии има проблем с намирането на унифициран шрифт който да успява да разкодира всички кирилизирани шрифтове използвани от различните български клипове. Аз за целта използвам следния шрифт SAFon.ttf принадлежащ на SA Dictionary. Ако имаш инсталиран въпросния речник, би трябвало шрифта да го има добавен към библиотеката на системните шрифтове и да може да се избере от падащото меню на KlipFolio, ако нямаш програмата или шрифта, можеш да си го добавиш и да си решиш проблемите.

П.П. Ако проблема се отнася до RSS на Арена БГ, и аз не съм намерил разрешение, при други не съм изпитвал затруднение.

Успех.

Редактирано от Rub4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.