Премини към съдържанието
emil644466

Въпрос за изключване на вградени субтитри

Препоръчан отговор

въпросът ми е такъв:има ли начин да се изключат вградени субтитри когато се гледа филм на BSPlayer :clap: 10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

въпросът ми е такъв:има ли начин да се изключат вградени субтитри когато се гледа филм на BSPlayer  :clap: 10x

<{POST_SNAPBACK}>

Ако са вградени в самата картина, няма как да се изключат, без значение от плейъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен ако не разбира под вградени субтитрите, които се появяват от VobSub плъгина на K-lite, който наслагва субтитри върху плеъра, с който пускаш филма, независимо дали си ги пуснал от самият плеър.

Мисля, че Емил трябва да даде повечко разяснения за това, което пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако става дума за VobSub-а значи долу във TaskBar-а при часаовника се появява една зелена стрелкичка.Цъкаш с десен бутон на нея и избираш Hide Subtitles.Ако са вградени във самия филм няма начин да ги махнеш!

EDIT:

Ако е от Vobsub, така ще ги махаш само за момента и после като пуснеш пак филм и пак ще ти се появят, за това най - добре си го затрий тоя вобсуб. Не ти трябва!

<{POST_SNAPBACK}>

Не е задължително да ги маха всеки път.Ако иска изобщо да не му се показват цъка 2 пъти върхи стрелкичката отива на Misc и там слага Hide Subtitles и така повече няма да му се появяват.

Редактирано от Mindkiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е от Vobsub, така ще ги махаш само за момента и после като пуснеш пак филм и пак ще ти се появят, за това най - добре си го затрий тоя вобсуб. Не ти трябва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

изтегли си тази версия : Pro.v.1.37.826 Retail и няма да има втори субтитри.

Редактирано от todor76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ДА biggrin.gif стана с тази стрелкичка в таскбара.големи благодарности на всички за помощта ;)

излиза,че не са вградени,а ми излизат два пъти понеже ги зареждам допълнително,без да знам,че този Vobsub сам ги зарежда - това ме е заблудило ;)

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.