Премини към съдържанието
Mindkiller

Проблем със CD Images и WinRAR...

Препоръчан отговор

Значи проблема е следния.като направя Image на някой Disc за PlayStation и го Archive-на след това не иска да се Extract-не и ми показва това:! CRC failed in Image.bin The file is corrupt.Не се получава при всичките дискове а само при някой(по-малката част).Интересно ми е защо става така.По принцип като сваля някоя игра от Net-a и тя е Archive-ната във .rar аз я Extract-вам и си работи.Обаче като запиша диска и след това аз напрая Image и го Archive-на се получава това.Има ли начин някакси да направя така че WinRAR да не Check-ва CRC при Extract-ването или ...знам ли.

Давайте идей моля ви! sad.gif

Редактирано от Mindkiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния.като направя Image на някой Disc за PlayStation и го Archive-на  след това не иска да се Extract-не и ми показва това:! CRC failed in Image.bin The file is corrupt.Не се получава при всичките дискове а само при някой(по-малката част).Интересно ми е защо става така.По принцип като сваля някоя игра от Net-a и тя е Archive-ната във .rar аз я Extract-вам и си работи.Обаче като запиша диска и след това аз напрая Image и го Archive-на се получава това.Има ли начин някакси да направя така че WinRAR да не Check-ва CRC при Extract-ването или ...знам ли.

Давайте идей моля ви! sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ами да когато правиш архива не слагай отметката "Put authenticity verification" тоест "Сложи проверка на автентичността". Използвай само отметката "Put recovery record", тоест "Сложи възстановяващ запис". cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.