Премини към съдържанието
goyko

RQ: Програма за сменяне на виз. стилове в WinXP

Препоръчан отговор

Преди известно време беше се появило в калдата едно тулче, което добавяше някакви библиотеки към Уиндоус-а. И с помоща на което можеха да се сменят визуалните стилове без да се инсталират никакви други софтуери. Няко знае ли кое е то и ако даде линк ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://windows-bg. info/readarticle.php?article_id=31

Там е обяснено същото, само че на български. Сайта иска регистрация, за да прочетеш статията.

Редактирано от Sisyphos (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://windows-bg. info/readarticle.php?article_id=31

Там е обяснено същото, само че на български. Сайта иска регистрация, за да прочетеш статията.

<{POST_SNAPBACK}>

Както препоръча Sisyphos може да инсталираш Neo UXTreme Multi-Patcher (статията от windows-bg. пише за какво става въпрос) - пач, който е съвместим с почти всички скорошни версии на Microsoft Windows. До него стоят други две алтернативи - StyleXP и WindowBlinds.

Мнението ми за WindowBlinds е като това за Azureus - добро, дори шестица, но изисква мощна машина (поне в сравнение с изискванията на StyleXP). Въпреки това темите на програмата са невероятно красиви, с хора с вкус и чувство за добър дизайн. От друга страна стои леката програма StyleXP. За разлика от WindowBlinds, тя няма кой знае колко красиви теми (дори някои са грозни), но поне е невероятно лека. Изборът е твой. Има и други програми за смяната на интерфейса на Windows XP, но ти представих най-добрите. Дано да съм бил от помощ!

Всичко най-добро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами явно програмата която ти трябва е StyleXP одавна аз работехс нея но повярваи с нея може да се направят много промени на уиндоус-а така че намери си я. :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами явно програмата която ти трябва е StyleXP одавна аз работехс нея но повярваи с нея може да се направят много промени на уиндоус-а така че намери си я. :speak:  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Не напротив! Тя само товари компа и прави мизерии след унинстал.Без нея можеш пак даси смениш bootscreen-a визуалния стил и всичко останало! Стига да имаш малко познания и да имаш някоя програма като Resurs hacker или Pe Exploler ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и аз преди ползвах StyleXP ама много товари с коя може да си промена само папките да не сам така жълти cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.