Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така търсих в търсачката и май няма с такава тема...(поне според заглавията).

Отскоро нямам ИНТЕРНЕТ и си ходя на зала до нас...и така миналия път бях си малко посръбнал и явно съм забравил да си излезна от акаунта...а на Internet Explorer-a има парола и не мога да променям настройките включително и да си трия кеша.Аз качих в залата CCleaner през KAIOWAS-a и го изтрих ,но някой може да е правил поразии (ако има такива се извинявам ,защото няма да съм виновен)...Та предложението ми е да се въведе защита на акаунтите като при YAHOO! например ,ако акаунта на пощата не се позлва се излиза автоматично и за да влезеш пак трябва да си въведеш паролата и ника...(примерно след някакъв интервал от 10-15 минути дори и повече да е ще знам че като идвам на нощна някой път като си ходя и ми се спи и забравя да се log off-на няма да имам главоболия ;) ПОЗДРАВИ!!!

PS:Изключих тази опция:

Запомни ме?

Не се препоръчва за споделени компютри

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така търсих в търсачката и май няма с такава тема...(поне според заглавията).

Отскоро нямам ИНТЕРНЕТ и си ходя на зала до нас...и така миналия път бях си малко посръбнал и явно съм забравил да си излезна от акаунта...а на Internet Explorer-a има парола и не мога да променям настройките включително и да си трия кеша.Аз качих в залата CCleaner през KAIOWAS-a и го изтрих ,но някой може да е правил поразии (ако има такива се извинявам ,защото няма да съм виновен)...Та предложението ми е да се въведе защита на акаунтите като при YAHOO! например ,ако акаунта на пощата не се позлва се излиза автоматично и за да влезеш пак трябва да си въведеш паролата и ника...(примерно след някакъв интервал от 10-15 минути дори и повече да е ще знам че като идвам на нощна някой път като си ходя и ми се спи и забравя да се log off-на няма да имам главоболия ;) ПОЗДРАВИ!!!

PS:Изключих тази опция:

Запомни ме?

Не се препоръчва за споделени компютри

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен това е много разумно и нещо подобно на това съществува в free.linkos.bg , където когато се логваш те пита дали след като си бил 15 мин. неактиван автоматично да се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е лошо предложението,въвеждането на сесии има своите положителни и отрицателни страни.Много е дразнещо да ти изтече сесията например.Ако се приеме подобно предложение,ще е хубаво изборът на време да е с широк диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То именно затова се изключва запомни ме... Тогава, когато изтече сесията (обикновено е 15 до 60 минути) вече си log off. Така че напрактика е реализирано и не виждам къде е проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    То именно затова се изключва запомни ме... Тогава, когато изтече сесията (обикновено е 15 до 60 минути) вече си log off. Така че напрактика е реализирано и не виждам къде е проблем

<{POST_SNAPBACK}>

Ми ако забравиш да го натиснеш...а и не се появява тази опция във всички менюта "Влез / Регистрирай се"...

Малко повечко параноя не е излишна (мое мнение) :)

Лека Вечер!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пък за мен е излишно. Създават се проблеми на нормалните потребители. Нямаш нет, ползваш на друго място, посръбнал си, забравил си да махнеш запомнянето . . . . . То си касае само теб и твоята парола. Защо трябва да тормозиш всички? И ако в клуба са сложили keylogger?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам да ме "помни".Ползвайте бутона "изход" като сте в клуб.Предполагам повечето от вас влизат от собствените си компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.