Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Trichocephalus

Задава се нова ценова война на хипермаркетите

Препоръчан отговор

Видях им цените и наистина имат много интересни предложения. Откриването мисля да пропусна, но ще направя една разходка до магазина, определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях им цените и наистина имат много интересни предложения. Откриването мисля да пропусна, но ще направя една разходка до магазина, определено.

Как ли не ще стана рано-рано да ходя в тарапана-

няма начин,при това не ми е и в района

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях им цените и наистина имат много интересни предложения.

След като се "наядохме" на боклуците от "Плюс"-а, на неизвестните им марки произведени специално за тях ,определено гледам доста скептично на евтините храни! Олио за 1.49лв. определено не звучи добре..., да не говорим за кутийка бира на цена от 0.49лв....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се "наядохме" на боклуците от "Плюс"-а, на неизвестните им марки произведени специално за тях ,определено гледам доста скептично на евтините храни! Олио за 1.49лв. определено не звучи добре..., да не говорим за кутийка бира на цена от 0.49лв....

И както казва шефа ни - Световнонеизвестна марка

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истерия и бой настана при откриването на магазините Lidl ("Лидл") днес. Веригата отвори 14 магазина в страната, четири от тях са в София.

Още от тъмни зори се извиха дълги опашки от клиенти пред магазините.

news.dir.bg

В хипермаркета на бул."Сливница" в столицата на охранителите костваха изключителни усилия да осигурят реда, тъй като веднага след официалното откриване в 8 часа граждани започнаха да се блъскат с колички за пазаруване, съобщи БГНЕС.

На мястото пристигнаха и служители на МВР, за да помогнат почти неизпълнимото начинание. Софиянци обаче така и не пожелаха да се изтеглят назад, както ги съветваха охранителите.

Възрастни жени крещяха от притискането в количките, а млади мъже им обясняваха, че мястото "не е подходящо за пенсионери". Из тълпата се чуваше и глас на бременна, която иска място по-напред. Трети се оплакаха, че закъсняват за работа и трябвало да влизат с предимство.

При откриването на магазина в Стара Загора домакини претупаха водосвета и без да дочакат кмета на града проф. Светлин Танчев прерязаха набързо лентата, пише "Стандарт нюз". Насъбралото се множество атакува мощно и само по чудо не потроши витрините. Вътрешната охрана не можа да се справи и се наложи намесата на полицията, която на няколко пъти затвори принудително входа за клиенти.

Екшънът беше заради предварително обявената евтиния през първите 4 дни – банани и портокали за 0,69 лв. и 0,77 лв. килото, бутилка олио за 1, 45 лв., 200 г кафе за 2,99, голям шоколад за 0,45 лв., кутийка бира за 0,49 лв. и др.

Бананите, краставиците и олиото бяха сред най-предпочитаните стоки от купувачите, съобщи БНТ. По-възрастни клиенти в столицата коментираха, че не са се били така за храни от времето на социализма - Жан-Виденовата зима.

Да пазаруваме с удоволствие и да имаме повече пари за пазаруване, пожела столичният кмет Йорданка Фандъкова на откриването на един от магазините в София.

Регионалният министър Росен Плевнелиев обясни, че инвестицията на компанията започва преди три години и до момента е над 130 млн.евро. Очаква се общият размер на вложените средства да достигне 300 млн.евро.

До шест месеца ще бъдат открити общо 40 магазина в страната.

Социалният министър Тотю Младенов обясни, че в търговските обекти са назначени над 900 души. В първите месеци на следващата година ще бъдат назначени още около 300 служители, повечето от които са безработни, регистрирани в бюрата по труда. 220 са осигурените работни места в София в четирите търговски обекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, останал си е манталитета български от ония времена, ще се избият за банани и портокали. Не е истина просто. Не, че съм очаквала нещо различно, но...Абе, не сме си вред и толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в Сливен е подобна картинката. Без много коментарии, снимките говорят сами:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Цялата новина

Екшънът беше заради предварително обявената евтиния през първите 4 дни – банани и портокали за 0,69 лв. и 0,77 лв. килото, бутилка олио за 1, 45 лв., 200 г кафе за 2,99, голям шоколад за 0,45 лв., кутийка бира за 0,49 лв. и др.

При нас имаше поне един пострадъл, линейка дойде заради първата жертва на блъсканицата - възрастна жена - цък http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Е@а си и тъпото население дето сме. Но съм бил свидетел на подобни картинки в Германия, по големи разпродажби, по Коледа и т.н. Не е само у нас така... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майко мила и нашествие и чудо

:speak:

Ако щат и без пари да раздават-

не стъпвам в такова меле за нищо на света

:whist:

А колкото до олиото-странно защо във Фантастико никога не е имало такъв екшън,често е на промоция и по 1.39 даже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Е@а си и тъпото население дето сме. Но съм бил свидетел на подобни картинки в Германия, по големи разпродажби, по Коледа и т.н. Не е само у нас така... :whist:

И в Испания е така при намаления.

Което говори само за едно-хората където и да са - са си овце :speak:

...

А колкото до олиото-странно защо във Фантастико никога не е имало такъв екшън,често е на промоция и по 1.39 даже

отговорът е един единствен : рекламата

Кампанията на Лидл е пример за едно успешно стратегически планирана и проведена рекламна акция.Браво на специалнистите им мога да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което говори само за едно-хората където и да са - са си овце :whist:

А в България, еле пък ако са намесени бананите :speak:

С очите си съм виждала в Била и Пени, нашествието върху бананите, а за Рода ми разказаха.

Ненаяли се на банани, да му се не види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отговорът е един единствен : рекламата

Кампанията на Лидл е пример за едно успешно стратегически планирана и проведена рекламна акция.Браво на специалнистите им мога да кажа.

Така си е,въпреки че си го пишат в брошурите.

Но не съм видяла до сега някой да мъкне по цял стек олио.

Ама по-добре да си ходят в Лидл,че ако разберат няма да мога да вляза и един хляб да си купя от нашественици

:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ви го поствам, само за да не съм голословна с двата си поста по горе... http://dnes.dir.bg/video.php?id=7501132 Вижте, какво става при бананите :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание на третата снимка как е хванат ужасеният поглед на продавачките, аз ги намалих доста снимките ама се вижда все пак :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание на третата снимка как е хванат ужасеният поглед на продавачките, аз ги намалих доста снимките ама се вижда все пак :speak:

В интерес на истината, тази снимка ми направи най-голямо впечатление. Момичетата изглеждат уплашени :whist:

Направо е потресаваща гледката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, само двете на преден план :

Публикувано изображение

Другите явно на непукисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбрахте ли че целта на хипермаркетите е да съсипят малките бакалии и дребните производители, след което да ни продават боклуци на цени каквито им скимне. дори ще прокарат закон за да ни продават гмо-папане. а горните снимки показват как пенсиите съсипват своите внучета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките са доста показателни видеото също,това няма да се промени още 50 години :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой от Вас е гледал научнопопулярни филми, където примерно дават как ловуват лъвовете,а след това как разкъсват жертвата, ще намерят огромна прилика между тях и хората на клипчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да-забравих да ви кажа да гледате срока на годност в такива вериги-

защото това е една от причините някои стоки да се пускат евтино.

Трябваше да купя от Плюс прясно мляко за племенника,обясниха ми какво е,кое е-

намирам го аз,на промоция беше,викам далавера бре-литър и половина че и 3процента за лев и 10.

Кога погледнах за трайността му - ами то след три дена му изтичаше срока.

Браво,умни хора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да-забравих да ви кажа да гледате срока на годност в такива вериги-

По възможност просто не си купувай консервационни буклуци и нитратни поминии с тебешир от супери. Почти винаги ние си купуваме по този начин - цък с тази разлика, че вместо бус идват каручки с коне или магарета. Разликата в качеството е огромна, вечер около 18:00 часа примерно се нарежда опашка от майки и баби на обичайното място и чакат каруцата... Разменят се малко махленски клюки и питателни женски коментарии в стил доброто старо време докато дойде млекаря... Става дума за наше село - Сливен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По възможност просто не си купувай консервационни буклуци и нитратни поминии с тебешир от супери. Почти винаги ние си купуваме по този начин - цък с тази разлика, че вместо бус идват каручки с коне или магарета. Разликата в качеството е огромна, вечер около 18:00 часа примерно се нарежда опашка от майки и баби на обичайното място и чакат каруцата... Разменят се малко махленски клюки и питателни женски коментарии в стил доброто старо време докато дойде млекаря... Става дума за наше село - Сливен.

Аз и не купувам-ясно ми е какво има щом писинката не го и поглежда това мляко.

А децата тъпчат с тия бъркочи.

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Ние си нямаме такъв бус за съжаление,а каруците са ни с манговците по рециклирането на боклуците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак от поредицата без кометар...

6 автопатрула и 10 служители на криминална полиция или общо 22 служители на реда са присъствали при откриването на магазин от голяма верига хипермаркети в верига хипермаркети в Сливен. Те успели да удържат сбиване в магазина близо до щанда с олиото. Няма задържани купувачи, положението е овладяно, съобщи говорителят на ОДМВР - Сливен Георги Шейтанов.

Възрастна жена е приета в спешното отделение на МБАЛ „Д-р Иван Селимински" - Сливен с притисната ръка. Тя била сред клиентите на хипермаркета. На ръката й е направена рентгенова снимка, която ще покаже степента на увреждане. Според запознати, в магазина има много хора, примамени от обявените предварително ниски цени на стоките. Лекарите от отделението смятат, че до края на деня ще има и други случаи.

Ще взема и аз да прескоча та белким хвана от последните банани. Ако набарам и някое останало стекче олиВо - ехххее направо ще бъда щастлив... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif на скотове се превърнахме ... ще се избием за една бутилка евтино олио !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif на скотове се превърнахме ... ще се избием за една бутилка евтино олио !!!

От беднотия?http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

п.п. Митак, като отвори нашия Лидъл ще ти пазя ред...Грабваш две мрежички и идваш...:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...