Премини към съдържанието
TCC

Препоръчайте ми стабилна версия на ffdshow

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми стабилна версия на ffdshow.Последните версии ми правят проблеми-картината насича,звукът намлява или се губи.Преди нямах грижи,но по невнимание изтрих тази,с която всичко беше точно за да сложа уж новата.Използвам WMP и ZOOM Player.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз мисля че със всяка нова версия омазват нещата повече.Защо не пробваш друг малък пакет,например k-lite codec pack standart?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

dragozow, защо говориш наизуст? Я иди на http://www.codecguide.com/features_kl.htm

и виж какво ще му се инсталира със стандартната версия.

TCC, ако си със ATI и си си сложил Catalyst 6.1 си преинсталирай DirectX 9.0C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление сайта не ми дава copy/paste но ти можеш да видиш.От всичките неща във версия стандарт може да махне излишните например Медиа плеър класик.Ffdshow отдавна не е това което беше,аз със старите версии гледах на моя стар компютър докато с новите немога и повярвай ми съм се намъчил с тия проблеми.В k-lite standart има всичко необходимо за да гледа 99% от филмите.Може би искаш да ми покажеш че в пакета има ffdsnow но уви в някои случаи не е достатъчен особено в новите версии хич не е хубав.Не случайно човека търси СТАБИЛНА версия защото има доста бъгави.Аз предложих нещо което ще свърши по-добра работа при почти същия ресурс който в случая сигурно е важен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бях с k-lite codec pack standart ,но звукът не ми харесваше и затова преминах на ffdshow.За късмет съм уцелил хубава версия и бях много доволен,докато сложих последното издание в Kaldata

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

TCC, като отвориш заглавната ни страница и отидеш на търсене, като напишеш ffd например, ще ти излязат резултати и с предишните версии. Политика на сайта е да не се презаписват стари версии, т.е. можеш да смъкнеш стари версии от БГ мирърите, които правим (освен ако нещо не работят съответните сървъри).

Друг вариант е да погледнеш на официалната страница, където също не трият предишните версии (става въпрос за този продукт).

За да те улесня, ето ти един линк с по-стари версии - http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=53761

Ако нещо и те не станат, пиши пак тук или на ЛС и ще потърся още версии.

dragozow, варианта ти за копиране става с Firefox и плъгина, с който копираш това, което маркираш с мишката. Ето и информацията, която не си могъл да копираш.

Features of version 2.69 Standard:

Player:

* Media Player Classic [version 6.4.8.7]DirectShow video filters:

* CoreAVC [version 0.0.0.4]

ffdshow:

* ffdshow [build 2005-12-22]

VFW video codecs:

* Windows Media 9 VCM [version 9.0.1.369]

DirectShow audio filters:

* Vorbis (CoreVorbis) [version 1.1.0.79]

DirectShow source filters:

* MP4 splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-01-18]

* Matroska splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-01-18]

* Ogg splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-01-18]

DirectShow subtitle filter:

* DirectVobSub (a.k.a. VSFilter) [version 2.37]

Tools:

* GSpot Codec Information Appliance [version 2.52 beta 1 build 2004-09-15]

* Sherlock [version 2.0]

* VobSubStrip [version 0.11]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам нещо базирано на ffdshow - Satsuki Decoder Pack. Сложих го на една стара щайга с Пентиум2 на 400МХз и филмите си вървят повече от добре. Проблем може да е факта, че на сайта са писали, че е за УинХР, не съм пробвал дали става за Уин98 ..

PS. Току-що пробвах на 98 - не става, иска поне Уин2000.

Редактирано от Miteto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-после намерих "относително стабилна" версия,както е написано на сайта на Селтик Друид.http://esby.free.fr/CelticDruid/ Работи много добре и звукът е перфектен.Ако някой се интересува може да го свали от тук ffdshow-20051103.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

според мен версиите на милан кутка са с пъти по-хубави от тия на друид-а. тоя австралиец е направил 1-2 хубави версии и по западните форуми почнаха да го хвалят. както и да е! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.