Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

7on1

Търся браузър , който ...

Препоръчан отговор

Търся браузър , който да блокира реклами в сайтовете ((само с един клик) ако е възможно :D ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся браузър , който да блокира реклами в сайтовете ((само с един клик) ако е възможно :D ))

Adblock Plus за Firefox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mozilla Firefox - инсталирате add-on ->Adblock Plus.

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera

Публикувано изображение

Редактирано от Петьо Стоянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ама аз питах с един клик , не shift и клик :cool::P :P :P :P Шегувам се !!! Веднага ще я пробвам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Орперата за мен е перфектния браузър. На снимката която прикачих може да видиш как изглежда форума при мен, без досадните реклами между постовете. И без огромната реклама която много често закрива част от първия пост. п.п Рекламите не са лошо нещо, но е супер дразнещо между и върху мненията на потребителите да има реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Орперата за мен е перфектния браузър. На снимката която прикачих може да видиш как изглежда форума при мен, без досадните реклами между постовете. И без огромната реклама която много често закрива част от първия пост.

п.п Рекламите не са лошо нещо, но е супер дразнещо между и върху мненията на потребителите да има реклами.

Вън от темата: Според мен Safari е перфектния браузър! Бързо отваря страниците и изчистен което е голям + ,но минус че не може да блоква реклами

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вън от темата: Според мен Safari е перфектния браузър! Бързо отваря страниците и изчистен което е голям + ,но минус че не може да блоква реклами

http://safariadblock.com/ - пробвай на собствен риск :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://safariadblock.com/ - пробвай на собствен риск :)

онтачало ми хареса .. после разбрах колко мн съм се пр**бал. Ся кажи как да го махна :):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

онтачало ми хареса .. после разбрах колко мн съм се пр**бал. Ся кажи как да го махна :ass::P

In Safari: Safari -> Preferences -> Extensions -> Uninstall и ще го затриеш :lipstick: С операта не си ли доволен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся браузър , който да блокира реклами в сайтовете ((само с един клик) ако е възможно  :yanim:  ))

Редактирано от stonit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

In Safari: Safari -> Preferences -> Extensions -> Uninstall и ще го затриеш :( С операта не си ли доволен?

OK! получи се ! .. с Опера :( мерси за съветите !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...