Премини към съдържанието
nickfox

Циганин или ром ? Новини свързани с интеграцията и още нещо

Препоръчан отговор

преди 6 минути, sliderum написа:

Колежката е вярна на ГРОП, начи може въобще да не плаща.

не виждаш ли че в момента точно ГЕРБ иска да си платят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и въобще се забранява тази възможност на един водомер да се водят няколко жилища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

да

е тогава наистина имат право да реват че общината ги лишава от правото - питейна вода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

не виждаш ли че в момента точно ГЕРБ иска да си платят

ВиК-то искат ромовете да си платят, не знам дали началника на ВиК-то, е от ГЕРП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

и въобще се забранява тази възможност на един водомер да се водят няколко жилища.

сложел съм снимка която показва че има раьон който е в регулацията на града и няма ВИК мрежа и по БТВ клипа казаха че искат да направят всяка къща с водомер

преди 2 минути, sliderum написа:

ВиК-то искат ромовете да си платят, не знам дали началника на ВиК-то, е от ГЕРП.

защо искат съдействие от общината, а и оплакването е от действия на Общината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Колко от тези постройки са законни?

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Колко от тези постройки са законни?

е има може да са 2 но има и нямат изградено ВИК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, ми то и аз мога да искам където и да си поставя една палатка в регулацията на града да ми прокарват ток и вода, ама няма как да стане, нали?

За това съществуват закони и правила!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Ааа, ми то и аз мога да искам където и да си поставя една палатка в регулацията на града да ми прокарват ток и вода, ама няма как да стане, нали?

За това съществуват закони и правила!

те искат от съседи и съседите им дават, но легалния съсед (с къща) няма официално ВИК

а по закон щом е в регулация на града, трябва да го върже и ВИК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офчице, ся батевото, иди в тая ромска махала, да провериш откъде изтекоха 35000 кубика неплатена вода(не знам колко е платената, щото нали твърдиш че някои са си плащали от време на време) щото горе долу толкова трябва да е, ако задълженията са за 100К лева. Това при брой домакинства, които ми се броят на пръстите. 35000 кубика вода! Тия да нямат басейни с олимпийски размери всяко домакинство, или какво? Вземи се направи на Валя Ахчиева и направи едно разследване, щото има доста неща, които не вървят с публикуваното в медиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, sliderum написа:

Офчице, ся батевото, иди в тая ромска махала, да провериш откъде изтекоха 35000 кубика неплатена вода(не знам колко е платената, щото нали твърдиш че някои са си плащали от време на време) щото горе долу толкова трябва да е, ако задълженията са за 100К лева. Това при брой домакинства, които ми се броят на пръстите. 35000 кубика вода! Тия да нямат басейни с олимпийски размери всяко домакинство, или какво? Вземи се направи на Валя Ахчиева и направи едно разследване, щото има доста неща, които не вървят с публикуваното в медиите.

там е кално през цялата година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а по закон щом е в регулация на града, трябва да го върже и ВИК

Няма такъв закон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _слънце_ написа:

Няма такъв закон.

знам, но живеят хора и искат да са вързани а има и други хора законно там а няма "техническа възможност - казаха че са спрени само законните 13 - те че се самозакачат след водомера 50 човека

не е работа на ВИК

а и имотите там като че ли са за социално слаби - общински / ето и връзката с общината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

не е работа на ВИК

Не е работа на ВиК? А стига бе, на теб водата, да не ти я доставят марсианците?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

там е кално през цялата година

И ние трябва да им плащаме водата та да се къпят?!!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, sliderum написа:

Не е работа на ВиК? А стига бе, на теб водата, да не ти я доставят марсианците?

не им е проблем, дали аз давам вода на още 5 човека, стига аз да се оправям с тези 5 човека, тях ги интересува да е платено на водомера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

не им е проблем, дали аз давам вода на още 5 човека, стига аз да се оправям с тези 5 човека, тях ги интересува да е платено на водомера

Явно не ти се ще, да си намокриш копитцата в калта, че да ни информираш от  първа ръка, видяно и снимано самолично кое как и защо е там. Иначе от медиите каквото ни пуснат, който пише там и ние само да зобим, пък дали е истина и каква е истината...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Явно не ти се ще, да си намокриш копитцата в калта, че да ни информираш от  първа ръка, видяно и снимано самолично кое как и защо е там. Иначе от медиите каквото ни пуснат, който пише там и ние само да зобим, пък дали е истина и каква е истината...

малка част от квартала няма ВИК вижда се в картата на гугъл - закакво ти е журналист да ти го казва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

малка част от квартала няма ВИК вижда се в картата на гугъл - закакво ти е журналист да ти го казва

Картата е стара, интересно ми е какво е сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, sliderum написа:

Картата е стара, интересно ми е какво е сега

е не е копано там, а и в клипа от общината казаха, там където има възможност - това значи че не навсякъде има възможност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

е не е копано там, а и в клипа от общината казаха, там където има възможност - това значи че не навсякъде има възможност

Не виждам какво им е пречило да копаят навсякъде където решат. Стига воля да има. Тая държава да не е на ромовете от махалата я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Не виждам какво им е пречило да копаят навсякъде където решат. Стига воля да има. Тая държава да не е на ромовете от махалата я.

явно няма желаещи да се включат - легално

преди 18 минути, sliderum написа:

качих ти малко снимки да видиш какво няма в твоя град

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цигани заграбиха имота на баба Люба, трябва да им плати 1000 лева данък

строят в чужда частна собственост и им дават права, а аз ако построя незаконно в моя си имот - ще ми го бутнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване