Премини към съдържанието
LORD_TYRON

RQ:Програма за търсене в папка по резолюция

Препоръчан отговор

Проблема ми е следния:имам папка с над 30 000 картинки и искам да си остава само тея с резолюция 1024х768,а да ги преглеждам една по една си не е работа,така че ако някои знае такава програма,която може да ме улесни ще съм му много благодарен ако я сподели с мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"directory opus 8" това е пълноценнен файлов мениджър с който можеш да правиш това което искаш а и мног други неща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалих я ама можеш ли да ми кажеш как точно да го направа тва дето искам-в смисал каде какво трябва да направа че немоа се орянтирам 10х предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз използвам за целта ACDSee. Отваряш файловият мениджър на прогамата и в левият ъгъл имаш бутон за търсене, където можеш да зададеш параметри на снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз като Tragedy ползвам ACDsee 8 Pro.

Ето ти и линк:

ACDsee 8 pro

Лекарство

Поздрави rainov!

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не ползваш самия Windows за тази цел? Избираш View\Details, след това цъкаш върху колонката Dimensions (ако я нямаш, си я избираш с десния бутон върху имената на колонките, More) и умната машинка ти ги подрежда. От там нататък селектирането е доста по-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.