Премини към съдържанието
LordTrans

Проблем със записването на DVD филми.

Препоръчан отговор

Значи купих си наскоро DVD записвачка, но записвам филм на диска и DVD-то на телевизора изобщо го незавърта. Help pls :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Студено ми е . Защо?"

Ами дай някаква информация , за ДВД то , за това как записваш, с какви програми, с каква скорост .....

Как искаш да ти се отговори на такъв общ въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Записвачката ми е LG използвам Nero Burning ROM 6.6.0.8 а за скороста незнам каква трябва да бъде дава ми 2.4x 2x и 1x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак не ми стана ясен начина по който създаваш самото ДВД - конверт, менюта, аудио или субтитри. Бих ти препоръчал да прочетеш малко за това как се прави ДВД и после предполагам , че сам ще се справиш.

Тук има материали откоито би трябвало да ти станат ясни доста неща.

Успех!

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Записвачката ми е LG  използвам Nero Burning ROM 6.6.0.8 а за скороста незнам каква трябва да бъде дава ми 2.4x 2x и 1x

<{POST_SNAPBACK}>

Имай предвид, че LG поддържа САМО 4x и 8x скорости. Естествено ако искаш да ти тръгват дисковете на повечето плейъри - записавй на 4x.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С мойта DVD записвачка записвам с максимума който предлага и си гледам филмите на телевизора без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ама нали се сещаш, че неговата не е като твоята , както и дисковете които пече не са същите . Наистина има много зависи, и когато има подобен проблем често се оказва скороста причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.