Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Писмо до дядо Коледа !

Препоръчан отговор

Ти миналата година беше непослушна и ще си останеш само с него :)

както казах и преди, само чук ми трябваше - от тук поемам аз :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 111
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

A, не, всеки според послушанието :cheers:

От дядо ти Коледа - да, но има и други дядовци на този свят. :Р

Там листа е на обратно - непослушните са в началото и така надолу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

между другото тази година имам най-невъобразимите подаръци: чук, килим, фигурка на седмото джудже и златни обеци :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другите не сте слушали достатъчно

...но пък работихме предостатъчно - това не се ли брои....?;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоооо, кoпeлeнцето белобрадо не гледа колко си работил, а дали си слушкал. За това му пиках в млякото, а той за награда ми донесе петс'тин литров аквариум. Знае как да наказва дъртият мръсник, сега костенурките ще живеят в по-голяма къща, а аз ще се грижа и за нея! Май трябваше и с курабийката да направя беля...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това му пиках в млякото

Ей, тоз пост трябваше да е първи за да знаят останалите кво да правят....:rolleyes:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тоз пост трябваше да е първи за да знаят останалите кво да правят....:rolleyes:

Ха, и после се сърдите защо не съм ви донесъл каквото сте си поискали. Каквото повикало такова се обадило
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, и после се сърдите защо не съм ви донесъл каквото сте си поискали. Каквото повикало такова се обадило

Ок...

Да сменим тактиката...Искаш ли кафенце, чайче, шоколадче, челувчица..., а? :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сърда му се

пък

Не стига че катерих баири докато стигна до твойта къща, едно ръмжащо чудовище ми скъса гащите ами и протестираш....

Ок...

Да сменим тактиката...Искаш ли кафенце, чайче, шоколадче, челувчица..., а? :rolleyes:

Ааа, дойдохме си на думата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За догодина от негово име ще ти пратим и трион....

аз си имам елктрически :yanim: Личната ми резачка, която не давам на никого :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз не се сърдя - доволна съм от чука си :yanim:

Мноо важно, аз исках млад заместник - де го, питам аз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мноо важно, аз исках млад заместник - де го, питам аз?

тез неща трябва САМИ да си ги ъъъъъъъъъ............. вземаме, ако ме разбираш.......

Щото ако чакаш на дядо Коледа........... ехеееееее

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif А !!! Е ЗА ТОВА ТЕ УВАЖАВАМ, винаги занеш точния начин - ВЗИМАМЕ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif А !!! Е ЗА ТОВА ТЕ УВАЖАВАМ, винаги занеш точния начин - ВЗИМАМЕ

мхмммм

и ако не става с ДОБРО - става с ЧУК :speak:

следиш ли ми мисълта? :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мхмммм

и ако не става с ДОБРО - става с ЧУК :cool:

следиш ли ми мисълта? :speak:

Hihihhihiihihhihii...

imenno !

Не стига че катерих баири докато стигна до твойта къща, едно ръмжащо чудовище ми скъса гащите ами и протестираш....

Ъ ? ти ли си бил, аз мислех, че сънувам.

Еххх... е на това се казва, да си проспиш късмета :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 10 месеца по-късно...

Мили ми Дедо,

утре вече ще изкарам прашните кутии с гирлянди, ще сляза до мазата да потърся елхата, въпреки, че аз там не ходя, защото миналото лято през крака ми мина най-огромния маус, който съм виждала...Това ще го направя само и само да те омилостивя и тази година за нищо на света да не ме забравиш.Сложи в чувалчето си едно лаптопче, фотоапаратче, Тойота Ярис (черна), самолетно билетче до топла дестинация, гарсониерка във Варна (но да е на центъра) и разни дреболийки от текстилната индустрия (по твой избор)!

С уважение и надежда: Бел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драги ми смехурко, тъй като ме подкара мен по рано тази година, предлагам бартер - не ми носи нищо за Коледа, нито за нова година и за именния ден, ама сбъдни поне две от желанията на Бели, моля...Ако ти се откъснат от сърцето - може и всичките. Ние няма да ти се сърдим :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, пич, как си

Уреди ме на работа те ей тука.

Мерси.

:P

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ax4v-ne0yPo&feature=player_embedded

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начи ако ти кажа какво мисля за теб, ще изгоря. И как да те нарека "дедо" когато един супер як пич се нарича дЕдо..., а ти си много под... Верно е, че ме предупредиха да съм почитателна, щот си щел да ми пуснеш въгленче в чорапчето, ама глей са разбери ме правилно - твърде много недолюбвам твойте създатели, но мога да се преосмисля, ако ми покажеш, че си истински и можеш да направиш чудо. Можеш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мили дЕдо Коледа,искам за подарък едно тефтерче. Едно такова малко,черно и оръфано. Твоето,онова в което си записал адресите и телефоните на лошите момичета. А,запиши и телефона на непослушната Еси. :D Ако изпълниш молбата ми,аз ще поема ангажимента за пускането на въглените в чорапчетата им. Аз харесвам празника ти,защото обичам Кока Кола.Предимно с водка и лед. :ph34r: Може и резенче лимон. Разтърсени,но не разбъркани. :ph34r: Искрено и лично твой- Мики. Дедо Мики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

искам парички от Дядо Коледа.. аз ще си купя каквото ми е нужно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване