Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи искам да си ъпдеидна компютър който разполага с Публикувано изображение хдд е 500 казваите мнения и дали трябва да сменям даното

Редактирано от war1racebg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи в такъв случай, смяната на дъното е задължителна, понеже твоето е с LGA 775.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам да си упдеитна компютър който разполага с хдд е 500 казваите мнения и дали трябва да сменям даното

Ъпдейт (обновяване-осъвременяване) се прави на софтуера (програмното обезпечение) на компютъра.

Ъпгрейд (подобряване-надграждане-осъвременяване) се прави на железарията, тоест подмяна на стари части с по-добри.

Пиши грамотно, защото ако я караш така приблизително, съфорумците може и да те отрежат.

Дай подробности, какво целиш с ъпгрейда, за какво ще използваш компютъра и т.н.

Колкото по-пълен въпрос - толкова по-изчерпателни отговори. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще използваш компютъра? Сокета си е доста старичък, макар че можеш да сложиш по-бърз процесор, принципно има вариант да минеш без смяна на дъното, въпреки, че е препоръчително. Какво ти е захранването ?

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютъра ще се използва само за игри бюджета с който разполагам е 800 , захранването нянан идея какво е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютъра ще се използва само за игри бюджета с който разполагам е 800 , захранването нянан идея какво е

Ами отвори си кутията и виж какво пише на лепенката на захранването, защото едва ли някой ще може да ти даде каквото и да е предложение за ъпгрейд, без да знае какво е захранването. И пиши грамотно, или поне се старай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами отвори си кутията и виж какво пише на лепенката на захранването, защото едва ли някой ще може да ти даде каквото и да е предложение за ъпгрейд, без да знае какво е захранването. И пиши грамотно, или поне се старай...

Ами в момента немога да видя защото не е при мен но мисля, че е fortron 350w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е слабичко.. И да сложим само процесор + видео карта си е достатъчно да не ти издържи захранването. Препоръчвам ти да го смениш.

Ето едно предложение:

Процесор: INTEL PIV CORE 2 DUO 2.83GHz, QUAD Q9505, 6M, LGA775, BOX

Видео: PALIT 1024M GTS450 DDR 5 PCI-E

Захранване: COOLER MASTER GX 650W, Active PFC

И тея 3GB RAM не се връзват много с dual channel-a. Ако държиш на него, разбира се.

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е слабичко.. И да сложим само процесор + видео карта си е достатъчно да не ти издържи захранването. Препоръчвам ти да го смениш.

Ето едно предложение:

Процесор: INTEL PIV CORE 2 DUO 2.83GHz, QUAD Q9505, 6M, LGA775, BOX

Видео: PALIT 1024M GTS450 DDR 5 PCI-E

Захранване: COOLER MASTER GX 650W, Active PFC

И тея 3GB RAM не се връзват много с dual channel-a. Ако държиш на него, разбира се.

Рам паматта е 4 порсто самата програма не го подразбира , но не разбирам много но аз сега съм с CORE 2 DUO 2,53 а тази новата е и 83 някакси няма голяма разлика , и ще ми трагват ли по новите игри .. Редактирано от war1racebg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сокет вече е стар , няма смисъл да наливаш пари в него.Моят съвет е продавай всичко и добави към паричките от продажбата тези 800лв.100% ще се получи по-добра конфигурация за игри отколкото да вложиш пари в твоя компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сокет вече е стар , няма смисъл да наливаш пари в него.Моят съвет е продавай всичко и добави към паричките от продажбата тези 800лв.100% ще се получи по-добра конфигурация за игри отколкото да вложиш пари в твоя компютър!

@Daredevil_666 Исках да ти сложа +1 за мнението, но без да исках дадох на -1. Sorry.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам паматта е 4 порсто самата програма не го подразбира , но не разбирам много но аз сега съм с CORE 2 DUO 2,53 а тази новата е и 83 някакси няма голяма разлика , и ще ми трагват ли по новите игри ..

Инсталирай си 64-битов Windows, 32-битовия, с който си в момента не може да работи с повече от тези. Разликата между твоя процесор и този, който съм ти предложил е, че твоя е с 2 ядра, а другия е с 4 - сам можеш да прецениш каква е разликата ;) Има и ревюта в нета.

Но ако трябва да си говорим сериозно - това, което каза Daredevil_666 е най-доброто решение в случая. Аз съм ти предложил решение без да сменяш основно системата и със сигурност ще има значително подобрение, ако решиш да ъпгрейдваш, но реално наистина няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...