Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Говори се че от арена.бг и калдата.ком ще се обединят вав един общ сайт ,

но това са само слухове все още , аз лично ще се радвам ако се осъществи , и ще е много хубаво ;)cool.gif Много скоро може да очакваме да стане ..... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

звучи ми доста абсурдно ;) калдата и аренабг са 2 супер различни неща ...... не знам какво ще ги обедини ... .(може би само т'ва че имат форум )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости. Арена- Гладиатори не мога да ги понасям. Егати ненормалниците да искат пари от доставчиците за да имат клиентите им достъп до пиратско съдържание....Е аз се радвам че нямам достъп до арената...и се радвам че доставчика ми не плаща на тези мародери... ;) Дреме ми за тъпия сайт арена...Kaldata стой на много по високо ниво...и никога тяма да се принизи до сайтове като arena...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Арената е фрии сървър, а калдата е новинарски сайт. Какво ще им се обединява???

Абе не е съвсем free щом искат пари за достъп до сървара им.

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Говори се, че днес щели да раздават пари пред НДК...

Az си помислих че ше направите миго6 модератор 5 год. договор и средностатистическа за ЕС заплата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Говори се че от арена.бг  и  калдата.ком  ще се обединят вав един общ сайт

Разбирам, че не знаеш български, ама явно и на английски не можеш да пишеш

Какво имаш предвид: feet (стъпало, стъпка) или feat. Щото kaldata feet arenaBG не ми се връзва... може би трябва да е feed (храня)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, че не знаеш български, ама явно и на английски не можеш да пишеш

Какво имаш предвид: feet (стъпало, стъпка) или feat. Щото kaldata feet arenaBG не ми се връзва... може би трябва да е feed (храня)

feet е foot в множесвено число - "крака". Може би "Краката на калдата стъпиха върху аренабг". feat (featuring) означава "с участието на". така че пак не се връзва - калдата с участието на аренабг ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
feet е  foot в множесвено число - "крака".  Може би "Краката на калдата стъпиха върху аренабг". feat (featuring) означава "с участието на". така че пак не се връзва - калдата с участието на аренабг ohmy.gif

:offtopic: Или стъпки - Six Feet Under

Благодаря за уточнението

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
хора как мога да се регистрирам в арена някои мойе ли да ми помогне :yanim:

Регистрацията е възможна чрез покана. Правиш желание за покана в тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=28895

Като си даваш елекронната поща. Ако имаш късмет, някой ще ти прати покана по e-mail и чрез нея се регистрираш. След регистрацията сийдваш много, за да не прецакаш тоз, дето ти е пратил покана :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

За Arena или лошо или нищо може ли това да е торент сайт като хората като искат по минимум 15 евро за регистрация.Че даже Американски торент сайтове искат по по-малко.А и идеята на торентите според мене е друга основно да са free.Таксата която се вземаше с SMS се ядваше горе долу ама това :P Е такова нещо няма.Няма и да им платя 15 евро за регистрация.Има и други свестни сайтове за пример давам Linkos.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване