Премини към съдържанието
niko_187

Търся човек да ме научи на езика Делфи

Препоръчан отговор

Търся човек да ме научи на езика Делфи!Моля ви който има желание да ми пише аз схващам бързо :bye: :speak::speak::down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чети книжки,така ако мислиш че някой ще те научи тая вечер се лъжеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един съвет. Научи първо Pascal. Знам, че нещата дето ги пише по учебниците ще са ти скучни, но се научи как се пишат основните неща. После хвани някоя книга на Марко Канту и научи що е то Object Pascal. Ако нещо не ти е ясно, защото програмистите често така обясняват, че трябва да си програмист за да ги разбереш - питай по форуми. След като знаеш езика, останалото можеш да го научиш и от хелповете на Delphi. Аз междодругото, не съм виждал хубави книги за начинаещи за Delphi, освен тези за версия 3 и 4. Които са доста стари. Но може и да съм пропуснал нещо. Важното е, здраво да стъпиш на основите. Другото е лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лично мнение зарежи Delphi-to

програмирал съм ан него преди време имах ипроект който направих.

Хващай .NET 2005, и езика C#, много по мощни и силни са от комбинацията Delphi/Pascal, И книги пак има бол... но ти си решаваш де аз съм длъжен да кажа мнение :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.