Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

D-ZastA

Всичко за играта Minecraft

Препоръчан отговор

Извинявам се за глупавия въпрос но от скоро играя:ще може ли някой да ми каже като съм го пуснал на ниво peaceful има ли "гадини" щъкащи през нощта защото до сега не съм забелязъл да има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тегля си от minecraft.net играта, влючвам я натискам "play offline", зарежда няколко секунди,появява се черен екран за 1-2 сек. и се затваря. После нищо не става! Какво да правя? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се създава един файл с дъмп на грешката/проблема. Подай го насам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тегля си от minecraft.net играта, влючвам я натискам "play offline", зарежда няколко секунди,появява се черен екран за 1-2 сек. и се затваря. После нищо не става! Какво да правя? :wors:

Първо се успокой!

После си кажи операционната система, защото за да играеш офлайн:

- Трябва да си КУПИШ играта, от където следва, че не е възможно да я свалиш от minecraft.net

Процедурата за хакване на играта е проста, но политиката на форума забранява това!

И има си обща тема за играта!

Ако искаш да играеш мултиплеър ти е нужен WoM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има само Slime..., но не причинява демидж. Аз лично до сега не съм намирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гибсън нещо се обърка май за да играе офлайн може и да е тегнато ат някой тракер а за да играе онлайн се купува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гибсън нещо се обърка май за да играе офлайн може и да е тегнато ат някой тракер а за да играе онлайн се купува

Според мен, когато излезе цялата игра и спрат да я ъпдейтват, MP ще се кракне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де ама ти каза след като излезе цялата и кракнат offline или нещо подобно каза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите версии са ОТВРАД! Генерират ужасни нива... Вече само Classic Online играя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно се разочаровах от 1.5 изграх 5 минути и ме изхвърли!Май пак ще мина на 1.3 и ще си цъкам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е много добре. Само това, че ти се мести спона не ми харесва, иначе всичко е супер. Лично мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Пуснах си сървър на Minecraft и съм тук, за да ви го покажа!

Малко информация:

IP-то на сървъра е 77.78.182.91:25565 и хамачи НЕ ви трябва! В сървъра има протект система и няма никой да може да Ви разруши къщата или да Ви открадне от chest-овете. Сървъра ще е главно 12/7 онлайн и може би едно 80% от дните да е 24/7. Засега има само един администратор и това съм аз. За да се свържете с мен, разбира се, трябва да ми знаете Skype, Е-мейл и т.н. :D

Admin Skypes:

aCc3sS - murcielago_sv2

Публикувано изображение

Скоро може би ще предоставя повече информация. Ще направя администратори хората, които са редовни, разбират от работата си. Правя ги по моя преценка. Не правя всеки редовен администратор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,при мен играта ми започва добренопосле замо прекъсва като да гледаш филм и да натискаш паузата много пъти може ли някой да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,при мен играта ми започва добренопосле замо прекъсва като да гледаш филм и да натискаш паузата много пъти може ли някой да ми помогне.

Aз абсолютно нищо не ти разбрах, инъче бих ти помогнал (ако разбера нещо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си отвориш компа и да го прахосмучиш! Вентилаторите най-вече. После пиши има ли ефект (въпреки, че трябва да има и то голям).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам следния проблем с играта Minecraft. На Windows 7 SP1 32-bit, съм. Но играта отказва да ми тръгва,като след стартиране на exe файла ми изписва следното съобщение: Bad video card drivers! ----------------------- Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually be fixed by updating the video card drivers. --- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 -------- Generated 11-7-25 16:10 Minecraft: Minecraft Beta 1.7.3 OS: Windows 7 (x86) version 6.1 Java: 1.6.0_26, Sun Microsystems Inc. VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc. LWJGL: 2.4.2 [failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)] org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765) at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:294) at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:716) at java.lang.Thread.run(Unknown Source) --- END ERROR REPORT 3ef62978 ---------- Пробвах с по-стари версии на играта, все същото. Сменях opengl.dll файла с такъв изтеглен от интернет - пак същия резултат... С ATI Radeon HD 3400 видео карта съм. Пробвал съм и фиксове показани в www.youyube.com - все същото. Даже преинсталирах на Windows XP SP3 - отново не тръгва. Ще се радвам на каквато и да е било помощ, за да я подкарам тая игрица под Windows 7. Благодаря предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Скоро излиза новия ъпдейт за Minecraft. Ще има повече от 40 нови неща в играта от рода на нови камъни, още храна, NPC села, каньони, подземни дерета, гигантски гъби, нови мобове, шипове и т.н. Пълния списък с нещата може да видите ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае кога излиза този ъпдейт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае кога излиза този ъпдейт?

Също може да проверяваш коя версия е на бетата тук, в дясно където пише Current Beta version: ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам къде да следя, но нямам време, затова ви питам дали не е е написал някаква ориентирна дата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам къде да следя, но нямам време, затова ви питам дали не е е написал някаква ориентирна дата ...

Края на Август- 26/28 и ако си запознат с работата им значи 29. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Новия "страшен моб" беше показан вчера. Ендърмен се нарича новото създание в майнкрафт и е препратка към Слендърмен - градска мит, който хората често си мислят, че виждат на снимки.

За тези които не знаят:

Слендърмен е изобразяван като много висока и слаба фигура в костюм, без лице, множество ръце с дълги и неоформени пръсти... и яде деца.

Публикувано изображение

За момента не се знае какво ще прави Ендърмен в майнкрафт. Ще пиша пак когато разбера. Ето и снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

EDIT: Създанието няма да атакува играча дори и да е до него. НО!!!! Ако насочите камерата към главата му то бавно ще се обърне и ще се втренчи във вас... и ще стои неподвижно, до момента в който преместите камерата. Тогава то ще бяга към вас с огромна скорост и дори, ако е далеч ще се телепортира с единствената цел да ви убие. Също така Ендърмен-ът ще може да взима блокове, за това обградете добре къщата си!

Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...