Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

D-ZastA

Всичко за играта Minecraft

Препоръчан отговор

Като говорим за новите...

Новия моб може да се казва и Farlanders :) Вече има и тема в сайта на MInecraft

Изтече и нова снимка

Публикувано изображение

Всичко това потвърждава нещата към по-горния пост

Е нямам търпение за

Публикувано изображение

Редактирано от Gibs0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името Farlanders не е официално. Също така изтече информация, че докато носиш тиква на главата си, чудовището няма да те вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам новия ъпдейт.

PS: Намерих 1 сайт в който може да се спечели гифт код за майнкраф, ето го: http://minecraft-codes.info/vote.php?id=13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко го отлагат тост ъпдейт какво става... дано поне като излезе да няма много бъгове, че ще ragequitna

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко го отлагат тост ъпдейт какво става... дано поне като излезе да няма много бъгове, че ще ragequitna

Излезе пре-релийз версия на играта. Аз вече от около час и нещо я играя и е много добре! Преди да я инсталирате си запазете сейфовете, защото ще се изтрият!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Minecrafters BG Търси хостер.Заплащане ще бъде по-договаряне.

Минимални изисквания:

• 1.5RAM
  • 2.00 GHz
  • 12/7 часа на ден
За връзки пишете ми ЛС или на Skype: the_shadow16 Редактирано от MrGKanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всеки комплексен софтуер има бъгове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде мога да изтегля Minecraft Bulgarian Version ???

Не съм сигурен дали изобщо има такава. Ако намеря ще ти пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,само да ви кажа,че вече излезе версия 1.8,ъпдейтвайте,много е яка.

Има и версия : 1.8.1

Minecraft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едни приятели сме доста зарибени по Minecraft, така че реших да хостна сървър - 62.176.98.171. Не е нищо особено, светът засега е почти непокътнат, и играем без модове и подобни шитни. Offline mode e, което значи че можете да се логнете и с хакнат клиент. Който желае, да заповяда =]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да играе minecraft 1.8.1 server ако има хамачи

ID:minecraft-dani-balchik

pass:1234

ip на сървъра:5.124.213.157

а за тези които нямат хамачи>http://######/d...id=275564&hit=1

за да влезете в хамачи цъкате горе network>Join an existing network и пишете това по горе

сервера е креатив!!!

Редактирано от danail23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MInecraft 1.9 Prelease излезна преди доста време, та се чудя дали някой знае кога да очакваме пълната версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MInecraft 1.9 Prelease излезна преди доста време, та се чудя дали някой знае кога да очакваме пълната версия?

И от къде ти е информацията ??? Последните, работещи добре , излезли версии са

Minecraft - Beta [1.8.1 - 1.9 Prerelease 4]

Minecraft Beta 1.8.1

Успехи !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора търсия бг сервер с много хора или такъв в които няколко 4овека да играем (adv)(sur)мапове пишете ми на абв [email protected](бъгнат ми е skypa)

Редактирано от stanislav georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! На скоро си направих сървър на Майнкрафт (без хамачи), но ме ,ога да разбера няколко неща. 1-во: Как да направя нещо като телепорти? Примерно пиша /spawn и отивам на мястото където съм решил да ми е spawn-a? 2-ро: Как когато пиша на хората пред името ми да пише [ADMIN] а на другите или [MOD]? 3-то: Как като влизат хората в сървъра да пише /register name /login name ? 4-то: Как хората да не могат да чупят примерно spawn-a ? 5-то: Как се махат зомбитата? 6-то: Как се забранява ползването на TNT, Lava и други? Ако някой знае как се правят тези неща моля да ми каже с разбираеми думи , а не с някакви термини дето си нчмам на идея какво значат :D ще съм му много благодарен :) Благодаря предварително

Редактирано от nopermission (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам. Ама от поста ти виждам, че общо взето искаш някой да ти конфигурира напълно сървъра, вместо теб. Ти до тука само си го пуснал и нищо друго не си направил. Така че, ако някой тръгне да ти обяснява със сложни термини, не мисля, че имаш право да се оплакваш.. щом искаш гейм сървър, най-малкото което е, трябва да си технически грамотен, за да може когато ти говорят с термини, да разбираш какво ти говорят. P.S. Извинявам се за пунктоационните грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене ми засича"ЯКО".Не знам дали,защото съм с слаб компютър :) :) :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо като вляза в някой сървър(който и да е на всички ми прави този проблем)не ми материализира света и като счупя нещо го възстановява(не говоря за спална) и не ми дава нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо като вляза в някой сървър(който и да е на всички ми прави този проблем)не ми материализира света и като счупя нещо го възстановява(не говоря за спална) и не ми дава нищо

Може би, защото си счупил нещо на някой друг потребител. В някои сървъри изписва, че е на друг играч и не може да "craft-ваш" тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...