Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

D-ZastA

Всичко за играта Minecraft

Препоръчан отговор

Има ли някакви пиратски сървъри за новата Minecraft 1.0 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ле да ми помогне с хостването на Minecraft server с bukkit ,защтото все стигам до момента в който локалхоста ми работи и после хората немогат да влязат с ипто . Аз гледах няколко видеота и мисля, че е от нета ,аз съм с виваком нет и немога да вляза в саита на рутера ,защото не знам паролата ,рутера е Pirelli DGR A124G . Моля помогнете !!! Благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако може да обясните как се играе онлайн, защото като добавя някой сървър и после цъкна да играя ми пише "Account not premium"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ле да ми помогне с хостването на Minecraft server с bukkit ,защтото все стигам до момента в който локалхоста ми работи и после хората немогат да влязат с ипто . Аз гледах няколко видеота и мисля, че е от нета ,аз съм с виваком нет и немога да вляза в саита на рутера ,защото не знам паролата ,рутера е Pirelli DGR A124G . Моля помогнете !!! Благодаря предварително ! :)

някой да ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой да ми помогне

След като сте на АДСЛ погледнете тази тема: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=116905

В нея е обяснявано много пъти как се прави пренаочване на порт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако може да обясните как се играе онлайн, защото като добавя някой сървър и после цъкна да играя ми пише "Account not premium"

Хехе, ми защото играеш с пиратска версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся плъгин за минекрафт плъгин за сървър който да е подобен на IMonster и още един за anti grief.Бихте ли ми помогнали?Много ви моля ако ми помогнете ще съм ви благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ!Моля ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със играта когато пусната играта и почна да движа плеъра със w, a, s ,d става нещо странно като ги пусна играча почва да се движи да сам пробвах да инсталирам друга версия но пак същото. Ако някой знае как да го оправя да пише. Ако темата не е за този раздел някой да я премести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем когато я включа цъкам Enter Game и ми излиза от играта и папката ми се пълни с hs_err_pid(number) ако някой може да помогне моля ви помогнете ми много е яка тази игра и искам да я играя :( Помощ! Имам Проблем с Minecraft щом вляза и ми излиза hs_err_pid(number) ? Може ли някой да ми помогне ще съм му много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни от заглавието думата помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ! Имам Проблем с Minecraft щом вляза и ми излиза hs_err_pid(number) ? Може ли някой да ми помогне ще съм му много благодарен!

Не е инсталирана правилно ;)

Пробвай да я инсталираш наново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен Survivol сървър за играта Minecraft.

Сървъра е с най - новата версия на играта, която е 1.1.0.
Не се изисква Hamachi.
Уебсайт: http://sc-bulgaria.co.cc
IP: stackcraft.servegame.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с майн крафта когато си го пусна ми излиза Bad Video Driver Моля помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете готов Minecraft server (на който могат да се слагат плугини),със настроен .bat файл и в който да могат да влизат хора с пиратската версия.

П.П-Ако може да е настроен server файла само без ip-то.

Благодаря предварително! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,при мен играта ми тръгва влизам в играта играя около 5 6 мин и забива като да гледаш филм и да натискаш паузата и ме изхвърля от играта без да ми изпише прозорче с нещо . Така всеки път ме изхвърля , а много ми се играе ! !!! Моля помогнете благодаря предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте преди 2 седмици си отворих сървър и един хакер почна да ми киква играчите и да им чисти инветоритата.

Как мога да го премахна?

Моля помогнете ми.

ето и снимкa

post-238659-0-38488900-1337609025_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте на всички аз искам само да попитам как да си рестартирам мапа на майнкрафт вав сарвара ми не че имам някакви проблеми сас играта просто искам да варна картата в началня и вид за да започнем да застрояваме на ново бе лигавене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда доста интересна. Бихте ли препоръчали някакъв walkthrough, който Ви е свършил работа и Ви е научил как да я играете (знам, че в нета има доста, ама бих искал някой, който е опитвал някакво четиво и се е научил от него, да помогне... Благодаря) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...