Премини към съдържанието
EnJoY

Вирус ли е това

Препоръчан отговор

Значи следил сьм и точно като сваля 150мб от нета и мрежата независи от каде нета ми спира рестарт и пак бачка пусакл сьм пьлен скан с НОД32 и Касперски :angry:

Дайте идей да го махна щото Re-instal ме мьрзи да правя ( знам че с тва ше се оправи )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е зле да дадеш малко повече информация. С всички браузъри ли ти го прави? Кой ти е доставчика? Бутал ли си някакви настройки.

Аз поне нямам идея от къде може да е, но не ми се вярва да е от вирус! Ако беше вирус да ти е направил и други мизерии. Трябва да е някъде от настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не е зле да дадеш малко повече информация. С всички браузъри ли ти го прави? Кой ти е доставчика? Бутал ли си някакви настройки.

Аз поне нямам идея от къде може да е, но не ми се вярва да е от вирус! Ако беше вирус да ти е направил и други мизерии. Трябва да е някъде от настройки.

<{POST_SNAPBACK}>

Не от бралзерите просто ми спира в флашгет-а фирефокса навсякаде иначе конекта си бачка не е от доставчика комшията няма тоя проблем. Преди бях хванял Win 32.Parite B но го изчистих. но преди него нямах тоя проблем от настройките рьчках навсякаде в Internet Options а и не ми се вярва Windows да има ограничение като приложение ? Проблема още е факт точно на 150мб БАМ и няма нет рестарт и има пак download 150mb и пак стоп !!!! Филм свалям чак след 5 рестарта като от фрее сьрвара ни свалям с 1мб През фл@шгета !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не са ти наред някои от настройките, виж настройките на Флашгета също. Ако беше вирус щеше да имаш много повече проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.