Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със Звука на Acer !

Препоръчан отговор

Здравейте на всички искам да помоля за малко помощ :magnifier: Имам много странен проблем със звука на Acer Aspire 5738Z става дума че като пусна няква музика на winamp се чува леко пръщене и пукане дори на моменти има леко забавяне същото го има и дори със външна звукова карта дори с нея по лошо накъсва и лекото пръщене и пук се чуват идеално лап топа съм го тествал с Win 7 в момента е със Win Xp sp3 по принцип лап топа се ползва само музика и едва ли нещо го товари незнам на какво се дължи това опитах какво ли не все същата работа ако някой има идея от какво може дае много ще съм благодарен ако ли не щего пращам на тестване :love:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички искам да помоля за малко помощ :magnifier: Имам много странен проблем със звука на Acer Aspire 5738Z

става дума че като пусна няква музика на winamp се чува леко пръщене и пукане дори на моменти има леко забавяне същото го има и дори със външна звукова карта дори с нея по лошо накъсва и лекото пръщене и пук се чуват идеално лап топа съм го тествал с Win 7 в момента е със Win Xp sp3 по принцип лап топа се ползва само музика и едва ли нещо го товари незнам на какво се дължи това опитах какво ли не все същата работа ако някой има идея от какво може дае много ще съм благодарен ако ли не щего пращам на тестване :love:

Имах същия проблем и след много ровене в интернет се оказа,че µTorrent прави проблеми след продължителна работа 2-3 дни
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и след много ровене в интернет се оказа,че µTorrent прави проблеми след продължителна работа 2-3 дни

Ами може но аз го ползвам само за музика и освен 1 2 DJ програми няма друго инсталирано :magnifier: Опитвам се да работя със външна звукова карта Maya 44 USB обаче с нея става по зле дори накасва звука :love: картата също е тествана на друг лап топ работи си безупречно но проблема си идва от лап топа :baby:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване