Премини към съдържанието
haidukpikaso

България е най-тъжното място на света

Препоръчан отговор

преди 48 минути, dedidi написа:

Момченце,

проблема със статистика няма да се реши. 

И за какво е това иронично обръщение, момиченце? Аз нещо друго да съм казал?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Мойра написа:

:offtopic_s:

Contra verbosos noli contendere verbis: sermo datur cunctis, animi sapientia paucis

Не спори с бъбривците: реч е дадена на всички, разум - на малко.

Нали разбирашч е всички бъбривци се мислите за тези с разум ? :) :) :)

По какво се различават хората с разум - ами те много рядко дават акъл,  интересуват се от разлчиното мнение, и го уважават.

Да ти звучи познато ? Едва ли.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, аm-аm написа:

Кога "ще ударим критичната точка" и ще настане (поредният) край на света?

преди 19 часа, sound написа:

живи ще бъдем да го видим.

Но нали ще иде края на света,  те оставям да си тролиш на спокойствие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, miro20 написа:

Нали разбирашч е всички бъбривци се мислите за тези с разум ? :) :) :)

По какво се различават хората с разум - ами те много рядко дават акъл,  интересуват се от разлчиното мнение, и го уважават.

Да ти звучи познато ? Едва ли.

Кога бандеровска шматка като теб се интересува и от различните мнения!?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sound написа:

живи ще бъдем да го видим. 

Ти си на 50, значи до 20 години всички българи ще умрат, по думите ти.

ОК. Аз пък казвам, че много грешиш. И само времето може да го докаже. Останалото са спекулации. Щото ако беше роден миналия век, когато за 10 години населението е скочило с 1 млн., щеше да обясняваш как знаеш, че 2018 г. ще бъдем 15 млн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, N1K17Y написа:

Не че нещо, но тук всички сме родени миналия век. 

Като му гледам акъла, той ще да е роден тоя век:D:D:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къща за заслужили.

на 11.07.2018 г. в 19:55, dedidi написа:

Момченце,

проблема със статистика няма да се реши.

По време на "соца" със съпругата ми (бог да я прости) създадохме и отгледахме 3 деца, сега се радвам на 4 внучета, и вече очаквам да се радвам на правнуци.

Когато се роди третото, от завода, в който работех, ми дадоха по-голямо жилище.

Е, сега при "демокрацията" такива глезотии никой не осигурява.

А пак според статистиката, В България се увеличава броя на празните жилища.

Защо ли?

Кой ти каза че няма такива екстри . Който както си заслужи.

https://www.facebook.com/DaSpremRazgrabvanetoNaBulgaria/videos/2100809110239507/?fref=mentions

Жената си е заслужила и е получила.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, N1K17Y написа:

Не че нещо, но тук всички сме родени миналия век. 

Имах предвид преди 100 години. Тогава са били родени само половината от пишещите тук.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

При руските  фирми от този ранг, нещата са винаги политически и властово обвързани. И под контрола на техните служби.

Не е трудно да се "сетим" кой тогава дърпа лостовете и в България.

Даже македонците го бяха казали... Че България е център, резидентура на руските служби за операции на Балканите.

Тук руските служби ни проучиха и избраха президент, и то без свян или криене, и това не предизвика грам учудване или въпроси, така че скоро  няма да видим примера на гърците които тия дни наритаха няколко дипломата .

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

При руските  фирми от този ранг, нещата са винаги политически и властово обвързани. И под контрола на техните служби.

Не е трудно да се "сетим" кой тогава дърпа лостовете и в България.

Даже македонците го бяха казали... Че България е център, резидентура на руските служби за операции на Балканите.

Тук руските служби ни проучиха и избраха президент, и то без свян или криене, и това не предизвика грам учудване или въпроси, така че скоро  няма да видим примера на гърците които тия дни наритаха няколко дипломата .

Ку-ку, ку-ку............................!

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, dedidi написа:

Ку-ку, ку-ку............................!

Баш! :yanim:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко им е весело на ромите "ветеринари"

1531594028-e949d5ef0601aea7418c9957d2f8b

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.07.2018 г. в 1:29, lsmurf написа:

Къща за заслужили.

Кой ти каза че няма такива екстри . Който както си заслужи.

https://www.facebook.com/DaSpremRazgrabvanetoNaBulgaria/videos/2100809110239507/?fref=mentions

Да се върна на това разграбване  :

https://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/aferata-s-kaptan-hasan-uzun-ili-zashto-holandiya-i-frantsiya-ne-sa-vinovni-che-ne-ni-iskat-v-shengen

От факт №3 се сетих  едни много стари думи на Ревизоро как си имаме пристанища където български митничар не стъпва....

А статията е защо няма никой да ни приеме  наистина в Европа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Ако не изведем 200-300 хиляди души от това население, след 15 години България няма да я има. Тя ще бъде като Кипър или нещо подобно”, обявява Живков на среща с политическия елит на 7 юни 1989 г. И 220 000 турци се изселват.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чумата поразява беззащитните

Трябва да си сляп, за да не виждаш какво става в бедната ни държава, или да си лишен от способността да съчувстваш на страдащите, които никак не са малко, за да си позволиш да убеждаваш хората, че България не е тъжно място.

България умира!

И това ако не е тъжно...:(

Деца пребиха и обраха старица в монтанско село

• Тъжен 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ветеринари, строители ... един дол дренки

37151882_2021553197897479_49248029426256

• Тъжен 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Трябва да си сляп, за да не виждаш какво става в бедната ни държава, или да си лишен от способността да съчувстваш на страдащите, които никак не са малко, за да си позволиш да убеждаваш хората, че България не е тъжно място.

България умира!

България откача. И ти си като някакъв знаменосец там, ама невежеството ли те гони, някаква слепота ли, не знам. Земеделието и животновъдството винаги са имали своите рискове. И това, уверявам те, на 100% се знае от тези, които се занимават с тях. Правят се и пресметнати рискове, като в случая - да се спестят пари за ваксина, пък после що им колели животните. Тарикатите понякога си плащат, това е жестоката истина. На моето село слагат ваксини. Там "тлевизори" не ходят да снимат.

Така или иначе, тези хорица са щастливци - те ще получат парични компенсации. Ще си купят пак добитък и ще продължат по старому. Далеч по-големи драми има. Да ти мине вятър и да ти унищожи ластарите на лозята. Да мина слана и да унищожи плодовата реколта. Да се заклещи теле при раждане и да убие кравата. Кон да си счупи крак. Къде по-големи трагедии са се случвали откак човека е опитомил тези животни, та точно тази подета от медиите "драма" с траурни меси на велики композитори за фон, са нелепи. Мен ме озадачава, че и им се връзват хората. Дресирани ли сте вече? Отучили ли сте се да мислите? Толкова ли сте далеч от действителността? Бъкел понятие ли си нямате от животновъдство и земеделие?

България не умира. Просто става все по-малоумна.

преди 4 часа, Мойра написа:

Тъжно е разбира се. Съчувствието е хубаво чувство. Отиди в това село, ошетай на тази старица, компенсирай финансовите ѝ загуби. И тя ще ти обясни, че хубаво място е България. Ама не. Тука сте събрани само спамъри, които се самосъжаляват. Така беше и с една акция да се помогне на сираците в България, подета в Калдата. Някой помни ли я, или сега на мода са козите? Как не ги досрамя толкова глупости да изпишат хората и толкова малко да помогнат, не знам... Но историята се повтаря. Поумняване - няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, аm-аm написа:

Мен ме озадачава, че и им се връзват хората. Дресирани ли сте вече? Отучили ли сте се да мислите? Толкова ли сте далеч от действителността? Бъкел понятие ли си нямате от животновъдство и земеделие?

За съжаление е така. Просто пропаганда .

Като се включи и партизанката  Корнелия и сие , съвсем ме отвратиха.Но някои хора се връзват... и то доста.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Мойра написа:

Ан тъй. И искам дебело да подчертая, че тези хора, дето пъдят от България, сте точно вие, вкл. ти, Мойра. Вие изпращате с еднопосочен билет българите, вие насаждате фобии, вие издигате чувството за безнадежност в готината ми България. И трябва да поемеш целия кръст на тази отговорност, защото се наслушахме на изреченията "аз съм много бедна, аз съм много зле, аз не мога, аз не искам". Има и други местоимения в българския език.

"Защо не се размърдаш, защо не направиш нещо за тази държава?" - "Ами мразя ги, това малко ли е?", казва той и си долива.
Всички са маскари, само дето някои повече от други…
Мениджмънтът на омразите, който стана основна форма на пропаганда през последните години, задълбочава този проблем до тревожни мащаби.
Вайкането измести старата класова солидарност.
Негативизмът е не само извинение за това да си седим вкъщи и да избягваме излишни рискове. Той е ритуал за запазване на достойнството на човека, когото го мързи да бъде гражданин.

https://offnews.bg/dw/zashto-balgarinat-e-tolkova-negativen-684526.html

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.07.2018 г. в 23:04, haidukpikaso написа:

Колко им е весело на ромите "ветеринари"

1531594028-e949d5ef0601aea7418c9957d2f8b

Ко да праиш?
Белите не могат да скачат.
Доказа го още великият Джеси Оуенс на олимпиадата в Берлин, където разби на пух и прах митовете на нацистката пропаганда за превъзходството на бялата раса.
4 дисциплини, 4 златни медала.
После го доказаха Еузебио, Пеле, Боб Биймън, Касиус Клей, Майкъл Джордан и NBA, Карл Люис.
Да не говорим за дългите бягания.
Сега го доказа и Франция.
Е, рекордът на Костадинова все още не е подобрен, а Кличко беше 10 години непобедим.
Зико, Румениге, Платини, Ван Бастен...
Няма смисъл да изреждам велики бели спортисти и футболисти.
Изобщо, да сравняваш спортистите чрез цвета на кожата, е най-малкото избиване на комплекси.
Друг е въпроса, че бившите колониални сили добре имплантират гените в нацията и дават възможност и условия за развитие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пенсиите на балканските държави

31960764_2053054761390264_73087771622097

• Тъжен 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37265730_2090245817857397_12976783951564

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37756856_217439969100195_108622262959498

• Тъжен 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.