Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

България е най-тъжното място на света

Препоръчан отговор

Да, добре го е описал проблема г-н професора, но България беше опустошена и окрадена не само от хитрия посткомунизъм, т.е. от преквалифициралите се на капиталисти бивши комунисти и техните деца и роднини, а и от много неуспели да станат комунисти и изтъкващи се сега за репресирани, които изпълниха препоръките на някои западни кръгове за затриване на отрасли в промишленоста, в които бяхме доста напред.

Аз съм създал и отгледал 3 деца и не ми е било лесно, но и  се радвам, че не се полакомиха да отидат на запад и работят в Бългалия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А осъзнавате ли, глупоста на тази тема? И особено на заглавието? Сами си вкарваме такива определения - най-тъжно място, най-лошо място. Явно обичаме, да се правим на жерви и да се саможаляваме. Нито с

Към написалите предните 3 поста: На никой от вас ли не му става тъжно, когато стари хора броят стотинките на касата в магазина, купувайки хляб или ровят в кофите за боклук, с надеждата да намерят

Нация не се създава чрез раждане на деца, а със съзнание и икономика - другото са цигании. Не е проблема в числеността, а в качеството на живот - и един милион правят силна нация, и сто милиона правят

Публикувани изображения

Българите най-недоволни и нещастни в ЕС

Публикувано изображение

Българският народ представлява съвкупност от недоволни и нещастни хора. Това показва проучване, изготвено от Националния статистически институт на Великобритания сред жителите на страните от Европейския съюз.

Въпросите в изследването са свързани с нивата на добросъседство между хората, както и степента на удовлетвореност от семейния живот и социалните взаимоотношения, пише „Гардиън".

Българите сме най-нещастни по два показателя - семеен и социален живот - едва 6,7% от хората се чувстват щастливи в семейната си среда, а още по-малко хора - 5,9% са доволни от социалните си взаимоотношения. Най-добре в семейството си се чувстват жителите на Кипър, а в социално отношение - датчаните.

Най-близки със съседите си са кипърците, румънците и хърватите, а германците, британците и финландците не се славят с добросъседските си отношения и заемат последните места по този показател. България се нарежда на сравнително високото 8-мо място от общо 29 държави в тази класация.

Словенците са най-спокойни за безопасността си на улицата, а най-заплашени за сигурността си се чувстват в Литва.

Словаците пък са европейците, които се ползват с най-силна обществена подкрепа по отношение на сериозни проблеми в живота си, а французите са на последно място по този показател.

24chasa.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как умира България

http://dmgusev.livejournal.com/484382.html

не е спестил нищо от истината

:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога така, НАРОДЕ ????…

Публикувано изображение

- Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?

- Не знам, ага.

- Аз така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо?

За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна,

а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление армията беше превърната съзнателно в безгласна буква. И това не го донесоха демократите. Термина демократи всъщност беше създаден от фракцията на превратаджиите, която преименува компартията за една вечер, но запази контрола върху финансовите и икономически ресурси. Още по-кратко - БСП е виновна за разкекерчването, разпарчатостването и разкостването на българската армия. Вместо оптимизация се извърши престъпна разпродажба на годна техника и разформироване на цели поделения. Е, кой да го направи този преврат? Генералите, ГЩ и всичко надолу по йерархията беше превърнато в безгласно и подчинено на политиците. Така, че този войник с пушка в парламента е мечта, но със всеки изминал ден - все по-илюзорна.

Не знам друга такава държава в модерната история която доброволно и целенасочено съсипа армията си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Тъжно - само 12% от българите се смятат за щастливи

Компанията за социологически и маркетингови проучвания Gallup International публикува индекса си, който класира 135 държави според добруването на жителите им, пише Live Science. Резултатите се базират на оценката на хората в няколко категории – усещане за цел и смисъл в живота, физическо здраве, финансова сигурност, социални връзки и удовлетворение от общността. Процентите в класацията представят броя на хората, които се чувстват удовлетворени в поне три от категориите.

За България това са 12 процента, като това ни поставя на едно място с Ангола, Китай, Гана, Пакистан, Руанда и Таджикистан.

http://pik.bg/%D1%82%D1%8A%D0%B6%D0%BD%D0%BE---%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-12-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8-news226302.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А осъзнавате ли, глупоста на тази тема? И особено на заглавието? Сами си вкарваме такива определения - най-тъжно място, най-лошо място. Явно обичаме, да се правим на жерви и да се саможаляваме. Нито сме най-тъжното, нито най-лошото място. Нито най-крадливите или корумпирани. Никой с нищо не ни превъзхожда. Но, по-лесно е да се самосъжаляваш, от колкото да си седнеш на задните части, и да работиш. Пет века са ни колили и бесили, няма да изчезнем. Стига с тези глупости.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А осъзнавате ли, глупоста на тази тема? И особено на заглавието? Сами си вкарваме такива определения - най-тъжно място, най-лошо място. Явно обичаме, да се правим на жерви и да се саможаляваме. Нито сме най-тъжното, нито най-лошото място. Нито най-крадливите или корумпирани. Никой с нищо не ни превъзхожда. Но, по-лесно е да се самосъжаляваш, от колкото да си седнеш на задните части, и да работиш. Пет века сани колили и бесили, няма да изчезнем. Стига с тези глупости.

Няма какво да добавя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Тъжно - само 12% от българите се смятат за щастливи

тук не е страната на щастието

тук е страната на циганите и депутатите крадци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The power of we are!

А осъзнавате ли, глупоста на тази тема? И особено на заглавието? Сами си вкарваме такива определения - най-тъжно място, най-лошо място. Явно обичаме, да се правим на жерви и да се саможаляваме. Нито сме най-тъжното, нито най-лошото място. Нито най-крадливите или корумпирани. Никой с нищо не ни превъзхожда. Но, по-лесно е да се самосъжаляваш, от колкото да си седнеш на задните части, и да работиш. Пет века са ни колили и бесили, няма да изчезнем. Стига с тези глупости.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук не е страната на щастието

тук е страната на циганите и депутатите крадци

И на хората - овци. Казвам го с болка и съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е тъжно, просто не е лесно. Тъжно е когато не можеш да си угодиш на ината, тъжно е когато мрънкаш, тъжно е когато завиждаш, тъжно е когато не гледаш себе си... и е тъжно да си сам. А ставаш сам според горните определения.

Когато отвориш очи виждаш, че не е толкова зле, колкото всички го описват...да и на мен понякога ми се иска да си стегна багажа и пак замина, ама това, което оставям тука никога няма да го преживея.. :) Събирам силите си, мислите си и се боря, за това което искам. Защо си мислите, че в другите страни не е така. Даже е по-зле...там, ако не се докажеш те мачкат и тъпкат, и малката учтивост(и то само лицемерна), която е останала спрямо теб изчезва напълно. А тук поне има някой, който ти казва: "Спокойно, човек..и аз съм така... ще се оправим." Та първото нещо, което се иска да се направи е първо да бъдем хора...и след това се оставете на живота да ви покаже хубавото. 

Тука въобще сте забравили всичко ще е близко на човек... и то защото слушате глупавите изблици на емоционално жадните пиявици и неморалните политици, които постоянно промиват мозъци... 

Бягането от проблемите не е опция. 

И на хората - овци. Казвам го с болка и съжаление./

Аз не мисля, че съм овца. С кое право го казваш? Какъв е критерия за тези хора, че малко не се сещам. Или е по-лесно да гледаш другия? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е тъжно, просто не е лесно. Тъжно е когато не можеш да си угодиш на ината, тъжно е когато мрънкаш, тъжно е когато завиждаш, тъжно е когато не гледаш себе си... и е тъжно да си сам. А ставаш сам според горните определения.

Когато отвориш очи виждаш, че не е толкова зле, колкото всички го описват...да и на мен понякога ми се иска да си стегна багажа и пак замина, ама това, което оставям тука никога няма да го преживея.. :) Събирам силите си, мислите си и се боря, за това което искам. Защо си мислите, че в другите страни не е така. Даже е по-зле...там, ако не се докажеш те мачкат и тъпкат, и малката учтивост(и то само лицемерна), която е останала спрямо теб изчезва напълно. А тук поне има някой, който ти казва: "Спокойно, човек..и аз съм така... ще се оправим." Та първото нещо, което се иска да се направи е първо да бъдем хора...и след това се оставете на живота да ви покаже хубавото. 

Тука въобще сте забравили всичко ще е близко на човек... и то защото слушате глупавите изблици на емоционално жадните пиявици и неморалните политици, които постоянно промиват мозъци... 

Бягането от проблемите не е опция. 

Аз не мисля, че съм овца. С кое право го казваш? Какъв е критерия за тези хора, че малко не се сещам. Или е по-лесно да гледаш другия? 

Прекрасен коментар. Трябва да го прочетат всички българи. Що се отнася до овците - това си е лично мое мнение, не го налагам на никого.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Айриш таймс" за България предизборно:
Безскрупулна олигархия, корупция и бедност

Алчен капитализъм, безскрупулна олигархия, ендемична корупция, безскрупулни политици и бедност. Така описва България ирландското издания "Айриш таймс" в навечерието на предсрочните избори.

Българите живеят в почти постоянна криза след падането на социалистическия режим. 25-те години демокрация се характеризират с ендемична корупция и ширеща се организирана престъпност, които ерозират доверието в икономиката, окуражават масова емиграция и забавят членството на България в Шенген, отбелязва изданието.

Това е свят, в който мощни олигархични мрежи са успели да заграбят страната. Те доминират политическите партии в България и безмилостно преследват своите собствени интереси, които остават скрити от всякакъв вид обществен контрол, отчетност и справедливост.

Формални демократични институции работят от 1989 година, но в контекст, в който реалната власт се владее от неформални олигархии, повечето от които със силни връзки с организираната престъпност.

Този проблем е толкова остър, че вече е невъзможно да се знае точно къде свършва организираната престъпност и започва държавата, коментира "Айриш таймс".

Връзката между тях се характеризира с умишлено сложни бюрократични структури, непрозрачно корпоративно счетоводство, с предопределени процедури за обществени поръчки и лабиринт от офшорни сметки, които подпомагат прането на пари.

Изданието коментира, че българската "революция", която е приключила комунистическото управление, е била по-близко до вътрешен преврат: партията премина през движения на отказ от комунизма след падането на Берлинската стена, но реформите са били козметични.

По-голямата част от сивата номенклатура пък мутирала в посредници и комисионери, чиято вътрешна информация за системата им даде значителни предимства в новия свят на демократичния капитализъм и конкурентни партийни политики.

Тази мутация перфектно илюстрира акцента на политическия коментатор Найо Тицин, че разделението в България не е на ляво и дясно, а по оста граждани и мафия, пише ирландското издание.

В същото време дерегулацията, приватизацията и монополните практики са обогатили избраните и напълно са ерозирали социалния договор. Корупцията и злоупотребата с власт са станали толкова укрепени, че българите имат значително по-малко доверие в своите политици и политически институции, отколкото във всяка друга европейска държава.

Този нечестив съюз между алчен капитализъм и безскрупулна олигархия е помогнал да се поддържат и да се възпроизвеждат модели на непотизъм и кражба на обществени средства от елита, докато по-голямата част от българите са осъдени на несигурно съществуване с ниски доходи и и все по-увеличаващите се цени.

Сянката, хвърляна от тежките икономически трудности и хроничната бедност е наистина екзистенциална, особено в селските райони, отбелязва изданието.

От 1989 г. населението на България е намаляло от девет милиона до 7.3 милиона души, което се дължи на постоянна емиграция и намаляване на раждаемостта. Данни на ЕС показват, че българите имат най-нисък стандарт на живот в Европейския съюз - около 50 на сто от средния за ЕС.

Изданието отбелязва, че България е получила близо 10 милиарда евро от европейските фондове след присъединяването си, но те не са постигнали ефект, като коментатори, цитирани от изданието, твърдят, че почти цялата българска политическа класа участва в злоупотребата с европейски фондове.

http://www.mediapool.bg/bezskrupulna-oligarhiya-koruptsiya-i-bednost-news225573.html

Горчивата истина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Швейцарски наблюдател: Системата в България е скандално непрозрачна

Швейцарският политик Дорис Фиала, която ръководи делегацията на Парламентарната Асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ), следяща за вота у нас обяви изборите за непрозрачни.

Швейцарският в. "Тагес Айнцйгер" я цитира в свой материал, озаглавен "Системата в България е скандално непрозрачна". Дорис Фиала дори заяви, че Европа трябва да помисли за бойкот на изборите у нас, след като според нея са налице безброй нарушения.

Тя окачестви политиците ни като "дискредитирани и замесени в корупционни практики".

Швейцарката се обяви като цяло срещу начина, по който са организирани сегашните избори: "Изборите там (в България) не позволяват да бъде изразена волята на избирателите...целият изборен процес е несвободен и несправедлив".

По думите й самият изборен ден може и да бъде свободен от пряко влияние или насилие, но подготовката за предизборната кампания е несправедлива и съмнителна от гледна точка на законите.

Миналия месец делегацията на ПАСЕ начело с Дорис Фиала бе на двудневно посещение у нас. Макар да изрази задоволство от подобряването на изборното законодателство у нас, Дорис Фиала отбеляза, че липсата на доверие в демокрацията е причина за безпокойство.

http://www.banker.bg/?Channel=3&Category=77&Article=504994&fb_action_ids=758090460923112&fb_action_types=og.likes&fb_source=feed_opengraph&action_object_map={%22758090460923112%22%3A703753903035198}&action_type_map={%22758090460923112%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

Вярно е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=mjoMh2pEHig

Масовото обедняване в България не се дължи на прословутия план „Ран-Ът", а на това, че той, всъщност, никога не е бил приложен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Масовото обедняване в България не се дължи на прословутия план „Ран-Ът", а на това, че той, всъщност, никога не е бил приложен.

той не е спирал да действа, действа и сега

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Некролог: Там стой! Тук лошотията не свършва

Image_4390338_407.jpg

Снимки: Антоанета Марчева

Приятели на покойник от поповското село Медовина написаха отчайваща жалейка

Некролог разбуни духовете в Поповско и социалната мрежа с отчаяното послание: "Хусе, стой там! Тук лошотията не свършва!"

Снимката пусна директорът на Историческия музей в Попово Пламен Събев, който написа: "Онемях от този некролог. Наистина ли живея в държавата, в която живите завиждат на мъртвите...?"

Некрологът не е поредната "творческа" провокация в мрежата, а истинска жалейка. Тя се появила в поповското село Медовина. Посветена е на Янчо Илиев с прозвището Хусе, който починал преди година. Подписана е "От приятелите".

59-годишният мъж бил намерен вкочанен в дома му, след като съседи алармирали, че не са го виждали поне от ден. Това разказа кметът на Медовина Стоянка Вълева.

Починалият бил бивш жепеец, а през последните си години нямал работа и изкарвал по някой лев, като помагал на съселяни. Бил разведен, с голям син, който работел зад граница. Животът му като на много българи бил труден, казват местните. Хората така и не разбрали от какво е издъхнал самотникът.

Вълева също научила от социалната мрежа за творението на приятелите на покойника, но нямаше версия кой точно е сътворил некролога. Тя разказа, че снегът затрупал селото, в което в неделя, на Димитровден, правели традиционния сбор и местните били заети с шетня по празника и подранилата зима. Предположи, че некрологът е залепен на таблото в центъра и тепърва ще стане ясно кои са неговите автори, които жалят и мъртвия, и себе си.

"Прадедите ни - траките, са празнували, когато човек умре. Черпели са се! И до днес казваме: "Отърва се човекът", "Отиде на по-добрия свят", коментира философски некролога медик в мрежата.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4390324

"Онемях от този некролог. Наистина ли живея в държавата, в която живите завиждат на мъртвите...?"

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=mjoMh2pEHig

...Се дължи на това, че планът беше стриктно изпълняван и както вървят нещата, накрая той ще успее и тук ще останат шепа българи, които ще са просто един обслужващ персонал. В момента сме под ново робство - колониално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох това в един блог. Няма нужда от коментар, просто трябва да се прочете....

21.08 20:42 - За хората и Bay Ganio (Бай Гейн/ ) с lol

Една торба мидички, 461 снимки и три късметчета, които ми сервираха с кафето. С това се върнах във Виена след месец в България.

Да ми люти и пари. Да ми напомня за България и за моето предателство към нея. Да ми напомня, че трябваше да работя 4/5 от отпуската си, за да си платя сметките в красива, мълчалива, неусмихната Виена.

Да ми напомня, че домът е там, където ме посрещат с усмивка, а не където е лаптопът ми.

Там където мирише сладко.

Всяка година се връщам във Виена с горчивото чувство, че съм един неуспял, провален човек, защото ако бях успяла, щях да съм си у дома и да успявам там.

Няма да говоря за лошото – ИМА ГО ВЪВ ВСЯКА СТРАНА, дори в повече, отколко при нас.

Няма и да мога да говоря за доброто, защото ми се свива гърлото и усещам колко съм проста, издребняла, как целият ми живот се е превърнал в едно оцеляване, вегитиране, роботизирано ходене из чуждите улици в услуга на чуждите хора.

Последните четири дни в България прекарах сред хора, които са толкова богати, че не им трябва фейсбук и виртуални приятелства, не им трябва дори телевизия да за са щастливи. Хората на село са от друга планета – от планетата на истинските човеци. Там има река, комари, жарко слънце, много работа, малко пари, малко лукс, но не чух никой да се оплаче от живота си. Видях деца, които всъщност наистина играят навън по цял ден, видях младежи, които не си вземат телефоните в джоба когато излизат да играят карти. Видях хора които могат да седнат на маса без да посегнат нито веднъж към… комуникаторите със свят, който всъщност съществува само някъде из ефира. Един свят, в който batristo, който се е настанил да живее в Лондон ми обяснява как трябва да ида на женския пазар и там да разправям, че съм преводачка, щото нали… съм звучала доста просташки. Това са измислени хора.

А хората на масата ти, които минават, пият една водка, боднат един домат и разправят случки се смеят не със LOL или ROFL, a с глас и истински смях.

Така и скърбят. Така и се ядосват. Беземотиконно.

Човешки.

Дворовете са отворени, никой не заключва вратите си, българи и цигани живеят заедно, имат смесени бракове, мегдан, хубаво училище, две църкви, много ракия и водка и… знаеш ли когато хората седят без лаптопите и телефоните си на маста, можеш да чуеш удивителни истории. Искаше ми се днес да разправя историята за Вовата и оная проститутка в Италия дето я чукал в Лада 1500 („червена, от онези с фаровете отпред”), за скърцащия презерватив и как се проститутката върнала от съжаление при него да го довърши), но макар че се смях със сълзи на тая случка, днес ми е тъжно да я разправям.

Човек рядко се смее в цивилизована Европа. Няма на какво.

В автобуса на връщане… пак една жена зад нас говори четири часа и 49 минути колко било хубаво във Виена и колко противно й се видяло в България (ама си взела някой буркан в сака „дано не се счупи”). И като си събу миризливите крака и ги сложи на облегалката на Анджела, така че детето да не може дори да се облегне, ми стана ясно, че е от онези българи, които не искаш да познаваш. Лицето на България за пред света са И хора, които си мият краката в мивката на обществената тоалетна (това в два часа през нощта в Унгария).

Лицето (задникът) на България пред света търси голяма надница без данъци, ако може и без труд.

Пак ще кажа, има много българи, които са си заработили стандарта навън с умения и знания и помагат на родители и близки, ама честно, по-голямата част не са българи, отдавна не са. И се срамуват. От родителите си, от езика си, от корените си.

Не съм идеалист, знам всичко, разбирам хората, които с 2000 лева заплата хахаха искат да избягат навън да търсят по-добро. И тук следва по-силно ХАХАХА. Да заповядат. Разбирам и селяндурския манталитет на много имигранти, които едва свързват двата края, ама като си отидат не затварят уста да плюят България и да хвалят чуждото.

„Вие как му казвате на това тук? А домат ли беше, че забравих?”

„О, при вас така ли им казват на пъбовете? Вярно, че беше пивница?”

„А, то нашето не чете на български. Имам си таблет, нищо, че е на четири и там се учи да прави думички на английски. Я мама, сей сенк ю”

„А, вярно ли не ядете доматите с колците?”

„О, не благодаря, не пия ракия, водка може, ама ако е руска.”

Така се създават митове. После защо никой не ми вярва като казвам истината.  

Ще кажа пак това, което казах преди три години – за един месец в България как така никъде не ме обслужиха лошо? Как ли? Като влезеш и се усмихнеш и кажеш едно добър ден – ей така. Иначе като влезеш и се държиш като темерут, кой ще ти се усмихва бе? И аз да съм, и ще ти тегля една майна.

Ма миришело й на цигари от летището. Тва като: уф не мога да го лапам до гърлото, че имам гагинг. Или: бе млякото нещо не е като това, дето си го купувам там. Пък не казваш колко кенефа трябва да измиеш, колко задника трябва да оближеш, колко подритвания трябва да изтърпиш, за да наемаш стая и половина на цената на три апартамента в България и колко обикаляш из евтините магазини, за да можеш да си купиш най-тънкото вино от евро и половина. Не казваш и че си хванал някой балък или стара парантия и си се задомил за чуждо гражданство, че и гей можеш да се пишеш, само и само да се нагнездиш да живееш при някой който да те издържа и да те чука в г*за, за да носиш обувки, които струват колкото операцията на очите на майка ти, която няма да платиш, щото… бе да се оправят там.

Бе като цяло „ш’ма снимаш ли утгори, мило.”                                                                                                        

Четирите дена в Ново село ми върнаха вярата в човешката доброта. Никога не бях ходила там, но един съвет от мен: не виждай, а гледай, не чувай, а слушай. И запомняй. Аромати и цветове. Това ще ме грее.

И морето с огромната луна потопила лъчи в индиговата вода.

И ароматите, на всички хора, които прегърнах, които обичам с цялото си сърце, и усещането че си обичан, че си повод за нечия усмивка, което татуирах върху кожата си за месеците, през които ще крача в мъглата на неясното си съществуване и ще се държа изправена, ще се опирам на парапетите на живота (там където ги има), за да мога да се върна и да го преживея отново.

Понякога на човек му е нужно само едно – да знае, че някой някъде там го обича и мисли за него. Това ако е човек де.

Пп: молба към всички българи, които живеят в чужбина – ако не милеете за България, поне не се обаждайте; всички знаем в какви ла**а газите, щото и аз газя в същите. Ако ви е мила България – няма нищо лошо да си го кажете бе, хем ще ви олекне, хем и може да стоплите нечия душа.

На въпроса, който ще цъфне в половината коментари „ти що седиш там”, ще съм отговорила много подробно в стотина предишни поста.

Последно: извинявам се ако съм допуснала грешки, просто съм ужасно изморена.

Взето от тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох това в един блог. Няма нужда от коментар, просто трябва да се прочете....

Взето от тук

Е не може всички да ги слагаш под един знаменател. На мен лично и е България ми беше добре ама ми е много скъпо там понеже разходите ми бяха повече от приходите. Идеално е за почивка докато ти свършат парите ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване