Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

България е най-тъжното място на света

Препоръчан отговор

преди 22 часа, lsmurf написа:

Де да знам може и прави да са

Ами не знаеш . Главата ти е пълна с "европейски" лозунги , а очите ти невиждащи . Поради което и не разбираш .

Размисли върху това което ти се казва в клипа , а не върху което други ти набиват у канчето какви били интервюираните - елементарно е! Разликата е лесно установима от всеки мислещ..... :nono:

.....иначе ставаш измерим в мерни единици М(иро).....1М , 2М....от там нататък - безсъзнание......:lol6:

преди 15 часа, lsmurf написа:

По въпросът се работи 75 години и резултатите са налице.

Ами на лице са ! :nono:

Държавата ни от 27-мо място по класации на "Онези" от "онова" време , сега сме съизмерими с , ни превърнаха в колония..... :nono:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Колония

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, by_chechi написа:

Държавата ни от 27-мо място по класации на "Онези" от "онова" време

Ако говориш за скоростта на интернета, да , през "онези времена" 2017 г сме били 27-ми :)

https://money.bg/economics/koi-sa-darzhavite-s-nay-barz-mobilen-internet-v-sveta-i-kade-e-balgariya.html

Но ако говориш за утопичния фалирал  цоциализъм и официалните комунистически лъжи, тогава си чети домашното примерно в тази тема

ИЛи тази .

:)

преди 21 минути, by_chechi написа:

сега сме съизмерими с , ни превърнаха в колония..

толкова си "умен" че не осъзнаваш че именно фалиралия соц ни превърна в такава дупка.

"Персетройката" на същите ваши другари, на същия този другаря Костов след 10-20 години /и други почти до сега/ бе просто последни издихания на крадливите комунисти и върхушка да си доограбят каквото могат.

А народа гледаше с пръст в устата и се чудеше какво се случва. Някои /като теб/ и до ден днешен са в тази поза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, by_chechi написа:

Ами на лице са ! :nono:

Държавата ни от 27-мо място по класации на "Онези" от "онова" време , сега ни превърнаха в колония..... :nono:

Наистина ли си толкова тъп или просто се правиш на такъв? Това което казах е че може и да са прави да си продават душичката въпреки че е тъжно . Не е трудно да го разбере човек стига да може да мисли. Аз не бих го направил но разбирам начина на мислене на умни хора като тях които го правят. Защо не след като народът се състои от 80 процента такива като теб както каза и самият професор Христов. Защо да не си осребрят капацитетът след като са преценили че този народ си заслужава дереджето

преди 30 минути, by_chechi написа:

Ами не знаеш .

На лице са разбира се . Случайно нещо да се е променило след "паметната" дата 10.11.1989 нищо разбира се същите хора и техните дечица и внуци ни съсипват по начина научен от бащите им

преди 2 часа, gagodrago написа:

В Испания, където :)социалисти спечелиха изборите:

- брутният вътрешен продукт е над 1 425 милиарда долара годишно

- средния годишен доход на работниците е 23 000 евро годишно

-----------

В тикволандия, където крадливи и корумпирани боковисти от 10 години се мъчат със зъби и нокти да останат на власт за да крадат и да се облагодетелстват лично с чужди пари от бюджета:

- брутния вътрешен продукт е мизерните 65 милиарда долара годишно

- Средният банков депозит в България е под 160 лева

Средната стойност на 61% от депозитите на физически лица в банките е под 160 лв., показва изчисление на Economic.bg, базирано на данните на БНБ за количествените категории влогове към края на септември. Статистиката на централната банка за пореден път показва, че в категорията до 1000 лв. са най-големият брой депозити - 5 901 170, но общата им стойност е само 927.09 млн. лв. 

Мирчев, кога ще фалира социализмът, бе? 

Ти нали ни дрънкаше непрекъснато, как социализмът щял да фалира, а той май се разпространява все повече в Западна Европа, що тъй бре Мирчо?

Има едно занимателно и поучително четиво в нета . Вярно е изисква доста време обаче ако човек може да анализира фактите може да си направи много изводи.

https://register.caciaf.bg/2018y/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Има едно занимателно и поучително четиво в нета . Вярно е изисква доста време обаче ако човек може да анализира фактите може да си направи много изводи.

https://register.caciaf.bg/2018y/index.html

Има един емблематичен шеф!!! Много е поучителен и много занимателен!!! Вярно е, вече е консул във Валенсия, обаче ако човек може да анализира фактите, може да си направи много изводи!!! Ех дърто, дърто, какви линкове, каква информация ни даваш само!!!

преди 2 часа, lsmurf написа:

На лице са разбира се . Случайно нещо да се е променило след "паметната" дата 10.11.1989 нищо разбира се същите хора и техните дечица и внуци ни съсипват по начина научен от бащите им

Не скачахте ли Вие по площадите с призивите "кой не скача е червен"??? Не бяхте ли Вие с възгласите "Времето е наше"??? 30 години минаха от това вашето време!!! На 31-вата ли се сетихте, че не било така??? Оправдания не щем!!! Не вървят!!! Тотални некадърници сте и безскрупулни продажници!!! Приемете го и се скрийте в мишите си дупки!!! Ти си от тия същите нереализирали се комсомолци!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Джугашвили написа:

30 години минаха от това вашето време!!! На 31-вата ли се сетихте, че не било така??? Оправдания не щем!!! Не вървят!!! Тотални некадърници сте и безскрупулни продажници!!

Тоталните некадърници и продажници сте именно вие които се опитвате да ни тласнете обратно под заробващото влияние на Русия. Какъв човек освен абсолютен продажник би се опитал да го направи. А иначе не ходиш да живееш в Русия - в Германия ти е по добре а оттам мърмориш как някой бил некадърник и трябва да се върнем да ни управляват фашисти като този на аватара ти и теб самия. Пък и си нагъл на всичкото отгоре куп време такива като теб съсипват страната ни и изведнъж сега трябва някой да му е виновен .Скачали хората по площадите- ами скачаха то удавник и за сламка се лови бяха им омръзнали социализмът и така наречените комунисти и бяха съгласни на всичко само и само да има малко демокрация не видяхме че ни пързалят поставени хора и че всъщност номенклатурата трансформира политическата си власт в икономическа  . Не мога да кажа точно какъв си или си безкрайно глупав за да не виждаш всичко това или си от тези дето организираха и извлякоха дивиденти от този цирк дето ни разиграха и сега се опитват да лепнат вината на някой друг или си от техните слуги които за пари са готови да продадат и родната си майка . Най вероятно си от третия вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Тоталните некадърници и продажници сте именно вие които се опитвате да ни тласнете обратно под заробващото влияние на Русия. Какъв човек освен абсолютен продажник би се опитал да го направи. А иначе не ходиш да живееш в Русия - в Германия ти е по добре а оттам мърмориш как някой бил некадърник и трябва да се върнем да ни управляват фашисти като този на аватара ти и теб самия. Пък и си нагъл на всичкото отгоре куп време такива като теб съсипват страната ни и изведнъж сега трябва някой да му е виновен .Скачали хората по площадите- ами скачаха то удавник и за сламка се лови бяха им омръзнали социализмът и така наречените комунисти и бяха съгласни на всичко само и само да има малко демокрация не видяхме че ни пързалят поставени хора и че всъщност номенклатурата трансформира политическата си власт в икономическа  . Не мога да кажа точно какъв си или си безкрайно глупав за да не виждаш всичко това или си от тези дето организираха и извлякоха дивиденти от този цирк дето ни разиграха и сега се опитват да лепнат вината на някой друг или си от техните слуги които за пари са готови да продадат и родната си майка . Най вероятно си от третия вид.

Къде се кри до 89-та бре, антикомунисте??? Какъв беше тогава??? Дали не беше партиен ръководител в някой завод??? Нали знаеш кои ставаха партийни ръководители по заводите!!! Тия дето не ставаха за нищо!!! Тогава не ставахте за нищо и сега не ставате за нищо!!! И все другите ви пречат и са ви виновни!!! За вас человек трябва да измисли нов строй, дето да ви събере всички некадърници и продажници, та сами да се прецаквате и от глад да умирате, поради некадърността си!!! А за мен не се коси, аз съм си намерил вече квартира в Москва и скоро ще ти пиша от там!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, lsmurf написа:

А на вас тия неадекватни подскачащи екземпляри приличат ли ви на зомбита или на сектанти??😲

Защото на мен не ми изглеждат много добре ментално - клатят се като пияни, ухилени до ушите се тресат в някакъв транс... изглеждат неориентирани и със странни погледи като дрогирани. Някой да не ги е обработил с психотропни вещества?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Джугашвили написа:

Къде се кри до 89-та бре, антикомунисте??? Какъв беше тогава??? Дали не беше партиен ръководител в някой завод??? Нали знаеш кои ставаха партийни ръководители по заводите!!! Тия дето не ставаха за нищо!!!

Най сетне да сме на едно мнение с теб. Наистина партиините ръководители не ставаха за нищо и сега тези хора не стават. Партиен деец не съм бил нито преди измислената дата 10.11 нито след това. Бил съм млад заблуден човек и бях редови член на БКП . В партията имаше и свестни хора но отгоре винаги изплуваше мръсната пяна именно за това се отвратих от тази партия и не я харесвам и сега както не харесвам и чадата и БСП , ГЕРБ, Атака, ДПС ,СДС и така нататък. Засега не виждам в политиката партия чийто корен не е именно в БКП. И досега измамниците овладели тогава партията лъжат народа че видиш ли виновна ни е демокрацията , виновен ни е Бойко Борисов , виновно е лошото СДС което провали България и т.н. Не виновни сме си ние самите задето им вярвахме преди и след 10ти и не можахме да ги пратим да садят картофи примерно а продължиха да ни дават акъл и да ни управляват. Както казва Миро тотална лустрация трябваше ама не би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така! Аз никога не съм бил член на БКП, обаче на мене ми викат "комунист". Всичкото ви лицемерие ще лъсне. Хамелеони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това хем не е за тази тема , хем е за нея ....Категорично не е за лигльовци....! :nono:

Всъщност е за който му разбира :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами - това е ! Не само танкове , самолети и ракети.....Така се прави Държава ! 

А у нас си изгорихме птиците , изклахме прасетата....какво ли не още . И не са ясни причините.....може би ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

А у нас си изгорихме птиците , изклахме прасетата....какво ли не още

Докато гледаш наивни рекламни клипчета за наивници, да ти "припомня" , че в РФ също имаше и има огнища на АЧС

https://www.interfax.ru/russia/545655

https://rg.ru/sujet/3451/

Понякога и в саламите намират вируса https://www.gazeta.ru/social/2019/10/23/12772208.shtml

Само че там нямат малоумници които да реват че "не е справедливо, не е хуманно, унищожава се дребния производител  и т.н.

Просто защото никой не би дал дума на такива малоумници, камо ли да коментират и /не дай боже/ критикуват властите за унищожените стотици хиляди глави .

Никой и не пита "ама проверихте ли в лаборатория от чужбина" .

преди 6 часа, Джугашвили написа:

А за мен не се коси, аз съм си намерил вече квартира в Москва и скоро ще ти пиша от там!!!

Ще ми е много интересно :)  :)  

преди 6 часа, lsmurf написа:

. Както казва Миро тотална лустрация трябваше ама не би.

Трябваше, ама уви... Виждаш какво криво огледало е поставено пред днешните симпатизанти на соца и комунизма.

Фенове са на това  ,което бе и все още е прикрито от лъжи и дезинформация за реалността при соца , превъзнасят го,  и плюят НАЧИНИТЕ и "злата демокрация" , с  които можем да се измъкнем от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Аз бях млад и заблуден, редови доносник на Шесто. После са осазнах и сега искам Лукреция... пърдон, Лапация... още по- пърдон Льострацея."

Комсомолско секретарче и доносник обявяват нормални хора за комунисти, по същия подъл начин, по който преди 1989 г са обявявали нищо неподозиращите си другарчета за самия Дявол!

Нима забравихте мамини златни, че когато чрез саможертвата си Исус успява да изкупи всички човешки грехове, на един човек все пак НЕ било простено. Юда Искариотски- предателят! Е, твърди се че било самоубийство... много оригинален начин- да се обесиш със собствените си черва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У нас Бил Гейтс щеше да прави нещо ......ама нещото нещо заглъхна ! Хем смешно , хем трагично...!

Някой трябва да е луд , че да прави развитие в колония . Каквото може да изсмучи , да ограби - това е....!

....оня му в акъла лустрация и всякакви подобни малоумия . Само тъпак може да вярва на това . А бе , Алънколоу ! Лустрация се прави на неудобни.....кой да я направи у нас "твоята" лустрация ? Я , се скривай ! По въпроса - 1М ! :)

Трябва да се прави разлика между посочване на неоспорими факти и гнусни манипулации .

....примерно още много преди изборите посочих - Фандъкова е несменяема , Б.Б. също .Защото няма кой да ги смени ! :nono:

Просто разчистиха боклука около и в себе си , и укрепиха статуквото . Сега и със "съдията" (питаш ли се тоя кого ще съди ?)... ! :nono:

Трябва да се виждат тенденциите , да се обмислят , да се правят съответстващи изводи.... :nono:

.....тогава да се изказват размишления , да се посочват тези , да се защитават каузи....и да се действа по съответен начин !:nono:

Иначе в блатото - 1М , 2М , безсъзнание....:lol6:

Ей , така се прави - както Путин го прави (виж пак и клиповете по-горе) :

П.П. Тръмп му е много тежка задачата ! Първо трябва да се справи , да изрине гнусотията трупана с десетилетия в собствения му "дом".... казано иначе - Перестройка предстои . Да , първо в САЩ , а после и в ЕС.... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, _Belial_ написа:

"Аз бях млад и заблуден, редови доносник на Шесто. После са осазнах и сега искам Лукреция... пърдон, Лапация... още по- пърдон Льострацея."

Комсомолско секретарче и доносник обявяват нормални хора за комунисти, по същия подъл начин, по който преди 1989 г са обявявали нищо неподозиращите си другарчета за самия Дявол!

Нима забравихте мамини златни, че когато чрез саможертвата си Исус успява да изкупи всички човешки грехове, на един човек все пак НЕ било простено. Юда Искариотски- предателят! Е, твърди се че било самоубийство... много оригинален начин- да се обесиш със собствените си черва...

Това пък откъде го изтърси. Много хора напуснаха БКП защото именно защото беше овладяна от предетели които предаваха не само другарчетата си а самата идея на комунизма. Затова и комунист стана мръсна дума , не заради самата идеология която въпреки че е утопична и неосъществима на практика беше привлекателна на пръв поглед и много младежи се увлякоха по нея. След като обаче се сблъскаха с жестоката реалност и видяха какви хора ги ръководят просто решиха че тази партия не е място за честни хора и я напуснаха. Това не е предателство а защитаване на възгледи и принципът да не вървиш в лоша компания. Тези които останаха в така наречената "партия" или нямаха капацитета да разберат че тя се е превърнала в най обикновена мафиотска организация или просто бяха се превърнали в мафиоти ползвайки я за да извличат някакви дивиденти за себе си. Така че моята позиция е че тази партия вече няма свестни хора. Не че другите партии дето са нароиха от нея са много по различни но там може и да има по някой и друг заблуден който да си въобразява че не са рожби на бившето БКП и яростно псувайки БСП като неин официален наследник не разбират че са ръководени от едни и същи хора. Та не знам кой те нарича комунист защото за мен не си такъв ти си просто от мафиотите дето останаха да се опитват да убеждават хората в пропаднали каузи за да могат да продължават да лапат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, lsmurf написа:

Много хора напуснаха БКП защото именно защото беше овладяна от предетели......най обикновена мафиотска организация ....

До тук добре ! Много добре всеизвестни факти ! 

Ама трябва да посочиш алтернатива . Народът кого да последва ? Такава няма ! 

Народът е казал : "А като няма риба и ракът е риба !"  

Тук която и да е идеология е непричастна ! Били са всякакви идеологии , през вековете религии - успешни за доброто на хората до определен момент , и в последствие извратени .

От Лакомия ! :nono:

П.П. Факт е , че докато имаше идеологическа дисциплина ограничаваща Лакомията  , ограбване на народ и държава нямаше , а държавата просперираше .

А за да е лакомията ограничена , неизбежно е да има определена форма на насилие ......(но това не е тема за тъпи кратуни) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, by_chechi написа:

До тук добре ! Много добре всеизвестни факти ! 

Ама трябва да посочиш алтернатива . Народът кого да последва ? Такава няма ! 

Народът е казал : "А като няма риба и ракът е риба !"  

Тук която и да е идеология е непричастна ! Били са всякакви идеологии , през вековете религии - успешни до определен момен и в последствие извратени .

От Лакомия ! :nono:

Народът е казал и друго "С какъвто се събереш - такъв ставаш" Така че не възприемам приказката че и ракът е риба. Изборът никога не трябва да бъде от двете злини по малката. Аз гласувам само когато виждам перспектива в този за който давам гласът си така че засега на практика не гласувам. Ако всички спрат да гласуват в един момент управляващите ще разберат че народът не ги харесва и че е необходима истинска промяна а не просто смяна на името на министър председателя и е възможно и да стигнат до решение . За лакомията си прав че е един от основните проблеми на човечеството като цяло и не виждам някъде да са се справили с него. Ако се намери някой който да даде разрешение по този въпрос му ставам абсолютен фен но трудно се променя човешката природа. Виждам някакви наченки в някои млади хора за самоограничаване но те по скоро са бели лястовици .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, lsmurf написа:

Народът е казал и друго "С какъвто се събереш - такъв ставаш"

Самата Истина ! :nono: Само че пропускаш продължението - (малките)пари при (големите)пари отиват , а не обратното !:)

Виж (за кой ли път исторически) с кого по "собствен избор" се събрахме и на какво замязахме....ние - колония хем на ЕС , хем на САЩ , а самата ЕС колония на САЩ....:nono:

Колония на колонията ! :nono:

Всичките вкупом , без колониите си пет пари не струват....! То и за това иде реч в историческото развитие ! :nono:

......ако това нямаш очи да го видиш , разговорът е безпредметен ....Днес е едно към едно ясно ! До сега само се пъчиха и тихичко си траеха.... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, by_chechi написа:

Самата Истина ! :nono:

Виж (за кой ли път исторически) с кого по "собствен избор" се събрахме и на какво замязахме....ние - колония хем на ЕС , хем на САЩ , а самата ЕС колония на САЩ....:nono:

Колония на колонията ! :nono:

Всичките вкупом , без колониите си пет пари не струват....!

......ако това нямаш очи да го видиш , разговорът е безпредметен ....Днес е едно към едно ясно ! До сега само се пъчиха и тихичко си траеха.... :nono:

Лично аз предпочитам да приличам на тези общества въпреки че и те не са лишени от недостатъци но все пак при тях има изградено някакво гражданско общество което до някъде пречи на безконтролното разрастване на лакомията на отделни личности каквото се получава в държави с авторитарно управление като Русия където всяка гражданска активност се стъпква безпардонно и лакомията на властимащите е безгранична и неконтролируема. Не желая да бъдем ничия колония но от положението в което бяхме преди 30 години да бъдем руска колония и сегашното което е че сме зависими както от Русия така и от САЩ и ЕС предпочитам сегашното положение. Поне не съм крепостен който не може да избере къде да живее а съм свободен като не ми харесва в България да отида да живея на друго място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, lsmurf написа:

Лично аз предпочитам да приличам на тези общества

Може ! Но си избрал да приличаш на част от тези общества ! :) 

Когато за господаря има печен елен и за кучето има кокали.... под масата....Общество са ! :lol6:

В същност прав си....според някои ! Соломон е казал : " По-добре живо куче , от колкото мъртъв лъв ! "

Е , аз съм лъв (има го на герба ми) . С много рани , някои даже кървящи , но все още жив....! :nono:

Ти си избрал куче.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Може ! :) Когато за господаря има печен елен и за кучето има кокали.... под масата.....:lol6:

В същност прав си....според някои ! Соломон е казал : " По-добре живо куче , от колкото мъртъв лъв ! "

Е , аз съм лъв (има го на герба ми) . И все още жив....! :nono:

Ти си избрал куче.....

Всъщност кучето е именно твоят избор защото то е привързано към господаря - твоят случай към Русия. Аз съм свободен човек защото свободата е състояние на духа а не функция на това къде живееш . Кокалите са последната ми грижа защото просто не са ценност за мен. Ако бяха можех като теб да се хвана да агитирам във форума за някой който да ми подхвърля по нещо. Аз обаче ценя свободата си и не го правя . И в горният коментар ти обясних че свободата на движение е нещото което в моите очи е по важно от "сигурността" която ни даваше предишния режим. Именно тогава приличахме на домашни кученца които господарят храни редовно - вярно с огризки от трапезата си но не оставя никое да умре от глад а ако някое върти по усърдно опашчица господарят може да му отпусне и кокалче на което има месце. Сега трябва сами да се борим с живота и да си изкарваме прехраната но имаме избор къде и как да го правим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Всъщност кучето е именно твоят избор защото то е привързано към господаря - твоят случай към Русия.

Защото господарят ти подхвъря кокал ли така си мислиш ? :)

Има съществена , голяма разлика между чужд господар и равноправен приятел , даже роднина ! :nono:

Но е очевидно - по тези понятия нямаш достъп за мислене.....:(

............................

Друг е въпросът за ясно очертаващите се световни тенденции . Ако говорим само за ползи , пак не са в полза на личния ти избор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Та не знам кой те нарича комунист защото за мен не си такъв ти си просто от мафиотите дето останаха да се опитват да убеждават хората в пропаднали каузи за да могат да продължават да лапат.

Аз съм го наричал комунист.  С ясното съзнание,  че не е истински такъв. Но наричам така всички, възхваляващи и въздишащи по оня строй,  наричал себе си комунистически.  

Те пък наричат 30 годишната постболшевишка ДС-БКП диктатура демокрация,  така че смятам сме квит.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, by_chechi написа:

Защото господарят ти подхвъря кокал ли така си мислиш ? :)

Има съществена , голяма разлика между чужд господар и равноправен приятел , даже роднина ! :nono:

Но е очевидно - по тези понятия нямаш достъп за мислене.....:(

............................

Друг е въпросът за ясно очертаващите се световни тенденции . Ако говорим само за ползи , пак не са в полза на личния ти избор...

Да разбирам те добре . Пристрастен си към господарят и го виждаш като приятел въпреки че за него си просто неговото куче. Нормално мислене за кученца те се привързват към господаря.

Дали изборът ни е правилен или не ще покаже бъдещето. Но този избор не е мой личен а изборът на моя народ колкото и да не харесва на такива като теб. Не знам защо говориш непрекъснато за "ползи" явно това е твоят начин на мислене. Аз ти говоря за свободата а ти салама та салама. Санчо си е Санчо той Дон Кихот никога няма да бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, lsmurf написа:

Да разбирам те добре .

След толкова напъни в празнословно "опониране" , нищо не си разбрал ! :nono:

Като не мислиш върху това което пиша , нямаш потенциала да ме разбираш . Пък и изобщо .

Себе си не познаваш и не разбираш ..... Своите пристрастия виж - вижда се ясно в постовете ти че не ги разбираш . Не само , ами си и неспособен да ги видиш . Нещо повече - объркан си в понятията......., а имаш претенции за другите......:nono:

Опознай себе си !:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...