Премини към съдържанието
WarezRu

RQ:Програма за включване и изключване на компа

Препоръчан отговор

Трябва ми програма която да стартира компютъра (когато аз го наглася например слет колко часа) и като се стартира да пуска определена програма)в слуачая на мен ми трябва да пуска bitcomet) и да се изключва в колкото часа задам на програмата.

10x предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ми програма която да стартира компютъра (когато аз го наглася например слет колко часа) и като се стартира да пуска определена програма)в слуачая на мен ми трябва да пуска bitcomet) и да се изключва в колкото часа задам на програмата.

10x предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Не пишеш колко ти е ново РС-то и каква ОС позваш, ама сигурно си на Windows, то човек който ползва Linux едва ли ще зададе този въпрос.... :yanim:

Би могъл и сам да се справиш, ама иска усилие..., усилие..., да попрочетеш туй-онуй, ама нали най-лесно е да ти поднесат нещо на тепсия.... laugh.gif

Нищо лично не се впрягай! :whist:

Ако РС-то ти е достатъчно ново - часа на стартиране може да се зададе от биоса - просто трябва да намериш съответните настройки в биоса - секция Power management или нещо подобно...

То и Windows има вградени инструменти за тая работа, порови се в хелповете, ще ги намериш. За спирането ти препоръчвам да идеш на www.download.bg и да потърсиш с търсачката на сайта. Ще намериш доста такива програмки.

Ако изровя някоя ще ти постна отговор. Успех! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Относно включването - не съм си играл, но ще ти отговоря на другите въпроси.

За BitComet - отиваш на Options(Настройки) -> Preferences(Предпочитания) -> Appearance(Изглед) -> Auto-start BitComet on Windows startup(Автоматично стартиране на BitComet при стартиране на Windows).

Може да погледнеш и функциите по-долу, за по-голямо удобство. В крайна сметка не ти трябва специализиран софтуер за това, повечето програми имат заложени такива функции в себе си.

Относно ShutDown - има множество програми, които сме дали във форума, трябва само да пуснеш една търсачка с аргумент shutdown и да зададеш да ти търси във всички форуми, да търси в мненията и да ти изведе резултатите като мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих ти програмата която търсеше.Тук

ще намериш даже повече от една.

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.