Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам къде съм се ровичкал,но по едно време ми излезе табела,че компа ми е инфектиран...антивирусната ми е F-secure Anti virus client Security,,не понятно защо нищо не направи,,,,излезоха ми едни икони и като кликнах ми се появи горепосочената програма (Spy Sheriff Control Panel)...и започна да се сканирва....обаче за да се завърши процеса ми иска некаква регистрация..и не знам какво да направя,нито как да си я направя...може би някакъв сериен номер би свършил работа,,но ме е страх пак да се бърникам из сайтовете за кракове и сериали някой ако знае какво може да сторя,нека помогне,,,,Благодаря Ви предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За Spy Sheriff би трябвало програмата XoftSpy да ти помогне успешно.

Ето малко информация за XoftSpy:

http://www.kaldata.com/comments.php?id=112...ghlight=xoftspy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също го бях сванал преди време-много е гаден.Пробвай с XoftSpy,a ако не стане с него,можеш да опиташ с Spy Emergency или SpyDoctor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Spy Sherrif е вирус,бях го хванал от някъв плеър.

<{POST_SNAPBACK}>

Но това ми излезе като някаква си програма и започва да сканира,,откри ми 74 вируса,,,,ремуувнах ги ,но когато се рестартира компа ,зареждаше до едно място,после пак отначало...и така безброй пъти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Но това ми излезе като някаква си програма и започва да сканира,,откри ми 74 вируса,,,,ремуувнах ги ,но когато се рестартира компа ,зареждаше до едно място,после пак отначало...и така безброй пъти

<{POST_SNAPBACK}>

нали ти писахме че е вирус,а не антивирусна.използваи някоя от препоръчаните програми и го премахни,дано да успееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нали ти писахме че е вирус,а не антивирусна.използваи някоя от препоръчаните програми и го премахни,дано да успееш.

<{POST_SNAPBACK}>

Мерси пич,,сега тегля Spy Emergency и ще видя какво ще открие

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единствено мога да възкликна"О боже ела да си прибереш вересиите".Както винаги се оказва че задкомпютърното устройство прави повече бели и от най злите вируси. cool.gif Хора,четете поне,ако не разбирате слушайте.Ако не можете нито едното от двете,по добре се откажете от компютрите.

П.С-Без да се обиждаш fx1,не искам да кажа нищо лошо за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.