Премини към съдържанието
STR TheEnD

RQ: Програма за меню на диск

Препоръчан отговор

Може ли примерно 2 филма XViD формат да ги запиша на DVD бланка в отделни папки и като сложа диска да не се показват папките с филмите ами примерно нещо като меню за единият една картинка а за другият друга и като избера на първият филм картинката и натисна Enter да почва филма.Надявам се да сте ме разбрали ако има някоя програмка моля споделете я.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може, приятелю! Но програмите с които аз лично работя, искат и обръщат видео файловете във формат mpeg 1, или mpeg 2! Можеш да направиш такова DVD с пакета на TMPGEnc Studio (с менюта, бутони и т.н), а може да го направиш и с програмата: DVD-lab PRO. Има разбира се и други програми за целта:nono:.

П.П. Лично аз не съм пробвал да направя такъв тип DVD, по описания от теб начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и аз знам че може но трябва да се конвентира фаила (филма) в DVD формат а на мен не ми трябват излишни усложнения трябва ми да си е в XviD sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.