Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

zackata

Лошо ли е ?

Препоръчан отговор

С едно момиче съм от известно време и мисля че е обичам може би заради фактите които е променила в мен и начина ми на живот .... Ако ви е трудно да ме разберете съм направил едно видео специално за нея за моята любов ето го и него http://www.vbox7.com/play:cd1f5528 Моля кажете си мнението....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едно момиче съм от известно време и мисля че е обичам може би заради фактите които е променила в мен и начина ми на живот ....

Ако ви е трудно да ме разберете съм направил едно видео специално за нея за моята любов ето го и него http://www.vbox7.com/play:cd1f5528

Моля кажете си мнението....

Обичаш я или мислиш,че я обичаш? Изясни си първо това нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че съм някакъв хейтър, но нека кажа как ще стане. Ти: Здравей! Тя: Как си? Ти: Искаш ли да станем гаджета? Тя: Разбирасе, че искам! Ти: Ура... Така след един месец всичко свършва. Не, защото я обичаш много и си мислиш, че и вредиш, а затова, защото просто рано или късно всичко приключва. Пожелавам ти много любов с това момиче нека да има чувства между вас, но както каза колегата горе "Обичаш я или мислиш,че я обичаш?" Това е. Успех и нека нищо не ви разделя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно клипче си направил,браво

:yanim:

Винаги бъди такъв,какъвто си

и запази Душата си чиста

Успех и от мен!

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипчето е чудесно! От сърце ти желая много,много щастие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМ Е ;) Но, искам съвет как да разбера дали ме обича ... или не как да подходя и прочие защото аз и го казвам непрекъснато и тя реагира добре, но не ми го казва.... Има и един друг проблем не ми "стиска" да е попитам... това също много ме протеснява може би ме е страх от отговора И Не съм сигорен може да ми дадете някой полезен съвет с това как да постъпя за да разбера дали има нещо повече....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМ Е :)

Но, искам съвет как да разбера дали ме обича ... или не как да подходя и прочие защото аз и го казвам непрекъснато и тя реагира добре, но не ми го казва....

Има и един друг проблем не ми "стиска" да е попитам... това също много ме протеснява може би ме е страх от отговора И

Не съм сигорен може да ми дадете някой полезен съвет с това как да постъпя за да разбера дали има нещо повече....

Любовта не се казва-

тя се доказва.

"Обичам те" не е просто дума-

тя е мисъл,желание за другия.

Не я питай,това се усеща

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това го знам :D Разбирам че понякога и се иска да ми го каже, но си мисля че я е страх. Може ли това е проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това го знам :cool:

Разбирам че понякога и се иска да ми го каже, но си мисля че я е страх.

Може ли това е проблема...

Във всеки един от нас го има този страх,да-

защото

Разтвориш ли ръцете за прегръдка-

ти вече си удобен за разпятие...

Когато реши тя сама ще ти го признае.

Не насилвай нещата,а просто се наслаждавай на всеки миг с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМ Е :cool:

Или си объркал, или си пропуснал една буква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си объркал, или си пропуснал една буква.

Ами те затова са казали че Любовта е сляпа

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм, разбирам я напълно :) И аз не бях първата, която каза "Обичам те" .. много исках да го кажа, но се страхувах и не знам от какво, така и не разбрах ... просто трябва време, после ще ти го казва постоянно :) Бъди търпелив и не спирай да й доказваш, че я обичаш и не се сърди, че не ти го казва ... понякога действията говорят много повече отколкото думите ... :) Успех ! :) И не, не е лошо да казваш на някого "Обичам те" .. :cool: П,П - ако това е въпросът зададен скрито чрез заглавието ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за мненията кои изказахте @Кен Под "ОБИЧАМ Е " имам предвид момичето ми ОБИЧАМ Е (е-то е тя) разбра ли :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Е е първата буква от името и се слага точка : Обичам Е.

Ти обаче не сложи, а и си написал всичко с главни букви. Как да разбера какво имаш предвид с това Е ?

А отгоре на всичко в първия пост си написал :

С едно момиче съм от известно време и мисля че е обичам може би заради фактите които е променила в мен и начина ми на живот ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат слушай значи сега нещо много вярно - 95% (да не казвам и повече) от момичетата като ги питаш ще ти кажат, че те обичат без значение дали е така!Ти сам трябва да си прецениш с времето...ако е готова на всичко за теб значи те обича!Да вметна само, че това че не ти отговаря на "обичам те" с "обичам те" според мен не е добър знак...когато кажа на момиче (казвам го само като го изпитвам наистина) ,че я обичам и тя не ми отвърне със същото прекратявам всякакви взаимоотношения с нея освен чисто приятелски или интимни :speak:

Редактирано от muzZaiK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш отговора на въпроса. Трудно ти е да го приемеш. Искаш да го напише някой друг, за да го асимилираш или за да насочиш гнева си към него. Е, заповядай! Ако това ще помогне – ще поема гнева ти. Сега нека ти кажа и по-важното, което ти убягва. Ти си осъзнал любовта си. Ти си разбрал, че си струва да се промениш заради любовта си. Ти си направил усилието. Ти си успял. Ти си станал по-добър. Кое ти се набива в главата? Ти, ти, ти… Разбираш ме, нали?! Ти си направил всичко това в името на любовта. Момичето е повод. И още нещо – Ти си единственият човек, който ще присъства в живота ти от началото до края. Ти. Само ти и никой друг. Уважавай се! Защо ли пиша? Сякаш ще ме послушаш? Не! Ще страдаш, ще те боли, ще обичаш, ще се надяваш, няма да питаш нея, защото ще предполагаш отговора и… ще стигнеш сам до всичко това, което ти написах. Но… Животът през това време ще тече паралелно с твоето лутане и докато разбереш, може и да няма за кога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте оптимисти и песимисти (Merryl). Искам да ви кажа една добра новина моето момиче ми каза думите които исках да чуя от толкова време насам... Тя беше при мен по празниците... Историята е дълга а нямам време за писане.... аз и казах че е обичам тя ме хвана за лицето и ме накара да е погледна в очите след което каза Кученце Обичам те :yanim: Аз разбирасе първо първо бях потресен и шокиран не мислех че ще го каже После тя сложи ръка на сърцето ми и ми каза радвам се че ти го казах и ме попита дали и аз се радвам... После аз и притиснах ръката към гърдите си и и казах " Не си ли личи" Тя отвърна " Явно наистина е трябвало да ти го кажа още когато го осъзнаххх...(с разтреперен глас) После се целунахме и всичко беше приказно Опа не обърках се не беше приказно Беше нещо по добро.. Та аз получих отговор на въпроса който ме тормозеше толкова време благодаря на всички които се отзоваха на темата ми и се опитаха да ми помогнат.... Честита нова година...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искрено се радвам!

Ако и моя песимизъм ти е дал малко от силата да го кажеш и с поведението си да изискаш отговор, ще се радвам още повече.

Е, сега идва още по-голямото ти изпитание - и да задържиш тази любов, но ти явно си от можещите да се справят. :rolleyes:

Радвам се за надеждата. Радвам се, че и такива неща се случват на хора, които в неверието си са стигнали до писане в изповедите. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Дерзай!

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте оптимисти и песимисти (Merryl).

Искам да ви кажа една добра новина моето момиче ми каза думите които исках да чуя от толкова време насам...

Тя беше при мен по празниците...

Историята е дълга а нямам време за писане....

аз и казах че е обичам тя ме хвана за лицето и ме накара да е погледна в очите след което каза

Кученце Обичам те :)

Аз разбирасе първо първо бях потресен и шокиран не мислех че ще го каже

После тя сложи ръка на сърцето ми и ми каза радвам се че ти го казах и ме попита дали и аз се радвам...

После аз и притиснах ръката към гърдите си и и казах " Не си ли личи"

Тя отвърна " Явно наистина е трябвало да ти го кажа още когато го осъзнаххх...(с разтреперен глас)

После се целунахме и всичко беше приказно

Опа не обърках се не беше приказно

Беше нещо по добро..

Та аз получих отговор на въпроса който ме тормозеше толкова време благодаря на всички които се отзоваха на темата ми и се опитаха да ми помогнат....

Честита нова година...

:)

Радвам се за вас двамата,супер новина

Обичайте се!

Много години се обичайте!

И не спирайте да си го казвате,да си го доказвате!

http-~~-//www.vbox7.com/play:49224271

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
zackata,обичайте се и бъдете щастливи! :) Редактирано от Moira (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...